originalksd

ΜΠΟΥΦΑΝ Μπουφαν Honda σε προσφορα (με κουπόνι) 99euro ?!?

12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda CBF250 '07 Honda NC750X ABS DCT (745cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Προς θεού: δεν το ποστάρω για διαφήμιση

αλλά για να βοηθήσω τους φίλους

που τυχόν αυτήν την περίοδο να ψάχνουν

κάποιο μπουφάν σε καλή τιμή...

Παραθέτω:

"Αποκτήστε ένα μπουφάν Honda Easy,

αδιάβροχο με ισοθερμική εσωτερική επένδυση

και προστατευτικά για ασφαλή οδήγηση

μαζί με μία ισοθερμική κουκούλα ACERBIS δώρο,

για ασφάλεια στα μέτρα σας, από το hondabikes.gr"

bigMainPageImage.jpg

Όροι και Στοιχεία

• Η προσφορά ισχύει από 29/11/2011 έως και 29/1/2012.
    Ωράριο καταστήματος Νέας Μάκρης: Δευτ., Τετ., Παρ. 09.30 - 20.30, Τρ., Πέμ., Σάβ. 09.30 - 17.00.
  • Κάθε κουπόνι αφορά την αγορά ενός μπουφάν Easy, με επιλογή από τα εξής μεγέθη:
    • medium (M)
    • large (L)
    • extra large (XL)

[*]Οι κάτοχοι κουπονιών θα λάβουν ως δώρο την ισοθεριμική κουκούλα (μπακλάβα) ACERBIS .

[*]Πραγματοποιείτε την παραγγελία σας τηλεφωνικά (τις εργάσιμες ημέρες και ώρες) ή με αποστολή mail στο info@hondabikes.gr όπου και αναφέρετε κωδικό κουπονιού, όνομα κατόχου και διεύθυνση παραλαβής (σε περίπτωση που ζητήσετε αποστολή).

[*]Η παραλαβή γίνεται:

• απευθείας από το κατάστημα της εταιρείας στη Νέα Μάκρη
    • μέσω εταιρείας courier (δωρεάν για εντός Αττικής αποστολές, 6€ για Πάτρα και Ηράκλειο Κρήτης, 10€ για την υπόλοιπη Ελλάδα και απομακρυσμένες περιοχές) εντός 2 - 3 εργάσιμων ημερών.

[*]Μπορούν να αγοραστούν πολλαπλά κουπόνια ανά χρήστη.

και τα λινκ

για την προσφορά μέσω Goldendeals :ΕΔΩ

για την σελίδα του προϊόντος στο Hondabikes.gr : ΕΔΩ

Τροποποιήθηκε από τον themata
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha FJR (1300cc) Shoei GT-Air Wanderer

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Καλα μην ψαρωνεις....57% δεν ειναι στην καμμια...

Ο Πισσαρης το πουλαει 130 γιουργια...Τωρα που τα ειδαν τα διακοσια φευγα αρχικη.... :whistling:

τεικ ε λουκ

Τροποποιήθηκε από τον Maggellanos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Καλα μην ψαρωνεις....57% δεν ειναι στην καμμια...

Ο Πισσαρης το πουλαει 130 γιουργια...Τωρα που τα ειδαν τα διακοσια φευγα αρχικη.... :whistling:

τεικ ε λουκ Και + σε αυτό, ΔΕΝ έχω Honda.............:cry2: Θα είμαι παράταιρος :tooth:

Για όποιον ενδιαφέρεται, θα του πρότεινα πρώτα - επειδή είναι ρούχο - να πάει σε ένα κοντινό του μαγαζί που έχει τέτοια και να δοκιμάσει ένα.

Αν δει ότι του ταιριάζει σαν μπουφάν και τον καλύπτει στα θέλω του, τότε παίρνει το κουπονάκι και γλιτώνει άλλα 30-40 γιούργια. Στις μέρες μας καθόλου άσχημα, ό,τι γλιτώνεις καλό είναι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp Ural Pustinja '07

Δημοσιεύτηκε

Το μποφάν αυτό είναι ολόιδιο με πολύ μικρές διαφορές με το μπουφάν μου το οποίο αγόρασα από to louis.de πολύ πιο κάτω από 100.

Καλό είναι άνετο ... αλλά όχι ΗΟNDA από μαμά (φασόν σίγουρα) , το δικό μου είναι της cyclespirit. Τέσπα καλό είναι αλλά όχι και 100 με έκπτωση μάλιστα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Το μποφάν αυτό είναι ολόιδιο με πολύ μικρές διαφορές με το μπουφάν μου το οποίο αγόρασα από to louis.de πολύ πιο κάτω από 100. Πόσο πιο κάτω δηλαδή? Ρεεεεε, μας κλέβουνε τόσα χρόνιααααααα. (Εγώ πάντως πήρα 2 - ένα χειμερινό κι ένα καλοκαιρινό - με 90 !!! ευρά) και είναι και super. :worshippy:

Καλό είναι άνετο ... αλλά όχι ΗΟNDA από μαμά (φασόν σίγουρα) , το δικό μου είναι της cyclespirit. Τέσπα καλό είναι αλλά όχι και 100 με έκπτωση μάλιστα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Να γράψω και κάτι που νομίζω οφείλουμε όλοι να θυμόμαστε, αντί να την "πέφτουμε" σε όποιον ποστάρει κάτι που θεωρεί ευκαιρία.:)

Κατ' αρχάς, καλά έκανε το παλληκάρι και το ποστάρισε. Από μένα μπράβο, :clapping2: γιατί είναι πολύ πιθανό κάποιος να βολευτεί μια χαρά με ένα τέτοιο και να μη σκάσει τα 2πλάσια ή 3πλάσια για πιο επώνυμο, που δεν είναι σίγουρο ότι αξίζει αυτή τη διαφορά.

Κατά δεύτερον, η τιμή αφορά προϊόν που πουλιέται ΕΔΩ sto Ellada, οπότε το κάθε e-bay μπορεί να το δίνει φτηνότερα, αλλά αυτό συμβαίνει σε όλα τα είδη. Άρα η "απάτη" περιορίζεται στο ποσό αρχικής τιμής που (μάλλον σκόπιμα) είναι υπερτιμημένο και όχι στο ότι μπορείς να το φέρεις απ' έξω με κάτι λιγότερα. Απ' τα 140 όμως ευρώ που το έχει άλλος, καλά είναι τα 99, δεν το λες και κοροϊδία. ΑΝ φυσικά αξίζει ως προϊόν, πράγμα που δεν ξέρω για το συγκεκριμένο.

(Προσωπικά και όντας εντελώς άσχετος με internet-ικές αγορές, αλλά και φοβούμενος αυτές για κακοτοπιές που συχνά υπάρχουν σε είδη που έχουν size (κυρίως σε λάθος εκτίμηση μεγέθους κλπ), προτιμάω να παίρνω κάτι απ' την εγχώρια αγορά αφού πρώτα το ψάξω, κι ας ξέρω ότι θα μού 'ρθει κάτι παραπάνω).

Κατά τρίτον και βασικότερο, οφείλουμε ως καταναλωτές να επαληθεύουμε κάπως αυτά που μας πασσάρουνε. Να ψάχνουμε γύρω μας, όπου μπορεί ο καθένας να δούμε αν πρόκειται για "φύκια αντί μεταξωτές κορδέλλες".

Αυτό ισχύει σε όλες τις "προσφορές" και σ' αυτά τα κουπονοsite (τα οποία και χρησιμοποιώ κι εγώ για απλά πραγματάκια), πάντα αξιολογώ τα προσφερόμενα και πολύ συχνά τα απορρίπτω ως όχι ευκαιρία.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha FJR (1300cc) Shoei GT-Air Wanderer

Δημοσιεύτηκε

Να γράψω και κάτι που νομίζω οφείλουμε όλοι να θυμόμαστε, αντί να την "πέφτουμε" σε όποιον ποστάρει κάτι που θεωρεί ευκαιρία.:)

Aυτο το συμπερασμα πως ακριβως το εβγαλες?

Κατ' αρχάς, καλά έκανε το παλληκάρι και το ποστάρισε. Από μένα μπράβο, :clapping2: γιατί είναι πολύ πιθανό κάποιος να βολευτεί μια χαρά με ένα τέτοιο και να μη σκάσει τα 2πλάσια ή 3πλάσια για πιο επώνυμο, που δεν είναι σίγουρο ότι αξίζει αυτή τη διαφορά.

Δεν ειπε κανεις το αντιθετο.

Απ' τα 140 όμως ευρώ που το έχει άλλος, καλά είναι τα 99, δεν το λες και κοροϊδία.

Μα και βεβαια ετσι ειναι...

Απλα θα σου πω κατι...Ειναι διαφορετικο να σου πω εγω πως σου πουλαω κατι με 50-60% εκπτωση,

και διαφορετικο αυτη η εκπτωση να ειναι πραγματικα 10-15%.Συμφωνεις?Στην πρωτη περιπτωση θα πεις:Ουαου τι ευκαιριαρα ειναι αυτη??''ενω στην δευτερη ισως περασει και αδιαφορα...Συμφωνουμε παλι φανταζομαι ετσι?Ωραια.

Σκεψου τωρα και κατι παραπανω.Σε ενα πολυ απλο και ουσιαστικα ενημερωτικο/ασημαντο θρεντ,εχεις ποσταρει τρεις φορες απο τα πεντε μην που εχει,για να υπερασπιστεις μια αποψη με την οποια τελικα συμφωνουμε ολοι.Ολοι μας ξερουμε πως απο την φυση του ο γραπτος λογος ειναι ευκολα παρεξηγησιμος.Το να γραφουμε σεντονια χωρις να λεμε ουσιαστικα τιποτα,δεν εχει νοημα.Οπως επισης το ιδιο ανουσιο ειναι το να βγαζουμε συμπερασματα στα οποια μεσα σε αυτα κρινονται οι συνομιλιτες μας.Το μονο που καταφερνουμε κανοντας κατι τετοιο ειναι να δυναμιτιζουμε καταστασεις ανευ λογου και ουσιας.Μηπως εαν καποια στιγμη ειμασταν ολοι λιγοτερο ''πολυλογαδες'' και περισσοτερο ουσιαστικοι καταφερναμε αυτο να το περιοριζαμε?Τροφη για σκεψη.

Πραγματικα εαν κοιταξεις τα μηνυματα μου σπανια μπαινω στην διαδικασια να κατσω να γραψω και να προσπαθησω να εξηγησω το οτιδηποτε.Ο μονος λογος που τωρα εκανα μια εξαιρεση ειναι μονο και μονο γιατι πιστευω πως εισαι απο τους αξιολογους χρηστες αυτου του φορουμ.

παντα φιλικα και χωρις ιχνος αντιπαραθεσης. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Aυτο το συμπερασμα πως ακριβως το εβγαλες? Μα και το δικό μου αρχικό ποστ, μού φάνηκε σαν "απαξιωτικό" για τον φίλο μας μετά που τό 'βλεπα, οπότε πρώτα απολογητική διάθεση έχω και όχι κριτική προς τους άλλους. Γι' αυτό και χρησιμοποίησα α' πληθυντικό, δε μ' έβγαλα απ' έξω. :)

Δεν ειπε κανεις το αντιθετο. Απλά είπα να τον ενθαρύνω λίγο, μη νοιώθει ότι κακώς το ποστάρισε. :)

Μα και βεβαια ετσι ειναι...

Απλα θα σου πω κατι...Ειναι διαφορετικο να σου πω εγω πως σου πουλαω κατι με 50-60% εκπτωση,

και διαφορετικο αυτη η εκπτωση να ειναι πραγματικα 10-15%.Συμφωνεις? Εννοείται, Γι' αυτό γράφω το 3ο και σπουδαιότερο. Στην πρωτη περιπτωση θα πεις:Ουαου τι ευκαιριαρα ειναι αυτη??''ενω στην δευτερη ισως περασει και αδιαφορα...Συμφωνουμε παλι φανταζομαι ετσι?Ωραια.

Σκεψου τωρα και κατι παραπανω.Σε ενα πολυ απλο και ουσιαστικα ενημερωτικο/ασημαντο θρεντ,εχεις ποσταρει τρεις φορες απο τα πεντε μην που εχει,για να υπερασπιστεις μια αποψη με την οποια τελικα συμφωνουμε ολοι. 3 μέρες δεν είχα internet στη δουλειά και μ' έπιασε στερητικό σύνδρομο ρε Δημήτρη. Άσε με να γράψω κατιτίς παραπάνω, αφού είμαι σεντονάκιας, τώρα θα το μάθεις? :tooth: Ολοι μας ξερουμε πως απο την φυση του ο γραπτος λογος ειναι ευκολα παρεξηγησιμος.Το να γραφουμε σεντονια χωρις να λεμε ουσιαστικα τιποτα,δεν εχει νοημα.Οπως επισης το ιδιο ανουσιο ειναι το να βγαζουμε συμπερασματα στα οποια μεσα σε αυτα κρινονται οι συνομιλιτες μας.Το μονο που καταφερνουμε κανοντας κατι τετοιο ειναι να δυναμιτιζουμε καταστασεις ανευ λογου και ουσιας. Παρεξηγήθηκες βλέπω, sorry.:huh: Αλλά σίγουρα παρεξήγησες και τις προθέσεις μου, πίστεψέ με. Μηπως εαν καποια στιγμη ειμασταν ολοι λιγοτερο ''πολυλογαδες'' και περισσοτερο ουσιαστικοι καταφερναμε αυτο να το περιοριζαμε?Τροφη για σκεψη. Πείνασα :tooth: :P

Πραγματικα εαν κοιταξεις τα μηνυματα μου σπανια μπαινω στην διαδικασια να κατσω να γραψω και να προσπαθησω να εξηγησω το οτιδηποτε.Ο μονος λογος που τωρα εκανα μια εξαιρεση ειναι μονο και μονο γιατι πιστευω πως εισαι απο τους αξιολογους χρηστες αυτου του φορουμ. Ευχαριστώ τα μάλλα. Κωνσταντίνος Κατακουζηνός. :_hi:

παντα φιλικα και χωρις ιχνος αντιπαραθεσης. :_thumbsup:Ναι ρε συ, τί έχουμε να χωρίσουμε? :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Διαφήμιση για μπουφάν Honda και πίσω έχει Kawasaki Z???

Τι μηνύματα προσπαθούν να περάσουν στο υποσυνείδητο μας?

Ότι η Honda έχει καλά ρούχα, αλλα από μηχανές κλαυτά χαράλαμπε, πάρε καλύτερα Kawa?

Ποιος κρύβεται πίσω από την συνωμοσία?

Τι είπε ο Γέροντας Παΐσιος?

Ποιοι είναι τελικά οι Νεφελιμ?

Θα μας σώσουν οι Ελ?

Τι λέει η προφητεία?

Η Ομάδα Έψιλον θα εμφανιστεί σε καφετέρια καβαλα σε versys, er6, z1000 και zzr14??

2310-521010

2310-505050

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda NT 700 VA MV Agusta Turismo Veloce (798cc)

Δημοσιεύτηκε

Διαφήμιση για μπουφάν Honda και πίσω έχει Kawasaki Z???

Τι μηνύματα προσπαθούν να περάσουν στο υποσυνείδητο μας?

Ότι η Honda έχει καλά ρούχα, αλλα από μηχανές κλαυτά χαράλαμπε, πάρε καλύτερα Kawa?

Ποιος κρύβεται πίσω από την συνωμοσία?

Τι είπε ο Γέροντας Παΐσιος?

Ποιοι είναι τελικά οι Νεφελιμ?

Θα μας σώσουν οι Ελ?

Τι λέει η προφητεία?

Η Ομάδα Έψιλον θα εμφανιστεί σε καφετέρια καβαλα σε versys, er6, z1000 και zzr14??

2310-521010

2310-505050

Όλες οι απαντήσεις στο νέο βιβλίο με τίτλο:

"Σούζα και έντο χωρίς πτώση, μια παγκόσμια συνωμοσία!"

Σηκωθείτε αμέσως από καρέκλες, σκαμπό, κρεβάτια, ντιβάνια, πολυθρόνες, χέστρες, γιογιό, καρεκλάκια φαγητού, περπατούρες, καρότσια, καναπέδες, πουφ, σέλες, σαμάρια, ράντζα, εξεταστικές κλίνες και τηλεφωνήστε τώρα στο 500-600-φτου-&-πέφτω για να το πάρετε στην μοναδική τιμή των 666 ευρώ!

:rotfl::tease:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όλες οι απαντήσεις στο νέο βιβλίο με τίτλο:

"Σούζα και έντο χωρίς πτώση, μια παγκόσμια συνωμοσία!"

Σηκωθείτε αμέσως από καρέκλες, σκαμπό, κρεβάτια, ντιβάνια, πολυθρόνες, χέστρες, γιογιό, καρεκλάκια φαγητού, περπατούρες, καρότσια, καναπέδες, πουφ, σέλες, σαμάρια, ράντζα, εξεταστικές κλίνες και τηλεφωνήστε τώρα στο 500-600-φτου-&-πέφτω για να το πάρετε στην μοναδική τιμή των 666 ευρώ!

:rotfl::tease:

κλαίω! :rotfl:

φύγανε οι κόκα κόλες πάνω στην οθόνη!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
DT125X

Δημοσιεύτηκε

αν μου το χάριζαν κούτρα δηλαδής θα το χάριζα με την σειρά μου σε κανα υποψήφιο ή νέο καβαλάρη (εάν δεν είχε αγοράσει) καθαρά για λόγους προστασίας

να φορούσα κατι παρόμοιο το θεωρώ τέρμα καγκουριά να κάνω μόστρα στην καθε χονδα εκτός εάν εργαζόμουν σε κανα συνεργείο χονδα και το φορούσα για επαγγελματικούς λόγους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα