janabetis

Οι ευκαιρίες δεν έρχονται.. δημιουργούνται!

202 μηνύματα σε αυτό το θέμα

οοοεοοο?! AGV RC5 Pro Αλλος TM 660 SMX (660cc)

Δημοσιεύτηκε

Σωστός για το θέμα..

Λοιπόν ας γράψω και εγώ τι μπορώ να προσφέρω αν και δεν είναι πολλά..

Ως τώρα δεν έχω σπουδάσει/εργαστεί πουθενά,άνεργος με όρεξη για δουλειά αλλα έχω τον ''τοίχο' του στρατού μπροστά μου οποτε για δουλειά δεν κάνω ως τώρα.

Αυτό που μπορώ να προσφέρω σε οποιον θέλει είναι κύριος χειρωνακτική βοήθεια(τι τα έχουμε τα μούσκουλα ορε?)του στιλ μετακόμιση,κουβάλημα και πάει λέγοντας.Προφανώς αυτό χωρίς κάποια χρέωση.Ξέρω πως αυτό δεν είναι κάτι τρομερό αλλα αν δεν βάλουμε όλοι λίγο το χεράκι μας δεν την βγάζουμε.

Επίσης,προθύμως να βοηθήσω ανά πασα στιγμή και ώρα κάποιον που μπορεί να έμεινε από βενζίνη η να θέλει κάποια βοήθεια σε service τις μηχανής του.Ακόμα,αν κάποιος αντιμετωπίσει θέμα με την μηχανή του κοντά στο σπίτι μου είναι καλοδεχούμενος να αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα πίνοντας φραπέ στο σπίτι μου,έχω σχεδόν ότι εργαλείο μπορεί να χρειαστεί για να σώσει μια κατάσταση.

Αυτά. :afro1:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

+1 Γουσταρω..

Εγω ειμαι πιο πολυ του τεχνικου τομεα. Εχω τελειωσει ηλεκτρονικος,αλλα δεν ξερω την τυφλα μου,Στην προηγουμενη δουλεια ημουν ηλεκτρολογος μηχανιματων και εκανα ολη την ηλεκτρολογικη δουλεια που χρειαζονταν το μηχανημα (Πινακας, καλωδιωση) για να λειτουργησει,εκτος απο το προγραμμα αυτοματισμου plc κλπ.

Περιστασιακα εκτελουσα και χρεη εφαρμοστη

Εχω τελειωσει επισης την ειδικοτητα τεχνικου ηλιακης και αιολικης ενεργειας,οτι εχει σχεση δηλαδη με τις Α.Π.Ε. (αλλα δεν βλεπω μελλον εκει προς το παρων),χωρις ομως ακομα να εχω δουλεψει πανω σε αυτα.

Ταυτοχρονα κανω μικροεπισκευες διαφορων τυπων με εμφαση στα ηλεκτρολογικα αλλα και μηχανικα.

Και για σερβακια δεν λεω οχι και δεν μασαω:) Οκ δεν θα αναλαβω να λυσω μοτερ και ας το κατεχω αλλα τα τυπικα θα τα κανω στο χαλαρο.

Περιοχη Αθηνα

Μπραβο Bill καλη η ιδεα σου, αν αυτο το θεμα να βοηθησει εστω και ενα μελος θα εινα μεγαλη επιτυχια :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XLV (650cc) MT Blade 360

Δημοσιεύτηκε

Janabetis,πολύ ωραίος!

Λοιπόν, εγώ αυτό που μπορώ να προσφέρω, και αυτά που ξέρω να κάνω, είναι Service υπολογιστών, προγράμματα για ευκολίες (αυτοματισμού σε περιβάλλον Windows), καθώς και εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας. Συναγερμοί και κάμερες ασφαλείας, είτε σε σπίτι, είτε σε μαγαζί!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha R6 2009 (599cc) Arai RX-7 GP

Δημοσιεύτηκε

Καταρχάς ΜΠΡΑΒΟ φίλε για την σκέψη σου!! Στις μέρες που φτάσαμε όλοι θα πρέπει να είμαστε ενωμένοι και να βοηθάμε ο ένας τον άλλο με ΚΑΘΕ τρόπο έτσι ώστε να ΖΗΣΟΥΜΕ αξιοπρεπώς, όσο γίνεται. Εγώ φτιάχνω υπολογιστές, φορμάτ, συναρμολογίσεις, αναβαθμίσεις, επισκεύες διάφορες και πολλά ακόμα επάνω σε αυτό τον κλάδο, εκτός του προγραμματισμού και βρίσκομαι στην Αθήνα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fz1-S (1000cc) Shark RSI

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

εγω ξερω να κουρευω(ειναι κ της μοδας τελευταια :tooth: )....

επισης κατεχω σχετικα καλα τον χωρο του ebay(ειδικοτης μας τα yamaha fz1 :baby: )

στυλις beach περιοχη

:_hi:

Τροποποιήθηκε από τον kyko

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Να μας λέτε πόλη & περιοχή παίδες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Συγχαρητήρια για το θέμα. Αποδεικνύεται κάθε μέρα πως το φόρουμ αυτό δεν είναι όπως τα άλλα. Αποδεικνύεται πως τις δύσκολες ώρες υπάρχει το αίσθημα αλληλεγγύης και συντροφικότητας.

Αποδεικνύετε όλοι εσείς πως στις δύσκολες στιγμές φαίνεται ο φίλος, και ας είναι διαδικτυακός.

Χαιρετώ την προσπάθεια αυτή!!

Και εγώ με την σειρά μου να πω λίγα πράγματα για μένα. Σπουδαγμένο παιδί είμαι και έχω μια επιχείρηση με γυναικεία ρούχα. Στον τομέα αυτό δεν μπορώ παρά να προσφέρω ρούχα με επιπλέον έκπτωση για όσους έρθουν εκ μέρους του φόρουμ (γυναικεία ρούχα είναι). Εντελώς συμβολικά το λέω. Ούτε διαφήμιση κάνω, ούτε τίποτα.

Επίσης, μπορώ να προσφέρω κάθε είδους βοήθεια που περνάει από το χέρι μου. Είτε αυτό είναι μετακόμιση (όπως λέει και ο Niar, τι τα έχουμε τα μούσκουλα), είτε είναι σέρβις σε υπολογιστές, είτε είναι δωρεάν φωτογραφική κάλυψη σε βάφτιση (για όποιον φίλο του φόρουμ δεν έχει την δυνατότητα να πληρώσει φωτογράφο), είτε είναι συμβουλές επιχειρησιακού, και όχι μόνο, περιεχομένου (μιας και αυτήν την "τέχνη" έχω σπουδάσει.

Περιμένω να δω συμμετοχή στο συγκεκριμένο τόπικ!!!!!! :popcorn:

Είμαι υπερήφανος που είμαι μέλος του Mybike.gr

Και πάλι ένα μπράβο στον Janabetis για την ιδέα αλλά και την υλοποίηση της. :respekt:

Τροποποιήθηκε από τον gkourmoul1
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda africa HJC FS-10

πολυ καλη η ιδεα σου βασιλη:_thumbsup:

δυστυχως η δουλεια μου ειναι τετοια που δεν μπορει να προσφερει κατι σε σας. ομως μπορω να προσφερω οτιδηποτε αφορα προβληματα με το μηχανακι σας ακομα και σερβις αλλα και ανοιγματα μοτερ καθως κι επισκευες. δηλαδη στις απλες εργασιες που μπορει ναναι σερβις ελεγχους μπορω να προσφερω ενα μπουσουλα εναν οδηγο να μπορει ο συνφορουμιτης να κανει πεντε πραματα μονος του. στις πιο πολυπλοκες εργασιες μπορουμε να τα φτιαχνουμε και μαζι.

διαθεση να υπαρχει ολα τα αλλα γινονται.

εντιτ: περιοχη πολυ βορεια προαστεια

Τροποποιήθηκε από τον virus

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia RSV4R HJC RPHA-10 Kawasaki Versys (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Χαιρετίζω την προσπάθεια (είναι της μόδας αυτή η έκφραση τώρα τελευταία) και συμμετέχω

Έχω 11 χρόνια εμπειρία σε Linux administration αλλά και OpenBSD (firewalls-routers, vpn servers, web servers, file servers, PKI).

Με windows servers ασχολούμαι την τελευταία 7-ετία και γνωρίζω πολύ καλά να υλοποιώ Active Directory, IIS, SQL Server κλπ.

Έχω βασικές γνώσεις διαχείρησης CISCO switch/router.

Γνωρίζω πολύ καλά PHP.

Έχω εμπειρία διαχείρισης Enterprise Backup Solutions (EMC Networker).

Format,αναβαθμίσεις κλπ κλπ

Τα τελευταία 6 χρόνια εργάζομαι στο Κέντρο Πληροφορικής Τεχνολογιών Πληροφορικής του ΑΠΘ και είμαι υπεύθυνος για μεγάλο κομμάτι της υποδομής πληροφοριακών συστημάτων των γραμματειών του πανεπιστημίου.

Επίσης διαχειρίζομαι τις υπηρεσίες ελέγχου ασφαλείας και κεντρικού backup του ΚΥΤΠ καθώς και άλλες υποδομές της υπηρεσίας.

Επίσης κάνω εξαιρετικό ελληνικό, freddo espresso, freddo capuccino, capuccino, capuccino latte, espress maciato και φυσικά φραπέ και νες :)

Άμα λάχει ξύνω και γόνατο :thumbsup:

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda NC29 (399cc) AGV K3 πριονωτό Honda για κρατητήριο (>600cc)

Δημοσιεύτηκε

Ακόμα ένα μπράβο και από εμένα. Χαρά μου να ΒΟΗΘΑΩ και όχι να γδέρνω όποιον μπορεί να χρειαστεί τα χέρια μου ή το μυαλό μου(ή και τα 2)

Στα δια ταύτα, πτυχίο Τ.Ε.Ε. 2ου κύκλου, μηχανών και συστημάτων αυτοκινήτου. Το μόνο μοτέρ που έπιασα από όταν πήρα το χαρτί ήταν του ΑΧ-1. Δεν έχει σπάσει μέχρι τώρα.thumbsup.gif

Πάσης φύσεως σιδηροκατασκευές-ξυλουργικές εργασίες. ότι κόβεται με τροχό, κολλάει με ηλεκτρόδιο, και καρφώνεται με πρόκα το κάνω. Στιρήξεις, βάσεις, κομοδίνα, τραπέζια, τα πάντα όλα.

Κλάδεμα-κοπή δέντρων-καθάρισμα κήπων.

Φτιάχνουμε και μπετά άμα λάχει, διαθέτομε και άνεργο υδραυλικό με 10ετή πείρα, για όποιον ενδιαφέρεται.

και το κυριότερο όλων!!!

φτιάχνουμε και Γ-censored-Ω τους καφέδες, Φραπέ-Νες-ελληνικό με καϊμάκι για να συνοδεύσουμε τις εργασίες!!

περιοχές Ζωγράφου και Λούτσας(και γύρω περιοχών)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

:_thumbsup: συγχαρητηρια στον δημιουργο του θεματος,

επι του θεματος δουλευω στην ψυχικη υγεια

ψηνεται κανεις να ανοιξουμε μεσογειακο restaurant στο phuket το ερχομενο καλοκαιρι?:whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Tuono 1000R Arai RX-7 Corsair Στο Μυαλό μου

Δημοσιεύτηκε

Για μενα μάθατε στην Πανελλήνια μέσω του Κατεμα......ειμαι Διαιτολόγος-Διατροφολόγος απόφοιτος του ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και έχω δικό μου γραφείο στην Καλαμαριά της Θεσσαλονίκης

Κατα διαστήματα εχω βοηθήσει και άλλα μέλη του forum με εμφανέστατα αποτελέσματα.

Αυτο που μπορώ να προσφέρω εγώ είναι απλά αλλες τιμές για τα παιδια του φόρουμ και γενικές συμβουλές μέ πμ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 950 SMR MOTARD AGV GP Pro Yamaha Vmax compressor (1679cc)

Δημοσιεύτηκε

Και ξεκινάω πρώτος. Έχω μαγαζί τοποθέτησης παρμπρίζ στην Θεσσαλονίκη. Δόξα τον Θεό ακόμη το παλεύουμε. Συνεργάζομαι με πολλές ασφαλιστικές αν έχεις θραύση, αν όχι θα κανονίσουμε ότι καλύτερο μπορούμε (όπως έχουμε κάνει και παλαιότερα για μέλη εδώ μέσα). Επίσης βάζουμε μεμβράνες και βινύλια.

Tη καλημερα μου.

Βασικα επειδη η μια απο τις 2 δουλειες μου ειναι δημοσιες σχεσεις σε μαγαζι ειμαι σε πολυ δυσκολη θεση

Aν το post μου θεωρηθει οτι κανω αβαντα στο μαγαζι του Μπιλη για να βαλω φραγκα στο παντελονι,ας διαγραφει απο εναν αλλον mod.

Ουτε πηρα χαρτακι απο τον Μπιλη,τι να κατσω να γραψω δημοσια.

Παραθετω παρακατω δειγμα της δουλειας του Μπιλη απο προσωπικη εμπειρια.

image120440470.jpg

image120767825.jpg

image120775331.jpg

image120806205.jpg

Οταν ειχα περυσι το ατυχημα με το ΚΤΜ,ο κωλος χρειαστηκε αντκατασταση της μεμβρανης του.

Αρχικα το μηχανακι το ειχα τυλιξει με μεμβρανες carbon σε ενα αλλο παληκαρι o oποιος τυγχανει να ειναι κ προσωπικος μου φιλος,επισης κ ο ανθρωπος που εφτιαξα 2 αυτοκινητα.Αλκαμενους στη Χαριλαου ειναι το μαγαζι του,αν θελετε το γραφω κ δημοσια το μαγαζι του.Ξαναλεω ειναι φιλος μου ακομη,τον εχω κραξει ομως κ μπροστα του

Ο τυπος ειχε "καταφερει" να μου τυλιξει τον κωλο του ΚΤΜ με 3 (τρια) κομματια μεμβρανης,πραγμα που σημαινει οτι οι ενωσεις ηταν ορατες με γυμνο ματι.

Πηγα σον Μπιλη μετα το ατυχημα να μου το φτιαξει.

Οι εικονες τα λενε ολα.Ενα κομματι monoblock carbon,με λιγα ταχυδακτυλουργικα κ πολλα κιλα τεχνη ηταν αρκετο.

Συν σε ολα αυτα οτι ο Μπιλης δεν ειναι τσαπατσουλης.

Συν το ο,τι μου ειχε ξηγηθει ηταν απο τις πρωτες δουλειες που θα αναλαμβανε με οποιο ρισκο εμπεριεχει αυτη η ξηγα.

Τι μεμβρανες εμπορευεται,ποσα χρεωνει περαστικα,ποση ωρα θα διαρκεσει η δουλεια κτλ να πατε απο το μαγαζι να σας τα πει.Κερναει κ καφε...

Σε κουπα ΚΤΜ

Παρτε κ ροκανιδι να ριξτε στο μαγαζι γιατι εκει μεσα εχουν πατησει τις ιερες ροδες τους 3 διαφορετικα 950 motard,ενας Δουκας,και 2 διαφορετικα RC8 κ γλιστραει λαδια...

Εκτος αυτου,κατι φιμε μεμβρανες που εβαλα στο Peugeot 206 cabrio του κολλητου μου,κ ενα παρμπριζ που ειχα αλλαξει στο Seat Leon του αδερφου μου ειναι αναξια αναφορας.

Και 50 ατομα να πανε αυριο στο μαγαζι,ουτε 1 ευρω δεν θα βαλω στη τσεπη,απο φιλους δεν τα παιρνουμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha FJR (1300cc) Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Καταρχήν να επισημάνω το κόλλημα που έχουμε για τις...διαφημίσεις!

Θα πρέπει να καταλάβουμε στην Ελλάδα ότι όταν είσαι επαγγελματίας, με την σωστή και ορθή σημασία της λέξεως, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ να διαφημίζεσαι και θα ΠΡΕΠΕΙ να σε διαφημίζουν και οι άλλοι!

Όταν θα μου φερθεί κάποιος σωστά και επαγγελματικά οφείλω να τον στηρίξω!Και έτσι πρέπει!

Αυτή η μυστικοπάθεια που επικρατεί δεν μπορώ να την καταλάβω!Θα πρέπει να βγαίνουμε να λέμε και τις άσχημες εμπειρίες και τις καλές εμπειρίες!Μόνο έτσι ξεδιαλύνουμε την αγορά και την κάνουμε καλύτερη!

Αν υπήρχε αυτή η νοοτροπία από τον πελάτη ίσως η αγορά ήταν σε καλύτερη μοίρα και ίσως ο ανταγωνισμός έφερνε καλύτερες και ποιοτικότερες υπηρεσίες!

Όταν είσαι σωστός ως επαγγελματίας πρέπει να στηρίζεσαι!Βέβαια αυτό έγκειται και στην νοοτροπία/μυαλό του πελάτη πάντα!

Το παραπάνω σαν παρένθεση και αν θέλετε συζητάμε...

Ας πω και εγώ...συγκεκριμένα είμαι τελειόφοιτος στο τμήμα Πολιτικών Δομικών Έργων στις Σέρρες!Δηλαδή Πολιτικός Μηχανικός με περιορισμένη άδεια!

Αν και δεν έχω ακόμα πτυχίο στα χέρια μου όποιος ενδιαφέρεται για γνώσεις, άδειες, πολεοδομίες κτλ κτλ ότι μπορώ να και γνωρίζω να βοηθήσω...

Γνώσεις Autocad,Architecture και τα λοιπά του υπολογιστή!

Επίσης όποιος ενδιαφέρεται για άτομο για στατικά, για σχεδιασμό κατόψεις/τομές και γενικά για σχέδια κτλ δεν έχω κανένα πρόβλημα να βοηθήσω...

Τέλος να πω για ακόμη φορά ότι τόσα χρόνια που είμαι σε αυτό το forum κάποιες σωστές/ορθές συμπεριφορές/απόψεις τις ανέπτυξα χάρη σε αυτόν εδώ τον ιστότοπο!Όχι μόνο στο μοτοσυκλετιστικό κομμάτι...

Χαίρομαι που βρίσκομαι ανάμεσα σε σκεπτόμενα παιδιά που είναι έτοιμα να δημιουργούν και να προσφέρουν την στιγμή που εκεί έξω υπάρχει σαπίλα!

Το μόνο σίγουρο είναι ότι εμείς πρέπει να κουνήσουμε τα χεράκια μας για να αλλάξουμε τα πράγματα με καθαρά μυαλά και έτοιμα να δουλέψουν για να προσφέρουν...

Τα σέβη μου στα μυαλά αυτά... :_hi:

Βασίλη :respekt::_hi:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Μπράβο Bill. :respekt:

Τώρα εγώ ως Οικονομολόγος και υπάλληλος γραφείου χωρίς επαφή με το κοινό, πού να φανώ χρήσιμος? :sorry:

Βλέπεις ο ΓΑΠ και οι αφέντες του (ΔΝΤ, Άγγελα κλπ) θα μας κάνουν να ξεχάσουμε κι αυτά που μάθαμε. Τούμπα όλα. :mB_faskelo:

Αλλά κάτσε. :shades: Μπορώ σε άλλον τομέα. :dribble: (το έχω ξαναγράψει)

Δίδονται συμβουλές και οδηγίες προς κατόχους καταπατημένων (ή επίφοβων προς καταπάτηση) ακινήτων.

10ετής πείρα, δοκιμασμένη αποτελεσματικότητα :lol: (έχω σώσει ήδη το δικό μου, αλλά και οικοπεδάκι φίλου που το λιγουρευότανε ο γείτονας, χωρίς να εμπλακεί σε δικαστικές περιπέτειες).

Επίσης, πάσης φύσεως συμβουλές και οδηγίες (όπου μπορώ φυσικά), κάτι σαν Γραφείο Γενικής Εξυπηρετήσεως ένα πράμα, :grin: όπως είχε ο Ρίζος σε μια ταινία με τον Παπαμιχαήλ.

εγω ξερω να κουρευω (ειναι κ της μοδας τελευταια :tooth: )....

Σού 'ρχομαι για μπούκλα και ανταύγιες. :2funny:

Καταρχήν να επισημάνω το κόλλημα που έχουμε για τις...διαφημίσεις!

Θα πρέπει να καταλάβουμε στην Ελλάδα ότι όταν είσαι επαγγελματίας, με την σωστή και ορθή σημασία της λέξεως, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ να διαφημίζεσαι και θα ΠΡΕΠΕΙ να σε διαφημίζουν και οι άλλοι!

Όταν θα μου φερθεί κάποιος σωστά και επαγγελματικά οφείλω να τον στηρίξω!Και έτσι πρέπει!

Αυτή η μυστικοπάθεια που επικρατεί δεν μπορώ να την καταλάβω! Θα πρέπει να βγαίνουμε να λέμε και τις άσχημες εμπειρίες και τις καλές εμπειρίες! Μόνο έτσι ξεδιαλύνουμε την αγορά και την κάνουμε καλύτερη!

Αν υπήρχε αυτή η νοοτροπία από τον πελάτη ίσως η αγορά ήταν σε καλύτερη μοίρα και ίσως ο ανταγωνισμός έφερνε καλύτερες και ποιοτικότερες υπηρεσίες!

Όταν είσαι σωστός ως επαγγελματίας πρέπει να στηρίζεσαι! Βέβαια αυτό έγκειται και στην νοοτροπία/μυαλό του πελάτη πάντα!

..................................................

Πολύ σωστός Στέλιο, :ok: συμφωνώ και το εφαρμόζω χρόνια.

Τροποποιήθηκε από τον Kostas-MotoLover
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

............. ότι κόβεται με τροχό,..........................

.......................

Κωστή, τα πμ σου είναι απενεργοποιημένα.

Πώς θα σε ρωτήσω κάτι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW F650 GS Honda cbf (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Μια κοινωνική προσφορά του Βας, :_thumbsup: ΩΡΑΙΟΣ φίλε!!!

Λοιπόν με την σειρά μου δηλώνω Βιολόγος στην περιοχή του Ηρακλείου Κρήτης. Κατά κύριο λόγο αυτήν την περίοδο ασχολούμαι με την διδασκαλία στην ιδιωτική εκπαίδευση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda NC29 (399cc) AGV K3 πριονωτό Honda για κρατητήριο (>600cc)

Δημοσιεύτηκε

Κωστή, τα πμ σου είναι απενεργοποιημένα.

Πώς θα σε ρωτήσω κάτι?

είμαστε και στο msn! υπάρχει στο προφίλ μου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Innova Moto Guzzi V1200 sport

Πολύ ωραίω θέμα Βασίλη. :_thumbsup:

Τον τελευταίο χρόνο είμαι ντελιβεράς.

Αλλα η ειδικότητα μου είναι γύρω απο τους extruder.Aπο τους "δωματίου" μέχρι όσο πάνε.Ο τελευταίος που δούλευα είχε μέγεθος τριώροφης οικοδομής.Να σημειώσω πως έχω προυπηρεσία 6 ετών με σκληρή εργασία πάνω στο αντικείμενο,όχι μόνο θεωρητική που απέχουν απίστευτα πολύ απο το αποτέλεσμα

Τροποποιήθηκε από τον honda55551

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Τι είναι τα extruder;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Τι είναι τα extruder;

Δες ένα παράδειγμα

624-004-234B50C0.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

είμαστε και στο msn! υπάρχει στο προφίλ μου.

Δεν το είχα δει ο γκάβακας. :blink: Έχεις μήνυμα. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Harley Davidson IRON Harley Davidson Fat Bob (1584cc)

+1

λοιπον πραγματικα απο τα καλυτερα τοπικ

εγω φωτογραφος ειμαι με μαγαζι /studio αυτο που μπορώ να προσφέρω ειναι τις φωτογραφίες που βγαζουμε για όλα τα πιστοποιητικά ταυτότητες διπλωματα διαβατηρια καρτες Ο.α.σ.α. σχολές πασο κτλ κτλ

γιατι απο οτι ξέρω απο άλλα φωτογραφία μεχρι και 15-20 ευρω ζητανε... πολλααααα..

θα τα βάλω στα 2ε η 4 ευρω αναλογα αν ειναι βιομετρικα (διαβατηρια-διπλωμα-ταυτοτητα) 2 για ολα τα υπόλοιπα όπως και αν υπάρχει καπια αναγκη για φωτογραφίες

δεν κανω καφε :P αλλα τον παραγγέλνω με μεγαλη μαστορια...

ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Ακόμα ένα μπράβο και από εμένα. Χαρά μου να ΒΟΗΘΑΩ και όχι να γδέρνω όποιον μπορεί να χρειαστεί τα χέρια μου ή το μυαλό μου(ή και τα 2)

Στα δια ταύτα, πτυχίο Τ.Ε.Ε. 2ου κύκλου, μηχανών και συστημάτων αυτοκινήτου. Το μόνο μοτέρ που έπιασα από όταν πήρα το χαρτί ήταν του ΑΧ-1. Δεν έχει σπάσει μέχρι τώρα.thumbsup.gif

Πάσης φύσεως σιδηροκατασκευές-ξυλουργικές εργασίες. ότι κόβεται με τροχό, κολλάει με ηλεκτρόδιο, και καρφώνεται με πρόκα το κάνω. Στιρήξεις, βάσεις, κομοδίνα, τραπέζια, τα πάντα όλα.

Κλάδεμα-κοπή δέντρων-καθάρισμα κήπων.

Φτιάχνουμε και μπετά άμα λάχει, διαθέτομε και άνεργο υδραυλικό με 10ετή πείρα, για όποιον ενδιαφέρεται.

και το κυριότερο όλων!!!

φτιάχνουμε και Γ-censored-Ω τους καφέδες, Φραπέ-Νες-ελληνικό με καϊμάκι για να συνοδεύσουμε τις εργασίες!!

φίλε εσενα εψαχνα ειμαι εδω και 1 χρονο που σκέφτομαι μια κατασκευη τυπου γραφείου για το μαγαζι.. αν μπορεσεις να τα πουμε να δεις και τι θελω να φτιαξω μαλλον να φτίαξεις ..

περιοχη παγκρατι www.omegastudios.gr εκει μεσα στην επικοινωνία θα βρεις τα τηλέφωνα μου nkai to mail περιμενω :_thumbsup:

Τροποποιήθηκε από τον A.K.A. SonIC

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha R6

Δημοσιεύτηκε

Γεια χαρα.. Εγω δουλευω στα αλεξ πακ.. λιγα θα μπορω να κανω για σας αλλα αν χρειαστειτε κατι εδω ειμαι..

Επισης αν καποιος χρειαστει να βγαλει καμια πιστοποιηση ISO, CE, OHSAS κλπ κλπ ας μου πει να δουμε για καμια καλη προσφορα!!

Και στα pcia καλα τα παμε.. Windows, Backtrack.. Visual Basic...

Υ.Γ ο ελευθερος χρονος μου παρ' ολα αυτα ειναι πολυ περιορισμενος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα