KaTeMas

MANOWAR live @ Σαλονικη 18-19 Mαρτη!!!

245 μηνύματα σε αυτό το θέμα

KTM 950 SMR MOTARD AGV GP Pro Yamaha Vmax compressor (1679cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Τη γλυκια μου καλημερα απο Σαλονικη

manowar.jpg

Γραφω συγκινημενος,τρεμαμενος,συνεπαρμενος,συγκλονισμενος

Οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΜANOWAR ερχονται για 2 (τελικως) live στη Σαλονικη 18 κ 19 Μαρτη στο Principal Club Theater

Mε συνοπτικες διαδικασιες τα λιγοστα εισητηρια της πρωτης μερας βγηκαν sold out.Ετσι οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ MAΝΟWAR επειδη ειναι απο τις λιγες μπαντες που σεβονται το φανατικο κοινο τους ανακοινωσαν πως θα εχουμε τη τεραστια τιμη να τους δουμε live κ την 19 Μαρτη.

Το οτι αγαπανε κ σεβονται το κοινο τους το απεδειξαν περιτρανα την 5η Ιουλιου 2008 σε μια συναυλια που ο Κατεμας ηταν μεσα

5 Ιουλιου 2008

Κavarna,μια πολη της Βουλγαριας

Εχει ενα festival,δεν θυμαμαι ακριβη ονομασια

Οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΜΑNOWAR εχουν βγει 21:40 κ τραγουδουσαν μεχρι τις 2:50

5 ωρες κ 10 λεπτα live

53 τραγουδια μετρημενα λεμεεε.

Τι να πω ρε παιδια??Δεν υπαρχει αυτο που εκαναν

Εχουμε κανει 850 χλμ να φτασουμε στη Κavarna (μια πολη πανω στον Ευξεινο Ποντο,συνορα με Ρουμανια),δεν εχω φαει τιποτα,να μην με βαστανε τα ποδια μου,να ειμαι ετοιμος να λιποθυμησω απο τη κουραση,να εχω αφησει 30 κιλα ιδρωτα απο τη κωλοζεστη κ απο την αφορητη υγρασια διπλα στη θαλασσα,να εχω αφησει τα λαρυγγια μου τα πνευμονια μου τα παντα ολα μου,να εχουν κανει καμια 20 ατομα crowd-surfing πανω μου,να εχω φαει απειρα κλωτσιδια.

Η απολυτη κουραση.Κ οι MANOWAR παιζανε ασταματητα... Ο Εric Adams στα 54 του (το 2008) μας πιτσιλουσε αλυπητα... Απορω τι πινουνε αυτοι οι ανθρωποι...

Ανελεητος,αλυπητος Μουσικος βιασμος χωρις σαλιο... Κ ομως ηθελα κ αλλο...!5 ωρα κ 10 λεπτα με βιαζανε μουσικα κ ηθελα κ αλλο.Γραφω κ εχω ανατριχιασει...

Συναυλια ακαταλληλη για ποζεραδες.Ορκιζομαι σε οτι εχω ιερο αν πετυχω ποζερα τον Μαρτη θα τον βγαλω σερνοντας τον εξω.Ευκολα τους αναγνωριζεις αυτους.Μπλουζακι απο συναυλια που ποτε δεν πηγαν.Επισης δεν νοειται σοφρων ανθρωπος σε live των MANOWAR να μην τραγουδαει ωρυωμενος με οση δυναμη εχουν τα λαρυγγια του.Οποιον δειτε να μην ξερει στιχους πεταξτε τον εξω να τον φανε τα σκυλια εκει στο Ν.Ρυσιο.

Για τους ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΜANOWAR δεν εχω να πω πολλα.Αμερικανια φαση Ηeavy metal στα καλυτερα του,απο το 1980.Ειχαν μπει κ στα Record Guiness,για κατι κατορθωματα με τους ηχους.Ειλικρινα δεν θυμαμαι τι,θα ακονισω τη μνημη μου ομως.Για το live στη Βουλγαρια παντως δεν ηταν σιγουρα.Αν κ σε 150+ live που εχω παει στη ζωη μου δεν θυμαμαι κατι που να διηρκεσε 5 ωρες κ 10 λεπτα!!

Eric Adams φωνη κ frontman

Joey DeMaio μπασο

Karl Logan (αυτος μπηκε στη μπαντα ως κιθαρα το 1996 που εβγαλαν τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ δισκο "Louder than hell")

Donnie Hamzik στα drums

Aυτοι ειναι που θα ερθουν κ Σαλονικη.Στην αρχικη τους συνθεση ειχαν αλλη κιθαρα κ drums αλλα δεν θυμαμαι ονοματα.

11 albums εχουν βγαλει συνολικα,τα οποια κοσμουν τη δισκοθηκη μου.Βattle Hymns ηταν το πρωτο τους το 1982.

Και Battle Hymns MMXI το τελευταιο που εβγαλαν περυσι.Ειλικρινα βαριεμαι να γραφω κ τα υπολοιπα 9.

Τα εχω ολα χωρις να μπορω να ξεχωρισω καποιο αγαπημενο μου.Αν μου εβαζαν το μαχαιρι στον λαιμο να παρω καποιο να ακουω στον ταφο μου θα επαιρνα το "Fighting the world" του 1987 αν θυμαμαι καλα.

Δεν υπαρχουν λογια να περιγραψεις αυτο το album.To βαζεις τερμα,κ ασε τους γειτονες να σου κουβαλανε 100,Αμεση Δραση,ΟΠΚΕ,Διωξη Λαθρομεταναστων κτλ

Ενδιαμεσα σε αυτα τα 11 album παρενεβληθησαν κ 5 τσοντα album με συλλογες,ανθολογια κτλ.Τα οποια επισης εχω.Συνολικα 16 δουλειες.

Για πρωτη φορα ειμαι περηφανος για το πανηλιθιο κοινο της Σαλονικης που καταφερε ευκολα να βγαλει sold-out τη πρωτη μερα.Κ το χαρακτηριζω πανηλιθιο καθως εχω παει σε metal συναυλιες κ εχω βρει 100,50,200,40,300 ατομα.Κ τα μπουζουξιδικα λιγο πιο διπλα ηταν γεματα με θαμωνες που παρκερναν απλυτες Porsche,Μercedes με τρακαρισμνενο φτερο,Jaguar με σπσμενα σασμαν,Audi TT με σκισμενη οροφη κτλ.

5 μερες στη δουλεια για μια νυχτα γκλαμουρια προτιμα η Σαλονικη.Ασχετα που αυτοι οι καημενοι δεν εχουν λεφτα ουτε να παρουν 2ο πουκαμισο.

Ελπιζω να περασουμε γαματα ολοι!Ηδη οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΜANOWAR μας εβαλαν στο κλιμα με το Δελτιο Τυπου που εξεδωσαν στα Ελληνικα!!

Χα χα!!

Eric Adams αφησε με να σε ακουμπησω κ ας ΠΕΘΑΝΩ μετα!!

Τη καλημερα μου κ την αγαπη μου απο τη παγωμενη Σαλονικη

Μια προγευση

http://www.youtube.com/watch?v=QMrDoIHkOdY&feature=related

Τροποποιήθηκε από τον KaTeMas
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Δημοσιεύτηκε

Ross The Boss ηταν ο κιθαριστας ο 1ος και ηταν απο τα ιδρυτικα μελη εαν θυμαμαι καλα.

Λεγεται οτι εφαγε τον μπουλο απο το συγκροτημα γιατι ο DeMaio φοβοταν οτι θα εχανε το ηγετιλικη και του την εκαναν με πλαγιο τροπο λος παρασαλουντος.

Ειχαν μπει στο Guinnes εαν θυμαμαι καλα για την μεγαλυτερη ενταση σε συναυλιες.

Πολυ πραμμα ρε παιδι μου.Αν και δεν ειμαι απο τους φανατικους γουσταριζω Manowar,Manowar living on the road!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ross The Boss ηταν ο κιθαριστας ο 1ος και ηταν απο τα ιδρυτικα μελη εαν θυμαμαι καλα.

Λεγεται οτι εφαγε τον μπουλο απο το συγκροτημα γιατι ο DeMaio φοβοταν οτι θα εχανε το ηγετιλικη και του την εκαναν με πλαγιο τροπο λος παρασαλουντος.

Ειχαν μπει στο Guinnes εαν θυμαμαι καλα για την μεγαλυτερη ενταση σε συναυλιες.

Πολυ πραμμα ρε παιδι μου.Αν και δεν ειμαι απο τους φανατικους γουσταριζω Manowar,Manowar living on the road!

Φιλαρακι την αγαπη μου κ τον σεβασμο μου στο ατομο σου

Ross Friedman,ελα θυμηθηκα!!!!!!!

Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΙΔΡΥΤΙΚΟΣ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑΣ των ΤΕΡΑΣΤΙΩΝ ΜΑΝΟWAR

Τροποποιήθηκε από τον KaTeMas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW r1200gs Arai Astro-Light HOREX REGINA (350cc)

Αν και δεν ειμαι φαν της κατηγοριας αυτης ,οι Manowar ειναι το συγκροτημα που δηλωνω :respekt: και τους βγαζω το καπελο.

Εχουν κατι επικο,κατι μεγαλειωδης βρε παιδι μου που δεν υπαρχει αλλου.

Ειλικρινα αν ειχα την αντοχη να ακουσω για ωρα αυτου του ειδους την μουσικη θα ηταν το event που δε θα εχανα με τιποτα.

Το αλμπουμ φυσικα που με εκανε να τους θαυμασω και να τους παρακολουθω λιγο στην πορεια δεν ηταν αλλο απο αυτο που ανεφερε ο Katemas,το Fighting the world,που στην κυριολεξια, ρολαρε εκεινη την εποχη και εκανε πολυ κοσμο, ασχετου μουσικης κατηγοριας, να τους ακουσει(κατι που δε νομιζω να εχουν καταφερει πολλα συγκροτηματα).Tο βαζω συχνα πυκνα και το ακουω.

Τροποποιήθηκε από τον salcon

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Sh300i abs Gilera Runner 50 DD

Δημοσιεύτηκε

τσιγκινα σωβρακακια με παραπλανιτικες κ@λ@τρυπιδες ....

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gs500f Honda vfr (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Ντάξει και γω κωλοχάρηκα όταν έμαθα ότι θα ρθουνε Θεσνίκη αλλά όχι και 45€ ρε τέτοιες εποχές πλάκα μας κάνουν ποιοί είναι?Και Ηelloween ΜΑΖΙ με Stratovarius μόνο 38 ενώ crosswind είναι πολύ πιο άγνωστοι.

Όσο για το άλλο που παίζαν τόσες ώρες ασταμάτητα....δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει αλλά είχε κυκλοφορήσει σε κάποια φάση βρώμα ότι πάιζουν πολύ με playback σε κάποιες συναυλίες... :thumbsdown:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Αναπηρικο (155cc) AGV, Nolan, Helmo, CMS Yamaha XSR 700 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

:shit: :shit: :shit: :shit:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada S (1200cc) HJC RPHA 10 Plus Vespa PX 200 (200cc)

Δημοσιεύτηκε

Θα παει και ο θειός μου, μιλησαμε στο τηλ προχτες. Γνησιο σαλονικιοτικο ρεμαλι, 42 χρονων ανυπαντρος μεταλλας ταριφας. Μελος μιας λεσχης φιλων μεταλ μουσικης (Excaliber καπως ετσι λεγεται) και οπαδος μιας μικρης ομαδουλας της παπαναστασιου...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Crypton X Shark Speed R

Δημοσιεύτηκε

Προλαβες εισητηριο για Παρασκευη;;;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Και οι Maiden το εχουν αυτο το επικο που λες,σε αρκετα τους τραγουδια και αν αναλογιστουμε οτι ειναι προγεννεστεροι τοτε οι Manowar τους κοπιάρουν....λιγο. :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb 600 f hornet HJC HQ-1 Carbon Aprilia RS 125

XAXAXXAXAXA ΜΑΝOWAR EΛΕΟΣ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

Τροποποιήθηκε από τον streetwise
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbr (125cc) MV Agusta F3 (675cc)

Δημοσιεύτηκε

χαχαχαχαχαχαχαχα

οκ μεγάλη μπάντα αλλά όχι και έτσι ρε παιδάκι μου ήταν οι αγαπημένοι μου

και τους έχω δει live στο mmd πριν 3-4 χρόνια δεν τρελάθηκα, πιο καλά ήταν στο live τους ross the boss (πολύ μούρη ο τύπος) που τον είδα στο an...

γενικά έχουν πέσει πολύ, αλλά μακάρι να παίξουν καλά και κυρίος αντιεμπορικά δηλαδή τα 5 πρώτα αλμπουμ...

όσα για το αν μας αγαπάνε...μάλλον λεφτά θέλουν...

υγ:αν πάει κανένας ας βγάλει καμία φοτογραφία :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

χαχαχαχαχαχαχαχα

και τους έχω δει live στο mmd πριν 3-4 χρόνια δεν τρελάθηκα, πιο καλά ήταν στο live τους ross the boss (πολύ μούρη ο τύπος) που τον είδα στο an...

γενικά έχουν πέσει πολύ, αλλά μακάρι να παίξουν καλά και κυρίος αντιεμπορικά δηλαδή τα 5 πρώτα αλμπουμ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb 600 f hornet HJC HQ-1 Carbon Aprilia RS 125

Δημοσιεύτηκε

ross the boss the DICTATORS :_rock-on: :_rock-on: :_rock-on:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

@ KaTeMas

Νταξει... :clapping2::clapping2:

Τι να λεμε τωρα για τους Manowar...????

Οι ανθρωποι ειναι φοβεροι....και καταφερνουν να σε μαγευουν.... :_rock-on::_rock-on:

Τα :respekt: μου.....τι λιγοτερο που μπορω να πω... :worthy::worthy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

σημερα το βραδυ gοd is an astrοnaut στη Σαλονικη.Οσοι πιστοι προσελθετε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 690 smc Honda turbo nikel (3,14cc)

Δημοσιεύτηκε

να σε δω ρε κατεμά με τσίγκινο σωβρακάκι και τίγκα στα λάδια και ας πεθάνω μετά :spiteful: :spiteful: :spiteful:

http://www.youtube.com/watch?v=e90cFFHUhTA&feature=related

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

χαχαχαχαχαχαχαχα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ποδηλατακι Nolan X-Lite X-601r Ducati city pearl

Δημοσιεύτηκε

βαλαν και δευτερη μερα λεει. τεσπα. εγω δεν δινω ξανα λεφτα για δαυτους. αλλα αν εισαι τυχερος παιζουν και παλια και καλα. αλλιως..μουτζωνεσαι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

piss-1.jpg

Αν και δεν ειμαι φαν της κατηγοριας αυτης ,οι Manowar ειναι το συγκροτημα που δηλωνω :respekt: και τους βγαζω το καπελο.

Ειλικρινα αν ειχα την αντοχη να ακουσω για ωρα αυτου του ειδους την μουσικη θα ηταν το event που δε θα εχανα με τιποτα.

Το αλμπουμ φυσικα που με εκανε να τους θαυμασω και να τους παρακολουθω λιγο στην πορεια δεν ηταν αλλο απο αυτο που ανεφερε ο Katemas,το Fighting the world,που στην κυριολεξια, ρολαρε εκεινη την εποχη και εκανε πολυ κοσμο, ασχετου μουσικης κατηγοριας, να τους ακουσει(κατι που δε νομιζω να εχουν καταφερει πολλα συγκροτηματα).Tο βαζω συχνα πυκνα και το ακουω.

Ρε Salcon ποιες ειναι οι ιδιαιτερες αντοχες δηλαδη που απαιτουνται για να πας σε μια συναυλια (πολυ)heavy metal????

Eμεις δηλαδη υπερανθρωποι ειμαστε η πινουμε καμια 32 μυτιες κοκα πριν απο καθε live??

Aν εννοεις τη ψυχικη αντοχη κ οχι τη σωματικη απλα δεν ανηκεις σε αυτο το ρευμα μουσικης.Μην πιεσεις τον εαυτο σου αφου δεν εισαι σε αυτη τη φαση.Εκτος του οτι δεν θα ευχαριστηθεις το live κ θα πιεσεις τον εαυτο σου,θα γινεις κ ο περιγελος του Principal.

Συναυλια ακαταλληλη για ποζεραδες ξαναλεω.Η ορκισμενοι οπαδοι των Manowar θα καραδοκουν εκει μεσα...

τσιγκινα σωβρακακια με παραπλανιτικες κ@λ@τρυπιδες ....

:shit:

:puke:

:mB_faskelo:

:puke: :puke:

:shit: :shit:

piss-1.jpg

:shit:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Θα παει και ο θειός μου, μιλησαμε στο τηλ προχτες. Γνησιο σαλονικιοτικο ρεμαλι, 42 χρονων ανυπαντρος μεταλλας ταριφας. Μελος μιας λεσχης φιλων μεταλ μουσικης (Excaliber καπως ετσι λεγεται) και οπαδος μιας μικρης ομαδουλας της παπαναστασιου...

Ο πιο ορκισμενος οπαδος των Manowar σε ολη τη Σαλονικη ειναι ο φαρμακοποιος επι της Μποτσαρη ακριβως απεναντι απο τον Πρασσα.

Μποτσαρη 108.

Εξω απο το φαρμακειο εχει ενα μπλε Golf με ΟΛΟΚΛΗΡΟ το πισω τζαμι γραμμενο MANOWAR.

Mπειτε μες στο φαρμακειο,ειναι ενας τυπακος 40αρης με ασπρα μαλλια ισια μακρια μεχρι τη πλατη.

Παντα μα παντα στο φαρμακειο ακουει Manowar

Tις προαλλες επαιρνε πιεση απο μια γιαγια με Blood of the kings τερμα!!

Βασικα μονο το Golf του να δειτε απο πισω θα καταλαβετε για τη περιπτωση ανθρωπου μιλαω!!

Θα παω να τον βρω αυριο να παμε παρεα

Ντάξει και γω κωλοχάρηκα όταν έμαθα ότι θα ρθουνε Θεσνίκη αλλά όχι και 45€ ρε τέτοιες εποχές πλάκα μας κάνουν ποιοί είναι?Και Ηelloween ΜΑΖΙ με Stratovarius μόνο 38 ενώ crosswind είναι πολύ πιο άγνωστοι.

Όσο για το άλλο που παίζαν τόσες ώρες ασταμάτητα....δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει αλλά είχε κυκλοφορήσει σε κάποια φάση βρώμα ότι πάιζουν πολύ με playback σε κάποιες συναυλίες... :thumbsdown:

Τι δεν ξερεις κατα ποσο ισχυει????

Ρε σου λεω μεσα ημουν σε αυτη τη συναυλια!!!Αν περασεις απο Τουμπα ελα σπιτι μου να σου δειξω κ τις φωτογραφιες!!

850χλμ ταξιδι ειχαμε κανει για αυτο το live μες το κατακαλοκαιρο.3 ατομα οδηγουσαμε κ παλι κομματια φτασαμε.

21:40 βγηκαν κ επαιζαν μεχρι τις 2:50

53 κομματια live.

Mετα τις 2:00 η ωρα ολοι ειχαμε κατσει κατω οκλαδον απο τη κουραση κ ο Eric Adams τις εδινε πενιες ασταματητα!!!

Ντάξει και γω κωλοχάρηκα όταν έμαθα ότι θα ρθουνε Θεσνίκη αλλά όχι και 45€ ρε τέτοιες εποχές πλάκα μας κάνουν ποιοί είναι?

Οι ΜΑΝΟWAR ειναι ρε φιλαρακι,ετσι απλα.Δεν σε πιασανε κ απο τον λαιμο για να ερθεις

αλλά είχε κυκλοφορήσει σε κάποια φάση βρώμα ότι πάιζουν πολύ με playback σε κάποιες συναυλίες... :thumbsdown:

Με κανεις να πιστευω οτι δεν εχεις δει ποτε ΜΑΝΟWAR απο κοντα

Ελα τον Μαρτη να παμε παρεα να δουμε αν παιζουν playback

Πρωτος θα καταρρευσεις εσυ κ μετα ο 57χρονος πλεον Εric

Και οι Maiden το εχουν αυτο το επικο που λες,σε αρκετα τους τραγουδια και αν αναλογιστουμε οτι ειναι προγεννεστεροι τοτε οι Manowar τους κοπιάρουν....λιγο. :whistling:

TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????

Oι ΜΑΝΟWAR κοπιαρουν ΜΑΙDEN????Θα βγαλλω μαλλια ξανα στα 24 μου

XAXAXXAXAXA ΜΑΝOWAR EΛΕΟΣ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :puke: :puke:

piss-1.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

χαχαχαχαχαχαχαχα

Επειδη εισαι καινουριος στη παρεα κ δεν με γνωριζεις,ενημερωτικα σου λεω πως η αγαπημενη μου μπαντα ειναι oι ΜΟΤΟRHEAD.

Mια μπαντα που θα εδινα κ τη ζωη μου,μια μπαντα που εχω δει 19 φορες live.

Μια μπαντα που για χαρη της εχω γυρισει τη μιση Ευρωπη

Ross the boss καραγουσταρω κ εγω.

Βασικα στα αντιεμπορικα θα κατετασσα τα πρωτα 7 album.Tα τελευταια 4 αποφασισαν να βγαλουν κανενα φραγκακι για τα γεραματα

Οσο για τη δηλωση αγαπης οπως τη χαρακτηρισες.Εβγαλαν δελτιο τυπου στα ελληνικα.ΟΚ,και?????

Δεν παει να πει οτι μας αγαπησαν κιολας.Μες στο πνευμα του marketing ειναι αυτα,για να μας κανουν να τους νιωσουμε πιο οικεια.

Καθε καλλιτεχνης θελει τα λεφτα κ το ξερεις.Κ αυτο επιδη υπαρχουν κατι χαιβανια που ενω λατρευουν μια μπαντα πανε κ κατεβαζουν την νεα της δουλεια απο το internet.

Πως θα στηριξω εγω τον Lemmy να δηλιουργησει στα 65 του αν δεν αγοραζω καθε δισκο του?????

@ KaTeMas

Νταξει... :clapping2::clapping2:

Τι να λεμε τωρα για τους Manowar...????

Οι ανθρωποι ειναι φοβεροι....και καταφερνουν να σε μαγευουν.... :_rock-on::_rock-on:

Τα :respekt: μου.....τι λιγοτερο που μπορω να πω... :worthy::worthy:

:_rock-on:

να σε δω ρε κατεμά με τσίγκινο σωβρακάκι και τίγκα στα λάδια και ας πεθάνω μετά

Σκατα,εμετο,πισσα κ πουπουλα στα μαλλια σου πανω.

Σου στελω μια σακουλα γεματη ευκοιλια να πασαλειψεις τα μουτρα σου..

Ασχολησου με το αλλο thread που συμμετασχεις για τη ρεμπετικη μουσικη κ ασε το metal.

Δεκαδες κιλα ευκοιλιας στα μουτρα σου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gs500f Honda vfr (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Με κανεις να πιστευω οτι δεν εχεις δει ποτε ΜΑΝΟWAR απο κοντα

Μέσα είσαι, δεν έχω πάει και το χα σαν παράπονο από τον εαυτό μου και γιαυτό όπως λέω στην αρχή κωλοχάρηκα.Αν και με τα 45 σφίχτηκα αρκέτα όσο το λέγαμε μτ τον αδελφό μου να πάμε μαζί όλο και ψηνόμουνα...Αλλά τελικά έτσι και αλλιώς γράφω παθοφυσιολογία εξεταστική οπότε τσάμπα η σκέψη...Ήδη κάναμε μια παρασπονδία για Helloween δε μας παίρνει και άλλη στο καπάκι... :/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha FZS 1000 Fazer (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Οι Manowar δε ήταν εκείνο το συγκρότημα που ήταν support στου Rammstein το περασμένο καλοκαίρι στη Βουλγαρία?! :grin:

Πέρα απ'την πλάκα, οι Manowar είναι κάτι σαν... την Ελλάδα: Με ΠΟΛΥ ιστορία αλλά καθόλου παρών. Δε ξέρω πόσες ώρες παίζαν live πρίν 4-5 χρόνια αλλά εγώ που τους είδα το καλοκαίρι παίξαν 6 τραγούδια, και κανά 15λεπτο ο κιθαρίστας μιλούσε ... βουλγάρικα με ''απειλήτικές'' βοθροφωνές τάχα μου και μας τα έπρηξε. 6 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΠΑΝ! ούτε μια ώρα δεν κάτσαν στη σκηνή!

Προσωπικά μου αρέσουν 3-4 τραγούδια τους μόνο και σίγουρα ΕΙΔΙΚΑ μετά απο αυτό που είδα το καλοκαίρι, σιγά μην έδινα 1 ευρώ για να τους δώ live!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα