ANGELOFD

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 2011

50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

Στις περισσοτερες δημοσιες υπηρεσιες εχω φερθει με ευγενεια, μου εχουν φερθει αντιστοιχα. Ως επι το πλειστον, προβληματα εχω παρατηρησει κυριως σε ασφαλιστικα ταμεια ικα, οπαδ κτλ απο ηλικιωμενους οι οποιοι δεν ειχαν τα απραιτητα κι ειπαν να κραξουν τον υπαλληλο! Βεβαια κι αυτοι κακα τα ψεματα ειναι δυσκολο να ενημερωθουν απο διαδικτυο οποτε τρεχα γυρευε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda ANF (125cc) Airoh S4

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Κεπ + πάλι κεπ. Μην μπλέκεις στο ΑΤ. άσε που πληρώνεις πλήρωσες για την θεώρηση...

Κι εγώ συμφωνω μαζί σου φίλε μου....το θέμα είναι σφαιρικό κι έχει πολλές πλευρές και παραμέτρους.

Κι εγώ συμφωνώ.

Το τανγκό πάντα θέλει 2. :mB_kalo_e:

Αν πηγαίνει κάποιος χύμα στο κύμα, θα σπάσει τα μούτρα του. Δεν τους δικαιολογώ (τους Δ.Υ. ), αλλά συχνά τα'χω χώσει

σε ταγάρια (πολίτες ) που δεν ξέρουν καν γιατί...πήγαν στην τάδε υπηρεσία.

Οι σωστά προετοιμασμένοι και δίχως προκαταλήψεις δεν έχουν ποτέ θέμα. :winking:

Κάποτε δεν υπήρχαν ούτε Η/Υ, ούτε on-line κλπ, και έπρεπε να περιμένεις για....τηλ. επιβεβαίωση απο τα κεντρικά Αθήνας..:popcorn:

Τροποποιήθηκε από τον innova 04

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ποδαράτοι Honda CBR 954RR

Δημοσιεύτηκε

Εγώ πάλι παιδιά έχω και ανέκαθεν είχα μία απορία, γιατί γαμώ την τρέλα μου σε δουλειές που απαιτούν μεγαλύτερη ευθύνη συγκριτικά με κάποιες άλλες συναντάς τους μεγαλύτερους μαλάκες, είτε είναι στρατιωτικοί είτε αστυνομικοί είτε γιατροί είτε δάσκαλοι είτε επαγγελματίες οδηγοί κ.τ.λ και ξεκαθαρίζω δεν εννοώ το σύνολο εννοώ μεμονωμένα δεν θέλω και δεν μ' αρέσει να τους παίρνει όλους η μπάλα. Εκεί που χρειάζεται μεγαλύτερη ευθύνη, ήθος και σωστή κρίση εκεί συναντάς τους πιο ότι να ναι. Όλοι λίγο πολύ έχουμε ζήσει εμπειρίες με κάποιον από αυτούς πρωταγωνιστή και τραβούσαμε τα μαλλιά μας για διάφορους λόγους ...........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 600S Πολλές

Παντού πρέπει να υπάρχει ήθος και υπευθυνότητα. Ο ταβερνιάρης που μπορεί να σε ταΐσει σαλμονέλα εσκεμένα είναι σαν τον δημόσιο υπάλληλο που θα σε στείλει 2-3 φορές μέχρι το σπίτι σου από βίτσιο.

Απλά στον ένα δεν ξαναπατάς ενώ ο τον άλλο θα τον ξανασυναντήσεις αναγκαστικά.

Τώρα βέβαια δεν ξέρω τι είναι πιο βαρύ η σαλμονέλα ή το σπάσιμο νεύρων?!

Τροποποιήθηκε από τον Revelator

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM SuperDuke KTM SMC (690cc)

Δημοσιεύτηκε

ACAB 4 life.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
daytona dy (125cc) KTM smc (640cc)

Δημοσιεύτηκε

2-3 τετοιοι σε καθε δημόσια υπηρεσία που δεν κανει σωστά την δουλειά της μπορούν να υπάρξουν παρακαλώ???

:whip::whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KBC VR 2R

Φίλε μου καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου και μπορώ να πω, πως αν είμουν στη θέση σου, και εγώ θα τα "έπαιρνα" άσχημα αλλά καλό είναι να μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Σε όλα τα επαγγέλματα υπάρχουν σωστή άνθρωποι - επαγγελματίες αλλά υπάρχουν και άνθρωποι χωρίς παιδεία και χωρίς τα ανάλογα προσόντα των θέσεων που αναλαμβάνουν... Έχω συναντήσει σωστούς αστυνομικούς οι οποίοι με εξυπηρέτησαν με χαμόγελό και αστυνομίκους που ήταν μέχρι και προσβλητικοί... Ταμίες σε δημόσια υπηρεσία που ήθελα να τις δείρω και άλλες που με σκλάβωναν με την στάση τους (αν και τις περισσότερες φορές ήθελα να τις δείρω )...

Επίσης, αυτό που λες για τα "νιάνιαρα" που στα 26 τους αναλαμβάνουν υψηλές θέσεις, εγώ πιστεύω ότι είναι πολύ καλό γιατί έτσι αλλάζει η νοοτροπία σιγά σιγά και περνούν "φρέσκες" αντιλήψεις απο παιδιά που έχουν διάθεση να προσφέρουν... Είπαμε, δεν είναι όλοι κακή... Όπως δεν είναι όλοι οι μοτοσυκλετιστές, μηχανόβιοι και κάγκουρες σαν και αυτούς που πήγαν στην πανελλήνια...:closedeyes:

Μακάρι πάντως να μην σου ξανατύχει παρόμοιο περιστατίκο γιατί όντως είναι πολύ άσχημο...

Τροποποιήθηκε από τον NERRY

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda NT 700 VA MV Agusta Turismo Veloce (798cc)

Δημοσιεύτηκε

Εντάξει υπάρχουν και ταγάρια πολίτες που έχουν μάθει να γίνονται όλες οι δουλειές στο χύμα, αλλά εγώ έχω τραγελαφικές ιστορίες να διηγηθώ από εφορία, μηχανολογικό, ΙΚΑ κλπ και είμαι πάντα υπομονετικός και κατάλληλα προετοιμασμένος.... Απλά μερικές φορές πέφτεις στον στόκο (απρόθυμο, βαριεστημένο, άσχετο κλπ κλπ) υπάλληλο που απλά δεν θέλει (και δεν πρόκειται) να σε εξυπηρετήσει, όσο και να χτυπιέσαι...

Και για να μην νομίζουμε ότι μόνο σε εμάς συμβαίνουν αυτά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSR

Δημοσιεύτηκε

off topic,

Καλά το videaki του zoo είναι όλα τα λεφτά!! :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT 660R Kawasaki ΖΧ12

Δημοσιεύτηκε

Ναι ναι και την τριχα την κανουμε τριχια πολλες φορες.

Επισης αυτο που διαβασα ηταν μια απαξιωση και χαρακτηρισμοι που δεν ταιριαζουν ή που εν παση περιπτωσει ειναι προιον αγανακτησης και οχι καθαρης σκεψης.

Και απο την αλλη αναρωτιεμαι εγω που λογω δουλειας (οπως και καθε ελευθερος επαγγελματιας) ερχομαι σε επαφη με αρκετους δημοσιους λειτουργους ειτε λεγονται εφοριακοι ειτε υπαλληλοι του Τεβε ή του Ικα ή αστυνομικοι ή ή ή .......... γιατι μονο μια φορα στα τοσα χρονια αντιμετωπισα προβλημα και μαλιστα οχι εντονο;;;;; :think:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΙΟΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΑΙΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑΜΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΙ Η' ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XR400R (426cc) HJC IS17 Yamaha Ténéré 700

Αυτοι ειναι μπατσοι, οχι ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ! Θα μου πεις για να εισαι και μπατσος θα πρεπει να εισαι και λιγο αντρας, ερχεται το πιτσιρικι και σου πουλαει μουρη με ξενα αρχιδια, κρατικα αρχιδια, που αν το δεις στο δρομο και φαπα φοβασαι να του ριξεις μηπως διαλυσει, δεν τα λεω γιατι εγω ειμαι "Ο γαμαω" αλλα αυτο ειναι η αληθεια. Αν και πολλα χρονια στην μοτοπαρανομια εμαθα να σεβομαι τους αστυνομικους, αυτους που σωστα κανουν τη δουλεια τους. Οταν η εισοδος στην αστυνομια γινεται με τις εξετασεις και η βαση ειναι πανω απο 15000 μορια μπαινουν μονο τα παιδια της φαπας, αυτα που δεν ξεραν τι εχει εξω απο την πορτα του σπιτιου τους, ελεος... ο καθε φλωρος εγινε μπατσος πηρε ενα V-strom η ενα XTX660 που πριν δεν ειχε καβαλησει ποτε μηχανη και την ειδαν γαμιαδες... (Προς θεου δεν εχω τιποτα με τους V-stromαδες και τους XTXακηδες, αλλα τι να κανω αυτα αγοραζουν και τα μπατσακια).

Υ.Γ. Οποις θελει μπορει να βαθμολογισει αρνητηκα, αυτη ειναι η αποψη μου, εχω και φιλους ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ και μπατσακια..

Τροποποιήθηκε από τον Ninjatasos
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fournarelli Ευρωπαϊκό (900+cc)

Δημοσιεύτηκε

ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΙΟΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΑΙΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑΜΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΙ Η' ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.

Δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη, δεν ζητησα κατι τετοιο. Απλως διαβασα αυτα που εγραψες και εξεφρασα την αποψη μου.

Οποιαδηποτε αποψη ειναι σεβαστη. Κανεις δεν διεκδικει το αλαθητο. Απλως αυτο που εχω εγω καταφερει τα τελευταια 13 χρονια που εχω μαγαζι (απο τα 21 μου που απολυθηκα απο φανταρος) ειναι να γινεται παντα η δουλεια μου χωρις φωνες φασαριες διαπληκτισμους και λοιπα ακομψα. Απειρες οι συναλλαγες μου με το δημοσιο και μονο μια φορα αντιμετωπισα προβλημα παρ'οτι επεσα και αλλες φορες σε τεμπεληδες παχυδερμα κτλ κτλ

Αν σου διηγηθω τι εκανα μια φορα στην πολεοδομια Κατερινης για να παρω ενα χαρτι θα πεθανεις στο γελιο. Αλλα το πηρα.

Και παντα οπου πηγαινω παω με τον αερα οτι πρεπει να γινει η δουλεια μου με καθε τροπο.

Λιγο πουτανια λιγο χαμογελο λιγο πουστια λιγο ετσι λιγο αλλιως εμαθα να αντιμετωπιζω τους κρατικοδιαιτους αχρηστους υπαλληλους.

Οι οποιοι να σημειωσω οτι στα τοσα χρονια δεν ηταν πανω απο δεκα. Οι υπολοιποι απο απλως ικανοποιητικοι εως αψογοι. Καποιοι με ολη τη σημασια της λεξης.

Δες το απο μια αλλη πλευρα και σκεψου πως θα γινοταν να μην χαλασεις τα νευρα σου και θα εισαι στο σωστο δρομο για την επομενη φορα που θα συναντησεις κατι παρομοιο :_thumbsup:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Versys (650cc) HJC Rpha 10+ MV Agusta Veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Α ρε και να χα γυναίκα μπατσίνα να μου φόραγε κάθε βράδυ εσώρουχα με το μπατσόσημο στα επίμαχα σημεία........ποσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο καλά θα περνάγαμε δεν λέγεται! 2funny.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fazer S2 Shoei XR 1100 Yamaha R1

Δημοσιεύτηκε

ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ , ΕΞΟΥΣΙΑ ....

(σε οποιοδηποτε τομεα...)

9 στους 10 θα στο ''παιξουν ιστορια...''

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σκατα στον ταφο τους.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-01

Δημοσιεύτηκε

A ρε φιλαράκι τα ίδια περνάμε όλη μας και εγώ σήμερα πήγα στον ΟΑΕΔ να φτιάξω τα χαρτιά για το επίδομα ανεργίας μονο πίπα δεν τους πήρα για να με εξυπηρετήσουνε άσε που αλλα δικαιολογητικά ζητάνε στο site και αλλα όταν πας εκεί. ποτε θα βρεθεί κανένας τρελός να τους τα κάνει λίμπα εκεί μέσα :hunter:

Ποιό site ? Αυτό που κόστισε 400 χιλιάδες ευρώ για να ανέβει ?

Εντάξει υπάρχουν και ταγάρια πολίτες που έχουν μάθει να γίνονται όλες οι δουλειές στο χύμα, αλλά εγώ έχω τραγελαφικές ιστορίες να διηγηθώ από εφορία, μηχανολογικό, ΙΚΑ κλπ και είμαι πάντα υπομονετικός και κατάλληλα προετοιμασμένος.... Απλά μερικές φορές πέφτεις στον στόκο (απρόθυμο, βαριεστημένο, άσχετο κλπ κλπ) υπάλληλο που απλά δεν θέλει (και δεν πρόκειται) να σε εξυπηρετήσει, όσο και να χτυπιέσαι...

Και για να μην νομίζουμε ότι μόνο σε εμάς συμβαίνουν αυτά...

Έχεις δίκιο αν δε θέλει να σε εξυπηρετήσει (δεν της πέτυχε η αποτέφρωση στο κομμωτήριο μάλλον) δεν θα σε εξυπηρετήσει, το FBI να σκάσει παρέα ούτε φορολογική ενημερότητα δε θα σου δώσει...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb 600 f hornet HJC HQ-1 Carbon Aprilia RS 125

Δημοσιεύτηκε

Kαλα ανθρωπε μου εισαι σοβαρος? Γιατι δεν πηγαινες σε ΚΕΠ που σου ειπαν και τα παιδια απο πανω? Δεν ηξερες, δε ρωταγες?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος

Δημοσιεύτηκε

ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ , ΕΞΟΥΣΙΑ ....

(σε οποιοδηποτε τομεα...)

9 στους 10 θα στο ''παιξουν ιστορια...''

Αυτη ειναι η μεγαλυτερη αληθεια............. :_thumbsup:

Αρχιεργοδηγος σχολιαζε την σκατοκατασταση που βρισκετε η χωρα.

Ελα μωρε βολευουν ολους τους κολλητους τα καριολια,για αυτο παμε κατα διαολου.

Ειπε μια αληθεια.

Αυτη ομως που δεν ειπε,ειναι οτι απελυσε εμας,3 ατομα που δουλευουμε στην εταιρια απο 22 μεχρι 16 χρονια,για να προσλαβει τον αδελφο του και τον ξαδελφο............ :clapping2:

Τον φουτσο κλαιγανε σε αυτη την χωρα. :rolleyes:

Το καραγκιοζιλικι ειναι εθνικο σπορ,δεν ειναι προνομειο των μπατσων........ :_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT 660R Kawasaki ΖΧ12

Δημοσιεύτηκε

Kαλα ανθρωπε μου εισαι σοβαρος? Γιατι δεν πηγαινες σε ΚΕΠ που σου ειπαν και τα παιδια απο πανω? Δεν ηξερες, δε ρωταγες?

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΠ?

ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΤ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΧΡΟΝΟ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki sixteen

Δημοσιεύτηκε

Άμα κάτσω να γράψω τι έχω περάσει απο δημοσιους υπαλληλους όλα αυτά τα χρονια θα γεμίσω βιβλίο σίγουρα υπάρχουν εξαιρέσεις που δυστυχώς δεν είναι ο κανόνας και μη νομίσετε ότι είμαι κανένας τσαμπουκάς όλο με το σας και το σεις είμαι. ρε μπας και φταίει αυτό :think: γιατί μια φορα που είχα πάει με ένα ξάδελφο σε μια υπηρεσία και του κάνανε κόλπα τους έπιασε στις χριστοπαναγίες και τον εξυπηρετήσανε άμεσος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR 11 NC29 C50 Bieffe RT Kawasaki H2 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΠ?

ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΤ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΧΡΟΝΟ...

Και γιατι να μην πας?Υποχρεωμενοι να το κανουν ειναι.Δεν καταλαβα δηλαδη,τους κουρασες? -_-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbf

Φατσα καρτα την εχω την αστυνομια,διπλα απο το σπιτι μου.Καποιος φωναζε βοηθεια ενα βραδι γεματος αιματα απο ξυλοδαρμο,που ειναι ο σκοπος που ειναι ο αξιοματικος ηταν και μερικοι αλλοι,κανεις δεν ακουσε τιποτα; Και διπλα απο τη σκοπια γεματο τσιγαρα!Πατερας βαραγε το παιδι του 4-5 χρονων(για ξυλο λεμε)..που ειναι ο σκοπος;;;Στο δρομο που βρισκετε το η αστυνομια ειναι μονοδρομος...( εκει ξερουν να κανουν μονο παρατηρηση).......

Τροποποιήθηκε από τον koursaros-cbf

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM adventure 990 Arai Tour X-2 MONO ADVENTURE

Δημοσιεύτηκε

Η μονη λεξη που τους χαρακτηριζει ειναι το μπ@υρδελ@ αλλα γιατι να υποβιβασουμε τις κοπελες του μπ@ρδελ@υ???τουλαχιστον αυτες κανουν λειτουργημα!!!!!

λοιπον μια φορα σταματησαν τη κοπελα μου για εναν τυπικο ελεγχο...το κ.τ.ε.ο ομως ειχε ληξει και επρεπε της κοψει κληση!!

λεει λοιπον ο τυπος "θα σου κοψω εγω την κληση πηγαινε να περασεις κ.τ.ε.ο φερε μου το χαρτι και εγω θα στην σβησω.

το περναω κ.τ.ε.ο της δινω το χαρτι να παει να την σβησει με αποτελεσμα ο τυπος της ειπε να πανε για καφε....ο γλυτσας

:kaaaala:

και μετα εχουν και προβλημα οταν τους λεμε κ@λ@μπατσ@υς

αμα ειμουν εγω με το αμαξι ακομα θα με εγραφε.................

υ.γ παντου υπαρχουν και οι σωστοι εννοειτε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VFR800fi Yamaha MT-01 (1670cc)

Δημοσιεύτηκε

Πάλι καλά που μυρίζω απο χιλιόμετρο τεστοστερόνη και δε με έχουν σταματήσει ποτέ :P

Μήπως αναγνωρίζεις σε αυτό το βίντεο την αξιωματικό υπηρεσίας;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda iNnova BMW S (1000RRcc)

χχααχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ετσι ειναι παιδια,λιωνουν στο διαβασμα και μετα νομιζουν κατι κανανε και ησυχαζουν, ειναι δυνατον 50 κιλα ανθωπακι με τα γυαλακια του να μου καθετε φρουρα ρε γμτο, δηλαδη αμα δειτε τι ατομα μπαινουν στην αστυνομια,δηλαδη ελεος,αλα εχει και τα καλα τις ατομα,αυτο να λεγετε....

Ασε ασε μην την ψαχνετε..

και αυτο ταιριαζει :P

Τροποποιήθηκε από τον pasxalis_evo

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση