Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0
std07268

ποια 250αρα να αγορασω??

28 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

καλησπερα παιδια! ενδιαφερομαι για 250 κυβικα και μηχανη street..μαρεσει το ninjaki αλλα στις μερες μας

καινουριο ειναι λιγο τσιμπιμενη η τιμη του..εχω τσεκαρει και το CBR 250 της honda αλλα και αυτο ειναι ολιγον τσιμπιμενο..

οποτε λογω χρηματων πιο πολυ εχω καταληξει στο VTR 250 της honda..ειναι λιγο παλιο και ξερω πως δεν θα το βρω πουθενα καινουριο..

αλλα αν το εβρισκα μεταχειρισμενο δεν θα με χαλαγε καθολου...

εσεις τι μου προτεινετε???

μηπως υπαρχει κανενα αλλο "καλο" και δεν το εχω ανακαλυψει??

Τροποποιήθηκε από τον std07268

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda XX KTM Super Duke (1290cc)

Δημοσιεύτηκε

Ninja 250R σε καλή κατάσταση μεταχειρισμένο με κλειστά μάτια.. Δες της υπογραφής μου και θα καταλάβεις, το πούλησα με 29.000χλμ και ήταν καινούργιο το μοτέρ.. Μη κοιτάς μονοκύλινδρα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF (998cc) Arai ViperGT Lefas 900

Δημοσιεύτηκε

VTR 250 υπαρχει ακομα νομιζω ,στον αντιπροσωπο στα Χανια! :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VTR (250cc) ARAI REBEL Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Υπάρχει και μία αγγελία στο car για ένα vtr στην Αμαλιάδα.

Ο σύνδεσμός μου

Πρέπει να είναι stock και αυτό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Υπάρχει και μία αγγελία στο car για ένα vtr στην Αμαλιάδα.

Ο σύνδεσμός μου

Πρέπει να είναι stock και αυτό.

φιλε μου ευχαριστω για την προσπαθεια αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικο το σιγκεκριμενο..και το εχο κοιταξει και στο παρελθον!

κατι σε ποιο φθινο δεν παιζει??

Ninja 250R σε καλή κατάσταση μεταχειρισμένο με κλειστά μάτια.. Δες της υπογραφής μου και θα καταλάβεις, το πούλησα με 29.000χλμ και ήταν καινούργιο το μοτέρ.. Μη κοιτάς μονοκύλινδρα..

εχεις ενα point!θα ψαξω στην αγορα για κανα μεταχειρισμενο ninjaki.. ποσο το πουλησες αν επιτρεπεται?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

εγώ το πούλησα 3.5000χιλιάδες αλλά φόραγε και 2.000ε σε εξτρά. ένα καλό νίντζακι παίρνεις με 3 άνετα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μέχρι πριν λίγες μέρες έπαιζε ένα μεταχείρο vtr στα 3.700.

Γενικά vtr δε βρίσκεις τόσο εύκολα γιατί δε κυκλοφόρησε για πολύ. Αλλά αν έχεις λίγο υπομονή όλο και κάτι θα βγεί κοντά στα 3.500.

Και εγώ περίμενα αρκετά μέχρι να βρώ.

Εννοείται ότι είτε κοιτάξεις για vtr είτε για ninja θα πρέπει να το ελένξεις πρώτα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbf (250cc) HJC HQ-1 Carbon Bimota Delirio

Δημοσιεύτηκε

Υπάρχει και το honda cbf 250 & yamaha ybr 250...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Sprinter Kawasaki Ninja ZX-10 R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ελάτε ρε παιδιά το VTR είναι άσχημο ... :whistling: Εγώ θα έπερνα την σκοτώστρα (Ninja) σε μεταχηρισμένο .. Το βρίσκεις και με 3 χιλιάρικα (όχι οτι είναι λίγα). :sweatdrop:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR1000rr (1000cc) Kawasaki ER6-G (649cc)

Δημοσιεύτηκε

εμενα μπροστα στο νιντζακι ολα ασχημα μου φαινονται... :lipssealed:

γιατι πια ολοι το λετε σκοτωστρα. εγω μια βολτα 8χλμ εκανα και ηταν μια χαρα.... :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ελάτε ρε παιδιά το VTR είναι άσχημο ... :whistling: Εγώ θα έπερνα την σκοτώστρα (Ninja) σε μεταχηρισμένο .. Το βρίσκεις και με 3 χιλιάρικα (όχι οτι είναι λίγα). :sweatdrop:

Η εμφάνιση είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα. Aφού το αναφέρει το παλικάρι παέι να πει ότι λογικά του αρέσει.

Περί ορέξεως....

Τώρα τα περί σκοτώστρας για το ninja 250 νομίζω πως ακριβώς λόγω εμφάνισης (supersport) τραβάει πιο πολύ νέους επίδοξους πυραυλόγκαζους, με αποτέλεσμα να έχουν και συχνά ατυχήματα.

Για αυτό και πολλά από τα μεταχειρισμένα ninja 250 που κυκλοφορούν είναι σε άσχημη κατάσταση (όχι απαραίτητα χτυπημένα, αλλά ίσως ταλαιπωρημένα).

Όπως σωστά είπε και ο air ωραίες και τίμιες προτάσεις είναι τα cbf και ybr.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 Aventura Honda Το τελω Αννιτα

Δημοσιεύτηκε

Το VTR ειναι απλα πανεμορφο. Αλλα και ταυτοχρονα πανακριβο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbf (250cc) HJC HQ-1 Carbon Bimota Delirio

Δημοσιεύτηκε

Το νιντζίκι σκοτώστρα, καλό ε, το άλλο με τον τοτό το ξέρετε.:tooth:

Δεν θα πάρει το 1000, ούτε καν το 600, για το 250 μιλάμε...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
X10+WR

Δημοσιεύτηκε

Ειδικα το κοκκινο vtr250 στο λινκ παραπανω σκετο κουκλι ειναι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
DT125X

Δημοσιεύτηκε

Ειδικα το κοκκινο vtr250 στο λινκ παραπανω σκετο κουκλι ειναι

το έχει ξαδερφάκι μου, το οδήγησα είναι εκπληκτικό μηχανάκι σ'φάση (τωρα με το κόστος βενζίνης) το αγόραζα κίολας.Πολύ καλη μοτο συνολικά με χαρακτήριστικά ρετρο δεν παλαιώνει δεν είναι trenty.

το ninja είναι πολύ όμορφο, δυνατό αλλά είναι μόδα μέχρι το νεότερο mini street/ss 250..

έαν πας για μεταχειρισμένο go for cbf/ybr 250, 1700-2500€ είναι καλύτερα value for money :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Hornet ABS Shoei XR 1100

Δημοσιεύτηκε

εμενα μπροστα στο νιντζακι ολα ασχημα μου φαινονται... :lipssealed:

γιατι πια ολοι το λετε σκοτωστρα. εγω μια βολτα 8χλμ εκανα και ηταν μια χαρα.... :whistling:

Εκανες 8 χιλιομετρα κ δεν επεσες ? τυχερουλη :_zeppelin:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

το έχει ξαδερφάκι μου, το οδήγησα είναι εκπληκτικό μηχανάκι σ'φάση (τωρα με το κόστος βενζίνης) το αγόραζα κίολας.Πολύ καλη μοτο συνολικά με χαρακτήριστικά ρετρο δεν παλαιώνει δεν είναι trenty.

το ninja είναι πολύ όμορφο, δυνατό αλλά είναι μόδα μέχρι το νεότερο mini street/ss 250..

έαν πας για μεταχειρισμένο go for cbf/ybr 250, 1700-2500€ είναι καλύτερα value for money :_thumbsup:

τα εχω κοιταξει αλλα δεν μ κανουν καμια αισθηση..Βασικα δεν μαρεσουν καθολου..Δεν λεω οικονομικοτατεσ λυσεις αλλα.......

αυχαριστω παντως!

εγώ το πούλησα 3.5000χιλιάδες αλλά φόραγε και 2.000ε σε εξτρά. ένα καλό νίντζακι παίρνεις με 3 άνετα

μια χαρα!! αυτο ειναι το ninja 2011 ετσι?? λεω αυτο που ειναι στην υπογραφη σου..

πανεμορφο παντως!!

Μέχρι πριν λίγες μέρες έπαιζε ένα μεταχείρο vtr στα 3.700.

Γενικά vtr δε βρίσκεις τόσο εύκολα γιατί δε κυκλοφόρησε για πολύ. Αλλά αν έχεις λίγο υπομονή όλο και κάτι θα βγεί κοντά στα 3.500.

Και εγώ περίμενα αρκετά μέχρι να βρώ.

Εννοείται ότι είτε κοιτάξεις για vtr είτε για ninja θα πρέπει να το ελένξεις πρώτα.

επαιζε εε?? κριμα μαρεσει πολυ αυτο το μηχανακι πιο πολυ γιατι ειναι naked! εννοειται φιλε μου ΠΑΝΤΑ ελεγχος!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

επαιζε εε?? κριμα μαρεσει πολυ αυτο το μηχανακι πιο πολυ γιατι ειναι naked! εννοειται φιλε μου ΠΑΝΤΑ ελεγχος!!

Μέχρι πριν μερικές μέρες έπαιζε η αγγελία.

Κατά τη γνώμη μου το συγκεκριμένο μηχανάκι αν βγεί σε αγγελία θέλει να κάνεις άμεσες κινήσεις για να το πάρεις, χωρίς φυσικά να φανεί ότι καίγεσαι για να μη σου πιάσουν τον κώλο.

Από ninja 250 βρωμάει ο τόπος πάντως (χωρίς παρεξήγηση με τους ninja του forum :ph34r:) και θα βρείς εύκολα και μάλλον σε καλύτερη τιμή από ένα vtr.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM super duke Yamaha wrf (450cc)

Δημοσιεύτηκε

Ρε παιδιά το cbf 125 είναι αερόψυχτο?? Δηλαδή δεν παίζε να βγάλει κανά μικρό ταξιδάκι ε?? Μέσα στην πόλη έχει πρόβλημα λέτε?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XR400R (426cc) HJC IS17 Yamaha Ténéré 700

Δημοσιεύτηκε

Αν βρισκομασταν καποια χρονια πιο πριν θα σου προτεινα κανενα NSR 250, TZR 250, RGV250 αλλα στο σημερα το Ninja 250 ειναι μονοδρομος, αν και τα Kawasakia δεν τα πολυγουσταρω ειναι η μονη επιλογη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αν βρισκομασταν καποια χρονια πιο πριν θα σου προτεινα κανενα NSR 250, TZR 250, RGV250 αλλα στο σημερα το Ninja 250 ειναι μονοδρομος, αν και τα Kawasakia δεν τα πολυγουσταρω ειναι η μονη επιλογη.

συμφωνω φιλε μου!ακουω και ξανακουω πως τα Kawasakia βγαζουν προβληματα γενικοτερα...το εχω ακουσει απο πολλα ατομα!κ οι περισσοτεροι μου προτεινουν honda!

αλλα το cbr 250r εκτως του οτι δεν το βρισκεις μεταχειρισμενο (επειδη μολις βγηκε) ειναι μονοκυλινδρο και εχει μονο 26 αλογα..Αρα το ninjaki ειναι μονοδρομος! οπως το ειπες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Scorpion EXO-400 Husqvarna WRE 125 (125cc)

Δημοσιεύτηκε

Ποια Kawa βγαζουν προβλημα? :waycon1:

Δεν εχει να κανει με την εταιρεια..εαν ξεσκιζει καποιος το μοτορι του και καθυστερει τα service του ε τοτε να περιμενει οτι θα αρχιζει να βγαζει προβληματα.. σε ολες τις εταιρειες υπαρχουν ελλατωματικες παρτιδες..γι αυτο υπαρχουν και οι ανακλησεις.

Μεχρι ποσα διαθετεις?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

μια χαρα!! αυτο ειναι το ninja 2011 ετσι?? λεω αυτο που ειναι στην υπογραφη σου..

πανεμορφο παντως!!

όχι φιλαράκι. Είναι 2009 βαμμένο λευκό του πάγου (ξέρεις που μπλεδίζει.. όταν τ κάνα εγώ δεν υπήρχε του 2011 (ζηλιάρηδες!! ΝΑΝΑΝΑ) Και ζάντες βαμμένες, και καρίνα διαφορετική αν παρατηρήσεις..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ποια Kawa βγαζουν προβλημα? :waycon1:

Δεν εχει να κανει με την εταιρεια..εαν ξεσκιζει καποιος το μοτορι του και καθυστερει τα service του ε τοτε να περιμενει οτι θα αρχιζει να βγαζει προβληματα.. σε ολες τις εταιρειες υπαρχουν ελλατωματικες παρτιδες..γι αυτο υπαρχουν και οι ανακλησεις.

Μεχρι ποσα διαθετεις?

3 με 3500 διαθετω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος saxo VTS Suzuki RG500-Γ (500cc)

Δημοσιεύτηκε

ninja με κλειστα ματια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις