IoannisPanagiotidis

Δολομιτικες Αλπεις 2011

103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

BMW R 1200 GS BMW S1000 XR

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Δολομιτικες Αλπεις 2011 ..οταν καποια μερα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα!

:)".....καλε μου Θεουλη αξίωσε με κάποια μερα!!!!"

aKBz-zFF-SiHPb7dQW0lPJqDUNQH9D2afb71AQhV 

_id38yYSoZgu4DJq_6fCGxAeSPIVOMqVd1s2aJGi

...το λοιπον πρωτα ο Θεος ... ασπαστο το μοτερ .... υγεια να χουμε .... μολις 2 εβδομαδες με χωριζουν , παλι , απ τη πραγματοποίηση αυτης μου της ευχης!...

... θα είμαστε ενα γκρουπ 4ων αυτη τη φορα, καλων φιλων 1 Ελληνας, 2 Ιταλοι, και 1 Γερμανος!...ολοι ειμαστε μερος της κλασικης παρεας που βγαινουμε σχεδον καθε Κυριακη στις ορεινες "βολτιστες μας" !... ...οι 2 απ τη παρεα πηγαινουν στις Αλπεις συνεχουμενα τα τελευταια χρονια!...ο οδηγος μας παλι ο Dirk , Γερμανος που γνωριζει τα βουνα αυτα ,σχεδον οπως οι ντόπιοι ... το προσχέδιο παραμενει το ιδιο ....θα ξεκινησουμε στις 23:00 μετα τη δουλια, αργα το βραδυ του Σαββατου 28 Μαιου ...φορτωμένοι σε 1 τρειλερ με 1 ντιζελοκίνητο αυτοκίνητο απο το Solingen με κατευθηνση νοτια (εγω θα πιω ενα μικρο ημιγλυκο και θα κουρνιασω ενω ταξιδευουμε στα πισω καθισματα) ... και το πρωι του Κυριακης αφου κατεβουμε απο την autobahn και παρκαρουμε το αυτοκινητο και τρειλερ καπου εξω απ το Μοναχο ...ανεβαινουμε στα μοτορια και ξεκιναμε την αναβαση προς τα μαγικα αυτα μερη που ξεκιναν απ πολυ πριν βγουμε ακομα και απ τα Γερμανικα συνορα!...το προγραμμα αυτη τη φορα δεν θα ειναι με σταθερο πανδοχείο διανυκτερευσης και γυρες στα περιξ οπως περσι ... αλλα διάσχιση των Αλπεων και επιλεγμένων ορεινών πασων και διαδρομων στις Αλπεις σε Γερμανια , Αυστρια, Ελβετια, Ιταλια και Σλοβενια! Οι διανυκτερεύσεις ειναι κλεισμενες , το προγραμμα καλα μελετημένο , οι μηχανες θα ειναι 2 GS, 1 FZ1 και 1 Hornet600. Ηδη απ τις live καμερες σε συγκεκριμένα σημεια οπως το Stelvio φαινεται καθαρα οτι τα εκχιονιστικά συνεργία εχουν κανει καλη δουλια και τα περισσοτερα πάσα ειναι κιολας ανοιχτα και προσπελάσιμα!... το πηγαινε-ελα με το αυτοκινητο θα ναι 1400χιλ autobann ...και οι ορεινες διαδρομες με τις μηχανες γυρω στα 2600χιλ ... μοιραζμενα , αναλογος των καιρικών συνθηκών, σε 7 διανυκτερεύσεις!

... Ο Θεος να μας εχει υγιείς και καιρου επιτρέποντος επιτέλους να δουμε και μεις αυτες τις απιστευτες ομορφιες!

...αν προκύψει να βρισκω τα βραδια wlan στα πανδοχεια που θα διανυκτερευουμε ...θα μεταφερω λιγο τα συναισθηματα μου,..και φυσικα περιττό να αναφερω οτι στη επιστροφη θα προσπαθησω οσο μπορω καλυτερα να μεταφερω φωτογραφικα ενα κομματι αυτης της εμπειρίας μου!

....το roadbook για οποιον τον ενδιαφερει ..ειναι το εξης....

KQYbOviEqbCw1FeyhowKNKTGHQi5zAki18a8C9k0

bZ4u7zdHKWwY2JV-9ddUJplp6vdzvBNZB-fknVg8

AbCM8o67_88dnj0qh_aHJqQbxYdQMxDK9Z8csIrA

oAi91AdQDJPNglig76pdbsK2i2COKAg-t5gwhX9R

XFsaPSPvMxzXLGDPx7_ZkwPD5kcEUi9WwpJNeknn

post 2

...λοιπον παιδες η αληθεια οτι τα μερη εκει πανω ηταν για να σταματας σε καθε γωνια και να βγαζεις φωτογραφιες αλλα λογο του ρυθμου που ειχε η παρεα δεν μπορουσα να ξεδιπλωσω την μανία μου ...παρολα αυτα εβγαλα γυρω στις 1500 φωτο που με ενα προχειρο πρωτο κοσκινισμα εμεινα στις 1200 ..απο κει και περα ομως δεν θα ηταν δυνατον να παραθεσω ολες τις φωτογραφιες που εβγαλα γιατι οσο και ομορφα να ητανε στο τελος θα γινοταν σιγουρα βαρετο!...το λοιπον θα προσπαθω αποσματικα οταν γυριζω το βραδυ απ τη δουλια να βαζω μερικες απο καθε μερα ξεχωριστα , γραφωντας ισως και 2 λογακια για τις διαδρομες!

....ξεκιναω λοιπον με την πρωτη μερα που ειχε Μοναχο-Grossglockner-Staler Satel-Brixen ...

για το Grossglocker δεν εχει και πολλα να πεις!... ειναι μαγικο τοπιο!...απιστευτες κορυφες ....πανεμορφες στροφες .... καλο οδοστρωμα ...ενα ονειρο! Στα μειονεκτηματα ...ενω ειναι στη Αυστρια ...ειναι ιδιωτικος δρομος πραγμα που σου κοστιζει 18 ευρω για να το περασεις !

TXLHydZQ3vqIVKsR1wv1FXW801q-cZun4coFU49y

sVlVeAu83XI7vrzR6lg42FPEU44POdIHVdBRVHTQ

...το Staler Satel ειναι ακριβως στα συνορα της Αυστριας που σε βαζει στην Ιταλια!...στενο και πανεμορφο πασσο , καλοστρωμενο με γλυκες στροφουλες ...εχει φαναρι με 15 λεπτα σταση που επιτρεπει την διελευση των οχηματων μονο προς μια κατευθηνση!...αν το πετυχεις χωρις πολλα οχηματα το πας ταπα μεχρι το τελος και εισαι ετοιμος να γυρισεις και να το ξαναανεβεις!

...το Brixen(Bressanone) ειναι μια μικρη πολη που στις ριζες της ξεκιναει η μια ακρη του πασσο Wurzjoch που ειναι καταπληκτικο και το χρησιμοποιεις σαν ορμητήριο προς τα υπολοιπα Δολομιτικα περασματα! ...βρσκεται αναμεσα σε ομορφα πρασινα βουνα με εκατονταδες μικρα πανδοχεια για μοτοσυκελτιστες τουριστες!...σε να απ αυτα διανυκτερευσαμε!

....λιγοτερα λογια περισσοτερες φωτογραφιες!

JSOmBsdy11xnu--9JQkmWS0CujNwO6hwnvg3aleS

iQB802ERWIR0KEvyEdEJ5klRC6IYEM2t6-T4eHFP

3km6JLEn66v9TntHP67II8mt3hRZdz_m3W8DTE5r

83mQSBVTiI6R3T4bM9qjRlot_gpyi8GhWU8121zx

IV5XF2qsEs1UjfEruyEdYlQvNjhhjD4b8oAo1qhb

4NQJQxCdHf5dgx0KUtOgz3CfyMK_OlJkUB0Wujzn

jA8OIaqiiOLMkX_NWEjZvFFPRLm5SAabhMBGHwTu

lrGURyzJ5yS0Wb48ucmQXVKCBCPaeKMLDJqrInC4

8_0PH5VD3jiWP5oDNu4PyGnnOsZo9Hdib_y3I7IO

sowiqhSyKlFV7XtIT8MF4X5_89WYhJKO5rDLpoEC

rCqY7-eIi2bePOn02xLacCVb6WAYQ8CvMwHB3v_r

vbPoMMuz7cFhktYldNTgP1MR3WZnrihZ6V0F4sBa

q0SDDSx9zvluJJuvcYBmvkBTz_h82CDbJKzoF7-1

6VG1P47vV4N5gw5qqqbaem0bAUYP-DWgao2hKVLP

I_30q0fBP0eL1k3YY4vcrfUVEjBkEvMWyuwy_EMG

UeshWKg1zd_0oGhZkVn6nfDlRSwahIZBAl8UwoSy

ia1bypJTwdazQ9O-UvWK_dGRTLnuORzBnMCW7qIl

gvVdspW9fNgyYh9jKiJIU69eBg4Yqvejjm9aR0H_

PITmSko_-s0JswYDQB9kSxyga26tTobH05S30aiy

ZxQtHcd-wgLDk6w9nuqKWFfnpNu_IOxf-vetJcUc

RynpSIKpTz8EugKf_m7tdjpmugMNrubpzWlhSERA

GG2LkjanOg31h5xOlAeobfPHowyGrUECMOI6qK3R

l0AwFYn05qHcMeovQqEzSOqTzNawaBznblV9SxhN

UIfPN3qblViETn3bVhUSEfidhIZoinAGs7MkGvKa

DbwYSaW-sxFil_RssdVAr3t0dj6XwILg6OQwf1Kn

4R9ut259MPvoCknGYPMaQU18WGXu234bf_Bnbabq

IX2DjAs_KxqdkRqCkTPC-q6teSULFq8jsH9ljMF_

rmGyA0RXlpoVR1AYrautOnbbMl7yb7-0x0lxixJe

GCFWiH_ccN8YIdfq5bcetkFqqJR2kVk9lYhyBO8i

mXxAPxm97sD0tmCwVzEuAUOgF6qfdViyRIcWQXBz

-CCSZSnnC_KTtZnofrHkj6STDK78P49FN5bf7lMI

CTsjNQyaLy2RYtqUmAbJnJxe-S8VQ1wocHjWWIzl

dawLjY7OtzRXeP_mF1bv0IPYSAbXtOYBDpXmKLaj

x_lq7zCx6-tI2dZfHTD5odfk7e0Hkdjx_d40tyyq

PnCppHSnHXSelf-vPLHR0u75c1nsNELaQ1qBW37v

LSh44yEZAKL0zbwyT0RnO-jAY-pEqzETpK-CRP4J

HI3x-E3SsXbaV9rzUWnXMZrwSxyEVmityMi2KXfz

owIiBUlev2PyObGazpaIOaKFUBpypDWNeJUzctCH

qf3buN3wF8C-a9DHA5uY19IGth-sVWaDRrzlZR-T

sAEkAiuJInkvtqyK9ziIFQzAaQCRNuZtlYCFpqNc

CMfL-dDAnFFFkqjdQKgXCAdykHe4HECB8Q8QoirO

Sqohv1DYJCMSOiJBeCNhwqzr-2hguLco-g4acOz2

1UmJCPxtXJDwewUKY_CgzMzSz0SZz2XicQR6cxaf

OcfPEQ3atLoHU5N9WR5YPGPS4kOCuus7sFaNahZl

4WwHavwIP2WPUFQKKDDX13nyrna0cqgqBI86A7Qs

iBo8WzgdqDoX2sEBEchDHMCfXXY0rXWGAQiHDQTM

WjMp05oUdOGgSgfPEAr67CsWzuwPV25YI6XApGNz

Τροποποιήθηκε από τον ksino1100
Edit photo links
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha FJR (1300cc) Shoei GT-Air Wanderer

Σου ευχομαι ολοψυχα αυτη την φορα να πας και να περασεις παραπανω απο καταπληκτικα... :cheers:

Απο μια προχειρη ματια που εριξα στο roadbook...απλα respect...καταπληκτικες διαδρομες... :_thumbsup:

Εννοειται στην επιστροφη μας κερνας τρελλες φωτο με πληρη ρεπορταζ :victory:

Τροποποιήθηκε από τον Maggellanos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki V STROM

Δημοσιεύτηκε

Μπράβο ρε Γιάννη, είδα το καρντάση προχθές και το σκεφτότανε…… καλά θα περάσετε(αυτό είναι σίγουρο)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος για Χίο.. Triumph Speed Triple.. (1050cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλό Δρόμο!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada (1100cc) Piaggio Beverly 350 ST

Δημοσιεύτηκε

:clapping2: :clapping2: :clapping2: i like!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha DT

Δημοσιεύτηκε

Mπραβο!!Περιμενουμε φωτογραφιες!!!!!Καλο δρομο να εχετε!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT660R Schuberth R1 Αυτό που έχω

Δημοσιεύτηκε

Μπράβο ρε Γιάννη!

Με το καλό να πάτε και να μας ταξιδέψεις και εμάς λίγο, που φέτος μείναμε μπουκάλα.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Γιάννη μου, σου εύχομαι τα καλύτερα................. (και σε ζηλεύω κομματάκι).

Καλά να περάσετε φίλε, καλές βόλτες, καλή επιστροφή και (το κυριώτερο,) με το καλό να το μοιραστείς μαζί μας..........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT 600 2KF Suzuki GS (750cc)

Πουλοπομ!!!Καλα να περασετε (αυτο ειναι σιγουρο)και του χρονου πιο μακρυα....Προπαντων καλο καιρο!!+20C και λιακαδα..:cheers:

ΥΓ. και μην ξεχασεις να βγαλεις φωτογραφιες ε!!?:2funny:

Τροποποιήθηκε από τον Sieche

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Arai RX-7 GP

Δημοσιεύτηκε

παρε τα βουνα ρε Γιαννη, χασου μεσα στην ομιχλη, νιωσε το κρυο στο πετσι σου και εκει που πηγαινεις χασε τον δρομο σου και φτασε στην Ελλαδα να σε γνωρισουμε επιτελους απο κοντα... ρε ΔΙΑΟΛΕ!!!! :clapping:

να προσεχεις φιλαρακι και περιμενουμε απο τωρα με αγωνια τις εντυπωσεις σου και τις φωτογραφίες σου. :victory:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Shoei XR 1100 Yamaha FJR

Δημοσιεύτηκε

Άντε βρε Γιάννη με το καλό να πραγματοποιηθεί επιτέλους το όνειρο σου.

Εννοείται ότι σου εύχομαι τα καλύτερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM

Δημοσιεύτηκε

Καλά να περάσετε...... :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αμηχανία πλήρης KTM 990 SMT (999cc)

Δημοσιεύτηκε

Kαλους δρομους,και καλη ανταμωση εδω,με ''τροφη'' για να ταξιδεψουμε και εμεις...... :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

Bρε Γιαννη, δεν το κανατε, 2 βδομαδες μετα?? Θα το καναμε μαζι! (Το περισσοτερο ταξιδι.. Λεπτομερειες, προσεχως..)

Any way, ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!! :clapping2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM (900cc) HJC FG-ST CRUCIAL MC1 Yamaha ??? (<1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Να έχετε ένα ονειρεμένο ταξίδι Γιάννη! καλά χιλιόμετρα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Hayabusa Ducati 1098 (1098cc)

Δημοσιεύτηκε

Γιαννη πολλες φωτο οπως ξερεις.:_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

:) ....να στε καλα κολληταρια! ....πραγματικα χαιρομαι παρα πολυ!...ισως γιατι μου ετυχε και αυτο περσι ..δεν ξερω !...ισως γιατι ειναι και το παρθενικο μου μακρινο βολταριδι....ισως γιατι ακουω και βλεπω τοσα χρονια τοσα ομορφα ταξιδιωτικα και περιγραφες για αυτη τη φυσικη ομορφια των Άλπεων ...που εχουν πραγματικα στοιχειώσει τα όνειρα μου!

... ξερω οτι στη ζωη υπαρχουν πολλα και πολυ σημαντικοτερα πραγματα ...αλλα ειναι και αυτα τα μικρα ονειρα μας, που συμβαλουν με την δικια τους πινελια στη ομορφη πορεία μας. Ευχομαι σε ολους σας ,με υπομονη να πραγαματοποιθουν και οι δικες σας μικρες ευχες, που χρωματιζουν τοσο την ζωη μας!

....σας ευχαριστω για τις ευχες και θα προσπαθησω να σας αποζημιωσω με το παραπανω με φωτογραφικο υλικο! :cheers: :cheers:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda NT 700 VA MV Agusta Turismo Veloce (798cc)

Δημοσιεύτηκε

Ωραίο!!! :clapping2::worshippy:

Καλά να περάσεις φίλε!!!

Με το καλό να πας, με το καλό να γυρίσεις και με το καλό να μας ταξιδέψεις κι εμάς!!!

Περιμένουμε εναγωνίως το φωτορεπορτάζ!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

:_hi: ...το λοιπον φιλαρακια! ..την Κυριακη τα ξημερωματα επιστρεψαμε!... Δοξα το Θεό, περασαμε πολυ ομορφα και εχουμε την υγειά μας. Ειχαμε τεράστια τυχη με τον καιρο ... και ολα τα πασσα, μα ολα, ηταν ανοιχτα και μας περιμεναν. Η εντυπωσεις μου απ την ολη εκδρομη περασαν κατα πολυ και την πιο αισοδοξη προσδοκια μου!.. 2846 καθαρα ορεινα χιλιομετρα. Ενα κεφαλι γεματο εικονες. 8 μερες "γλυκιά ταλαιπωρία" .....μεχρι και 13 ωρες την ημερα στη σελα ... οδηγηση σε ολα τα τερεν...απο γαιδουροδρομους με 2 μετρα φαρδος και αποτομες ανηφορικες φουρκετες μεχρι κατηφορες με μελετημενες στροφες, με αντιθετες κλίσεις και τελειο οδοστρωμα!

Κορυφες!...ατελείωτες! ...χιονισμενες! ....αποτομες! .....εντυπωσιακες!...πριν απο αυτο το ταξιδι πιστευα οι Αλπεις ειναι μια μεγαλη οροσειρά απο χιονισμενες κορυφες ...λαθος!!!!...μιλαμε για εναν αλλο πλανητη απο άπειρες κορυφες μεχρι οπου φτανει το ματι σου!...αδυνατον να μπορουσε καποιος να μου το εξηγησει αν δεν το εβλεπα με τα ιδια μου τα ματια! ....πρασινες λιμνες και μικροι καταραχτες να κατεβαίνουν σε καθε γωνια και πανεμορφα σκαρφαλωμενα ξυλινα παραδοσιακα σπιτακια να στολιζουν τις πρασινες πλαγιες! ..το ενα τουνελ μετα το αλλο και δεκαδες σκοτεινα χιλιομετα στα διάτρητα βουνα!

Ατελειωτες στροφες ... Α-τε-λει-ω-τες!....χωρις υπερβολες ... μονο στροφες!...κομματια με παρα πολλα χιλιομετρα!...μονο βουνα, δεντρα, τεραστιες κοιλαδες με ολες τις αποχρωσεις του πρασινου και βραχοι αποτομοι ,αγριοι, επικίνδυνοι!...σε μερικα κομματια την ειχα ψαχουλευτει για τα καλα!... ακρως επικυνδυνα !...δεν ειναι βολτα για καποιον που μεγαλωσε στον πρωτο οροφο!...τα μεγεθη ειναι τεραστια !... ...αν σ αρεσει να οδηγας σβελτα οδηγας με ενστικτο και συγκεντρωμένος με προσοχη γιατι καθε λαθος μπορει να ειναι το τελευταιο σου! ...δεν ξερω τι ειχα διαβασει παλιοτερα απο αλλους φιλους επισκεπτες στην περιοχη των Δολωμιτων ...αλλα μιλαμε οτι εχει κομματια που ξεπερνανε καθε οριο ασφαλειας ....ερχεται μηχανη οχι αυτοκινητο απ την αλλη και ο δρομος ηταν τοσο στενος που κρατουσα την ανασα μου ...χαλαρωνα τα χερια μου και ελεγα στον εαυτο μου "απλα κρατα το ισια!"

...επι της ουσιας ...αυτο που καταλαβα με την μικρη αυτη μου εμπειρια ειναι οτι ....το σπουδαιότερο ρολο για την επιτυχία μιας τετοιας "αποδρασης¨" παιζουν πρωτα ο οδηγος που οδηγει τη παρεα και γνωριζει τις διαδρομες και ρυθμιζει το τέμπο ... το στεγνο οδόστρωμα...και η ομοιογένεια της παρεας σαν οδηγοι!

...μια αλλη διαπιστωση μου ειναι οτι τα γνωστα και πολυσυζητημενα μερη στη περιοχη ειναι σχετικα παπάς (Grossglockner , Stelvio)...εντυπωσιακα μεν ...αλλα καθαρα τουριστικα φτιαγμενα .....η ουσιαστικη οδηγική απολαυση κρυβεται σε καποια αλλα πασσα ...δευτερα , σχετικα αγνωστα χωρις μεγαλη επισκεψιμοτητα!...εχεις βγαλει 20 χιλιομετρα στροφων πασσακι και το πρωτο που σκεφτεσαι οταν τελειωσει το κυνηγητό ...ειναι να γυρισεις και να το ανεβεις απ τη αναποδη!

...τελος παντων ....νομιζω ειμαι ακομα τοσο ενθουσιαμενος απ την ολη φαση που νιωθω κατα καποιον τροπο σαν "μεθυσμενος" και ειμαι σιγουρος οτι θα ακουστω τοσο υπερβολικος ...που θα διαβαζω μεθαυριο τα γραπτα μου και θα γελαω με τα χάλια μου!...για αυτο θα σταματησω με τα δικα μου συναισθηματα και τις εντυπωσεις ...θα μαζεψω εν καιρο τις σημειωσεις μου και θα τις καταγραψω πληροφορικα για οποιον φιλο μπορει να βοηθηθει σε παρομοια εξορμηση και οταν θα φιλτραρω τις πολλες φωτογραφιες που εβγαλα θα παραθεσω μερικες που μου αρεσαν περισσοτερο

για να τις μοιραστω μαζι σας!

...arrivederci bella Italia!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

Μπραβο Γιαννη! Σε παρακολουθουσα στο facebook και σε φχαριστιομουν! (Ασε που εβλεπα αρκετες περυσινες μου περιοχες! )

Παντα τετοια!! :clapping2: :clapping2:

(Και περιμενε, μια-δυο μερες, ισως χρειαστει η συνδρομη σου, σε ενα-δυο "πασα".. :rolleyes: )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Θαναση οπως ειπα εχω κρατησει σημειωσεις με την καθημερινή μας πορεια ...αλλα η εκταση που διανύσαμε ηταν τοσο τεραστια και οι πληροφοριες τοσες πολλες για τον αραχνιασμενο εγκεφαλο μου που τα εχω στιβαξει ατακτα μεσα στο κεφαλι μου!...εχω σκοπο να βγαλω μεσα στην εβδομαδα τον χαρτη και βοηθουμενος και απ τις φωτογραφιες που εχω βγαλει με τα ονοματα απ τα πασσα να ξεμπερδεψω το νημα και να τα χωροθετησω μεσα το κεφαλι μου με την σωστη σειρα!

...γνωριζω οτι σε μερικες μερες φευγετε για τις κορυφες ...οτι πληροφορια θελεις ...να ξερεις οι εχω πλεον πολλες απαντησεις!...ευχαριστως να βοηθησω! :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

...παραθετω σαν πρόγευση μεχρι να κοψοραψω μερικες φωτογραφιες ... 2-3 βιντεακια που εβγαζα σποραδικα με το κινητο

...... :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
LX-RS-R6-'fant Shark RSR2 Ducati

Δημοσιεύτηκε

Βρε ουυυυυυυυυυστ!!! Ζηλεύωωωωωωωωωωω!!! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Γιάννη μου χαίρομαι με την χαρά σου. Σου το χρωστούσες αυτό το "πιάτο"..............

clapping2.gifclapping2.gifclapping2.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τροποποιήθηκε από τον IoannisPanagiotidis

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο