Redeemer

California Superbike School 2012

388 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Ducati Multistrada (1200cc) Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ θέλω ανεξαρτήτως χρημάτων (που λέει ο λόγος) να κάνω τουλάχιστον ένα σχολείο. Δυστυχώς ο τρόπος που μαθαίνουμε να οδηγάμε είναι τελείως εμπειρικός, άντε να ακολουθήσουμε κανένα φίλο μας να πάρουμε γραμμές. Αυτά τα σχολεία πρέπει να γίνονται σε όσο το δυνατόν νεότερη ηλικία πριν βολευτούμε με ένα τρόπο οδήγησης που απλά συνηθίσαμε και ας είναι λάθος.

Αν γίνει γκρουπάκι my bike για Σέρρες είμαι μέσα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
DT125X

Δημοσιεύτηκε

Η άποψη μου είναι οτι στο "σχολείο" δεν θέλουνε να διδάξουν σε ευρύ μοτοσυκλετιστικό κοινό απλά θέλουν να διδάξουν στους πυρογκ@βλους και το γενικότερα όσους "πληρώνουν"

Προσωπικά έχω ένα κύκλο επαφών 10 αναβάτες δεν το συζητά κάνεις τους και εγώ μαζί τους φυσικά, ενώ εάν ήταν 100ευρά πιστεύω θα είχατε δουλειά για χρόνια..

Αδυνατώ να πιστέψω οτι είναι τόσο μεγάλο το κόστος ενοικίασης της πίστας

Αδυνατώ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΑ να δώσω 300/ανα μάθημα

p.s1 Τέτοιες στιγμές "μυρίζω" παλιές καλές πανελλήνιες μοτοσυγκεντωσεις "εισοδος σε καμπινκ 10Ευρώ μηχανή 10Ευρώ ο αναβάτης ανα ημέρα"

p.s2 οταν ο αναβατης ψάχνει να βρει φράγκα να βαλει βενζίνη και εμείς μιλάμε για παρεχόμενες υπηρεσίες σε τέτοιο κόστος μάθετε να αποδέχεστε την κριτική.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 Aventura Honda Το τελω Αννιτα

Δημοσιεύτηκε

Η δικια μου απορια ειναι, εφοσον καθε CSS ειναι παντα πληρες, και καποιες φορες πρεπει να βαλεις συμμετοχη για 2-3 μηνες μετα.

Γιατι δεν κανουν περισσοτερα CSS τον χρονο με μικροτερο κοστος ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ1300s BMW k1300s

Δημοσιεύτηκε

κακα τα ψεματα ειναι πολλα τα λεφτα παιδια!!και αν καποτε εκανες τα κουμαντα σου και το σκ@το σου παξιμαδι και πηγαινες, τωρα που δεν ξερεις τι σου ξημερωνει δεν το κανεις !!

Καποιοι δεν ξερουν αν θα εχουν δουλεια αυριο το σχολειο θα σκεφτουν?? :what:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia tuono (1000cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

εγω θα παω το μαιο στις σερρες..πρωτα ο θεος δηλαδη..εχω δωσει τα χρηματα και αν ειμαι καλα σε ολα μερχρι τοτε θα παω.μαλιστα τωρα που ειδα τις προσφορες σκεφτομαι να δωσω +200 και να παω και το σεπτεμβριο για lev 2.

Πολλοι θα νομιζεται οτι ειμαι φραγκατος η και γω δεν ξερω τι.δεν ειναι ομως ετσι.οδηγω 14 χρονια περιπου μοτο και μολις τα τελευταια 2 ή 3 θα ελεγα οτι αρχισα να αντιλαμβανομαι πως δεν εχω ιδεα απο οδηγηση.οταν καταλαβα ποσα πραγματα κανω λαθος τρομαξα πραγματικα.σκεφτηκα πως ειμαι πολυ τυχερος που δεν το εχω πληρωσει ακριβα..

απο την στιγμη που ακουσα για το css(πριν κανα 2 χρονο) αποφασισα οτι πρεπει να το κανω.παντα ηθελα να μπω σε πιστα και ετσι ειπα οτι θα ηταν ιδανικα να υπαρχουν και δασκαλοι να σου πουν τι θα κανεις και πως θα το κανεις.να σου μαθουν να οδηγας!!

ειδα και το twist of the wrist που ειναι του keith code(δημιουργου του css)καμια 15αρια φορες και ψηθηκα.οι ανθρωποι κανουν καταπληκτικη δουλεια και ειναι 100% επαγγελματιες

Στο οικονομικο τωρα.Ειναι ακριβα.Με τα σημερινα δεδομενα πολυ ακριβα θα ελεγα αν σκεφτεις οτι δεν ειναι μονο η συμετοχη.ειναι και τα λαστιχα οι βενζινες διαμονη διατροφη και οτι αλλο βγει..αλλα κατα την αποψημου ειναι κατι που θα το κανεις μια φορα και θα σου μεινει.Εγω προσωπικα θα στερηθω αλα πραγματα για φετος και θα επενδυσω εκει.Και ετσι οπως παει η ολη κατασταση για μενα φετος ειναι μια καλη ευκαιρια να το κανω γιατι δεν ξερω αν θα μπορω αργοτερα.

Αυτα τα σχολεια παντως θα επρεπε να ειναι υποχρεωτικα για να παρεις διπλωμα.τοσα δεν βγαινει και το διπλωμα περιπου?ας μας μαθαιναν πως να οδηγαμε τουλαχιστον..

Τροποποιήθηκε από τον yiannis21
Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR250X BMW R51/3

Δημοσιεύτηκε

Γιατί λάστιχα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
mg

Δημοσιεύτηκε

Η δικια μου απορια ειναι, εφοσον καθε CSS ειναι παντα πληρες, και καποιες φορες πρεπει να βαλεις συμμετοχη για 2-3 μηνες μετα.

Γιατι δεν κανουν περισσοτερα CSS τον χρονο με μικροτερο κοστος ?

Γιατί που ξέρεις τι κοστολόγιο έχει το κάθε CSS? Δηλαδή εσύ λές ότι αν ένα πορτοκάλι κάνει 20 και το πουλάς 22, γιατί δεν πουλάς πιο πολλά πορτοκάλια με 21? Αν έχει όντως και αμερικάνους εδώ, υπολόγισε ότι τα μεροκάμματα στην αμερική είναι περίπου 2πλάσια, έξοδα μετακίνησης, διανυκτέρευσης,διατροφής, εκτός έδρα αποζημείωση. Δηλαδή χαλαρά να έρθουν για ένα διήμερο εδώ θα κοστίζει κανένα 2χίλιαρο έκαστος. Κάτι γάλλους που φαίρνουμε στην δουλειά τόσο πάει.Η εκπαίδευση στοιχίζει και είναι απαραίτητη.Και θεωρητικά επιμορφωτικά σεμινάρια που κάνω στην δουλειά μου κοστίζουν 300+ την ημέρα.

Λογικό το βλέπω το κόστος, άλλο αν για πολλούς είναι απαγορευτικό. Αν έχεις μια μοτοσυκλέτα που κάνει μερικά χιλιάρικα, αν μπορείς νομίζω ότι αξίζει να επενδύσεις 300 ευρώ ώστε να μπορείς να εκμεταλευτείς τις δυνατότητες της καλύτερα και με μεγαλύτερη ασφάλεια. Δεν απαντάω μόνο σε εσένα αλαρμ αλλά και σε άλλα ποστ.

Πρέπει να πάρω στολή και να βάλω προστατευτικά στην μηχανή :),αλλά αν τα καταφέρω θα συμμετάσχω. Ότι μαθαίνει κανείς καλό είναι.

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia tuono (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Γιατί λάστιχα?

στις σερρες τουλαχιστον εχω ακουσει οτι λογω της ασφαλτου "τρωει" πολυ λαστιχο.μπορει να μην βγουν οφ αλλα σιγουρα θα μειωθει η διαρκεια τους κατα πολυ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Crossrunner

Δημοσιεύτηκε

Το site του εν λόγω σχολείου http://www.superbikeschool.co.gr/index.php

Μπορείτε να δείτε τι χρειάζεται,ημερομηνίες,τιμές, τι περιλαμβάνει το κάθε level, φωτογραφίες κτλ.

Στα υπ'όψιν για το σχολείο πέρα από το ποσό συμμετοχής χρειάζεται δερμάτινη στολή-γάντια,full-face κράνος,μοτοσυκλέτα σε καλή κατάσταση.Αν δεν υπάρχει δερμάτινη στολή σου νοικιάζουν με 25 Euro.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Υπάρχουν δύο σχολές μοτοσυκλετιστών: Αυτοί που τα φράγκα τους τα κάνουν "μούρη" (ακράπες, λεντάκια, νίκελα) και εκείνοι που τα κάνουν γνώση - εμπειρία (ταξίδια - σχολές). Είναι περιττό οι μεν να προσπαθούν να πείσουν τους δε για την ωφέλεια ενός τέτοιου σχολείου. Όπως είπε και κάποιος παραπάνω, ένα πέσιμο να γλυτώσεις, έκανες απόσβεση.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Υπάρχουν δύο σχολές μοτοσυκλετιστών: Αυτοί που τα φράγκα τους τα κάνουν "μούρη" (ακράπες, λεντάκια, νίκελα) και εκείνοι που τα κάνουν γνώση - εμπειρία (ταξίδια - σχολές). Είναι περιττό οι μεν να προσπαθούν να πείσουν τους δε για την ωφέλεια ενός τέτοιου σχολείου. Όπως είπε και κάποιος παραπάνω, ένα πέσιμο να γλυτώσεις, έκανες απόσβεση.

Παναγιωτη, πιστευω οι περισσοτεροι λεμε το ιδιο πραγμα. Πως ειναι πολυ καλα τα μαθηματα και βγαινεις αλλος οδηγος απο εκει μεσα, το ζητουμενο ειναι ομοσ το κοστος για τα σημερα ελληνικα δεδομενα, οπως και η εκπτωση-κοροιδια.

Θα ηθελα να κανω το level 2 καποια στιγμη, αλλα αυτη την στιγμη πραγματικα τα 250-300 ευρω μου φανταζουν τρομερο ποσο.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
DT125X

Δημοσιεύτηκε

για να μη παρερμηνευθεί προσωπικά θέλω πολύ να πάω σ'αυτό το σχολείο από το 2004 και οταν και μου το πρότεινε φίλος μου,

απλώς έχω άποψη και πιστεύω οτι δεν "κάνει τόσο" η συμμετοχή /αναβάτη αυτό είναι όλο προτιμώ να τα δώσω σε βενζίνες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

30€ έκπτωση, δεν είναι αμελητέα. Σίγουρα οι καιροί είναι δύσκολοι και μακάρι να μπορούσε το κόστος να κατέβει στα 200€ αλλά δεν γίνεται. Δεν είναι εκδήλωση του στυλ "πάμε στον δρόμο να σας δείξω........", έχει ενοίκιο πίστας, αμοιβές, μεταφορικά και διαμονές των δασκάλων, και φυσικά έχει και το κέρδος που πρέπει να αφήνει για να είναι και βιώσιμο σαν επιχείρηση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda SH (150cc) HJC RPHA 70 KTM SUPER ADVENTURE (1290cc)

κ εγω το σκεφτομαι εδω και αρκετο καιρο να το κανω αυτο το ''σχολειο'' αλλα και εγω στο τελος τα δινω στις βενζινες κ κανω περισσοτερα χιλιομετρα ....

μηπως τελικα αξιζει?

ειμαι της θεωριας πως αν ειναι ''κουλος'' καποιος κ γενικα δεν το εχει ρε παιδι μου ,ειναι σχεδον απιστευτο οταν τελειοσει πχ το level 1να ειναι πολυ καλυτερος, απλα ισως βελτιωθει στο ελαχιστο .......κ αν καποιος ''το εχει'' ισως τον κανει λιγο καλυτερο κ μονο αυτο ......

οποτε τα 300 ευρω επιλεγω να τα δωσω σε καινουργιες ασφαλτινες εμπειριες στο δρομο ή στο κατω κατω να βαλω ενα ζευγαρι καινουργια λαστιχα κ να μπω Σερρες......

φτανει ...πολλα εγραψα , παω να γραψω κανα Κυριακατικο χιλιομετρο μπας κ βελτιωθω λιγο :baby:

Τροποποιήθηκε από τον xampos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada (1200cc) SHARK RACE R PRO Ducati Desmosedici RR

Δημοσιεύτηκε

στις σερρες τουλαχιστον εχω ακουσει οτι λογω της ασφαλτου "τρωει" πολυ λαστιχο.μπορει να μην βγουν οφ αλλα σιγουρα θα μειωθει η διαρκεια τους κατα πολυ.

Δυστυχώς τρώει πολύ λάστιχο,σου γράφω εκ πείρας :yes: .Φυσικά ανταμείβεσαι με πολύ καλή πρόσφυση :burn: !!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

κ εγω το σκεφτομαι εδω και αρκετο καιρο να το κανω αυτο το ''σχολειο'' αλλα και εγω στο τελος τα δινω στις βενζινες κ κανω περισσοτερα χιλιομετρα ....

μηπως τελικα αξιζει?

ειμαι της θεωριας πως αν ειναι ''κουλος'' καποιος κ γενικα δεν το εχει ρε παιδι μου ,ειναι σχεδον απιστευτο οταν τελειοσει πχ το level 1να ειναι πολυ καλυτερος, απλα ισως βελτιωθει στο ελαχιστο .......κ αν καποιος ''το εχει'' ισως τον κανει λιγο καλυτερο κ μονο αυτο ......

οποτε τα 300 ευρω επιλεγω να τα δωσω σε καινουργιες ασφαλτινες εμπειριες στο δρομο ή στο κατω κατω να βαλω ενα ζευγαρι καινουργια λαστιχα κ να μπω Σερρες......

φτανει ...πολλα εγραψα , παω να γραψω κανα Κυριακατικο χιλιομετρο μπας κ βελτιωθω λιγο :baby:

Τα 50-100 χιλιομετρα που θα γραψεις στα μαθηματα θα ειναι πιο ουσιαστικα απο μια βολτα. Ακομα και αν δεν το εχει καποιος οπως γραφεις, οταν θα βγει απο εκει, θα βγει σιγουρα καλυτερος οδηγος κατα το τελος της ημερας.

Αλλα για να μην κοροιδευομαστε κιολας, δεν ειναι και μαγοι οι ανθρωποι . Σου δινουν την γνωση και το πως, απο εκει και περα θελει προπονηση και αρκετες δοκιμες. Οποτε ειναι καλυτερο να δοκιμαζεις κατι εχοντας την σωστη βαση και ξεροντας τι πρεπει να κανεις, απο το να τα κανεις στα τυφλα και οπως κατσει.

Οποιος εχει τα χρηματα να το κανει το μαθημα. Στο τελος της ημερας το τελευταιο πραγμα που θα σκεφτει ειναι το κοστος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia tuono (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Τα 50-100 χιλιομετρα που θα γραψεις στα μαθηματα θα ειναι πιο ουσιαστικα απο μια βολτα. Ακομα και αν δεν το εχει καποιος οπως γραφεις, οταν θα βγει απο εκει, θα βγει σιγουρα καλυτερος οδηγος κατα το τελος της ημερας.

Αλλα για να μην κοροιδευομαστε κιολας, δεν ειναι και μαγοι οι ανθρωποι . Σου δινουν την γνωση και το πως, απο εκει και περα θελει προπονηση και αρκετες δοκιμες. Οποτε ειναι καλυτερο να δοκιμαζεις κατι εχοντας την σωστη βαση και ξεροντας τι πρεπει να κανεις, απο το να τα κανεις στα τυφλα και οπως κατσει.

Οποιος εχει τα χρηματα να το κανει το μαθημα. Στο τελος της ημερας το τελευταιο πραγμα που θα σκεφτει ειναι το κοστος.

το css δεν θα σε κανει λιγο καλυτερο ή λιγο γρηγοροτερο..θα σου αλαξει εντελως τον τροπο που σκεφτεσαι κατα τη διαρκεια της οδηγησης καθως και τον τροπο που προσεγγιζεις την οδηγηση.με λιγα λογια θα σου ανοιξει τα ματια!! :D θα σου δωσει καποιες θεμελιωδεις γνωσεις ωστε να βελτιωθεις σαν οδηγος γενικοτερα..ισως τελικα αξιζει να ζοριστεις οικονομικα για ενα χρονικο διαστημα και να επενδυσεις σε κατι που θα αποδωσει στο πολλαπλασιο στο μελλον..

φτανει ..και γω πολλα εγραψα και θα νομιζεται οτι ειμαι απτο css..! :rolleyes:

Δυστυχώς τρώει πολύ λάστιχο,σου γράφω εκ πείρας :yes: .Φυσικά ανταμείβεσαι με πολύ καλή πρόσφυση :burn: !!!

και γω να σου πω για πολυ εχω ακουσει..απλα υποθετω οτι δεν θα πιεσουμε ιδιαιτερα τα ελαστικα κατα την διαρκεια του μαθηματος..θα δειξει.

ηδη τα κλαιω τα d211 :cry2:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Crossrunner

Είχα μία τηλεφωνική επικοινωνία με τον υπεύθυνο διοργάνωσης του CSS πριν από λίγο.Του ανέφερα την περίπτωση να παραβρεθούμε στο σχολείο στις Σέρρες 12 ή 13 Μαΐου σαν club και την πιθανότητα να μαζευτεί αριθμός ατόμων γύρω στα 15 αν η τιμή μπορέσει να γίνει λίγο καλύτερη (λόγω κρίσης κτλ πολλά άτομα δυσκολεύονται κτλ κτλ).Ο ευγενέστατος κύριος μου ανάφερε ότι το CSS στην Ελλάδα είναι το φτηνότερο στον κόσμο,ωστόσο επειδή θέλουνε τα club ανάλογα με τον αριθμό τον ατόμων που θα μαζευτεί θα κάνει ακόμα καλύτερη έκπτωση από το Early Bird I (δλδ περισσότερο από10%) αλλά το πόση θα είναι δεν μπορεί να μου το πει αν δεν του μιλήσω επίσημα με ακριβές αριθμό ατόμων.Όσο περισσότεροι τόσο καλύτερη τιμή.Προτείνω λοιπόν επειδή η προσφορά Early Bird λήγει στις 25/03 να δούμε ως τις 20-22/03 αν μπορέσουμε να πάμε με αρκετό αριθμό ατόμων για καλύτερη τιμή,ειδάλλως να δηλώσουμε την συμμετοχή μας ατομικά κερδίζοντας την ατομική έκπτωση.

Αναφέρω επίσης,για πιθανούς κακοπροαίρετους,ότι δεν έχω κανένα συμφέρον από την όλη ιστορία και στο μόνο που αποσκοπώ είναι μια καλύτερη τιμή για όλους.Σε περίπτωση που μαζευτούμε τα απαραίτητα άτομα με χαρά μου πασάρω την περαιτέρω συνεννόηση σε όποιον ενδιαφέρεται,γιατί δεν μ αρέσουν και πολύ τα κανονίσματα και οι τζάμπα ευθύνες.

Ανοίγω λοιπόν μία λίστα για να δούμε πόσοι ενδιαφερόμαστε για Σέρρες 12 ή 13 Μαΐου.

1.Redeemer

2.

3.

4.

Τροποποιήθηκε από τον Redeemer

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fournarelli Ευρωπαϊκό (900+cc)

Ανοίγω λοιπόν μία λίστα για να δούμε πόσοι ενδιαφερόμαστε για Σέρρες 12 ή 13 Μαΐου.

1.Redeemer

2. Fournaris

3.

4.

Μια ερωτηση μονο, αν κανω το Ι το Μαιο μπορω να κανω το II το Σεπτεμβριο;;;;;;;;

Τροποποιήθηκε από τον FOURNARIS

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Crossrunner

Δημοσιεύτηκε

Μια ερωτηση μονο, αν κανω το Ι το Μαιο μπορω να κανω το II το Σεπτεμβριο;;;;;;;;

Φυσικά.Ωστόσο αν έχεις σκοπό να κάνεις και τα 2 και έχεις τώρα όλο το ποσό,σε συμφέρει να πας μεμονωμένα και να πάρεις την προσφορά Early Bird II.Πληρώνεις 2 level και πρέπει να τα κάνεις μέσα στο 2012.Επίσης αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω λένε ότι καλό είναι να έχει περάσει λίγος καιρός από το ένα Level μέχρι το επόμενο,για να εμπεδώσεις αυτά που έμαθες,και όχι 2 level σε ένα ΣΚ.Κάθε φορά που διοργανώνεται CSS γίνονται όλα τα Level.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Arai RX-7 GP

Δημοσιεύτηκε

1.Redeemer

2.Fournaris

3.xourafis (εξαρταται από το ύψος της έκπτωσης, που αντιστοιχεί στον αριθμό συμμετοχόντων, που προκύπτει από την αντίστοιχη, επισυναπτόμενη λίστα συμμετεχόντων)

4.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR600RR + X8RS (599cc) SHOEI XR1100+SUOMY VANDAL Αλλος

Δημοσιεύτηκε

1.Redeemer

2.Fournaris

3.xourafis (εξαρταται από το ύψος της έκπτωσης, που αντιστοιχεί στον αριθμό συμμετοχόντων, που προκύπτει από την αντίστοιχη, επισυναπτόμενη λίστα συμμετεχόντων)

4.

θα σε έδινα στεγνά στη γυναίκα σου που προσθετεις κι αλλα έξοδα αλλα εχε χάρη :lipssealed: που θα ειναι ευκαιρία να ανέβεις στα μέρη μας παλιορεμαλι

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

1.Redeemer

2.Fournaris

4.Παναγιώτης Κ.

5.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multisrada S Shoei XR 1000 Honda GLX 54mm

1.Redeemer

2.Fournaris

4.Παναγιώτης Κ.

5.Rgiris7 εδιτ: (ακυρο μαλλον για Σερρες)

6.

εδιτ: Μόλις τωρα συνηδητοποιησα οτι μιλαγατε για Σερρες. Εγω σιγουρα θα κανω το λεβελ 1αλλα το βλεπω δυσκολο για ταξιδακι στις Σερρες γιατι μετα απο λιγο εχω σκοπο να κανω και εξωτερικο. ΓΙα Μεγαρα το χω σιγουρο.

Τροποποιήθηκε από τον Rgiris7

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Για Σέρρες, αλλά ας να ρωτήσει ο Redeemer αν μπορείς να έχεις την έκπτωση και για Μέγαρα αν μαζευτούμε αρκετοί.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα