javaneze

Μοτο - Συνεργεία, Μαντρες, Πλυντήρια κλπ

219 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

μπα μπα συντηρηση το λεμε τωρα ???? αλαγη ελλατηρια ???

και τι δεν υπηρχαν ετοιμοπαραδοτα τα ανταλακτικα ......πωπωπωπωπω.....

σαν Ιταλικο ακουγετε ρε :P :P :P :P

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Ειναι ειδικη παραγγελεια για να αντεχει το βαρος μου γιατι τωρα τελευταια με κατι κακες παρεες πηρα κατι κιλα.

:lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Δημοσιεύτηκε

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Hornet 06 Honda Britten (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Απογοητευμενος απο:

1) Παπαγεωργιου εξουσιοδοτημενο HONDA στη Μιχαλακοπουλου. αν και μεχρι το καλοκαιρι ηταν ολα καλα και ωραια και τα σερβς οκ κλπ γινεται μια στραβη και μου σπαει το δεξι μαρσπιε οδηγου. του το λεω, το παραγγελνω μου λεει και στο φερνω. αμ δε! μετα απο τρεις φορεσ που του το ειπα παλι μου λεει οτι δεν εχει η αντιπροσωπια ανταλλακτικο. το περιμενουμε λεει. εχουν περασει 7 μηνες και ακομα τιποτα. επισεις για καποιο λογο που δεν εχω βρει ακομα αναβει καποιες φορες το FI μολις αναβω τη μηχανη. του το λεω, θα το κοιταξω, ισως ειναι η μπαταρια και λοιπα ασχετα και τελικα τιποτα.. εννοειται εφυγα απο εκει

2) Γεωργοπουλος αρχη Βουλιαγμενης. Ισως το ανεφερε και φιλος πιο πανω αλλα δεν λεει ονομα. Το παω να μου διαγνωσει το προβλημα με το FI. Μετα απο τρεις μερες στο συνεργειο μου αλλαζει μετρητη αερα και λεει ολα οκ. 350 ευρωπουλα. Με το που το περνω και φτανω σπιτι μενω απο μπαταρια. Αλλαζω, και μετα απο 2 μερες ξαναμενω. Του το ξαναπαω το τσεκαρει και δεν βρισκει λεει τιποτα, οντως δεν ξαναμεινα απο τοτε. Αναβει παλι το FI MΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ, το κραταει μια βδομαδα μεσα να το τσεκαρει και μου το ξαναδινει δεν μου κανει τιποτα λεει το μηχανακι ολα οκ. Ολα καλα για κανα μηνα και μετα τσουπ παλι αναβει το FI. Αυτα συμβαινουν οκτωβρη-δεκεμβρη-χριστουγεννα. τωρα ειμαι με μια μηχανη που αναβει ΜΟΝΙΜΩΣ το FI και εχω δωσει και ενα σκασμο λεφτα. περιμενω να ξεμπερδεψω με εξεταστικη και θα του το παω αλειμμενο βαζελινη, και μετα λεω να απευθυνθω εκει που λεει ο ταξιδευτης

Σορρυ για τη μακρυγορια αλλα ηθελα να πω τα παραπονακια μου σε καποιους που συμπονουν. :(

ευχαριστω για την ακροαση

Μια από τα ίδια για το γεωργοπουλο...πήγα με πρόβλημα στα ηλεκτρικά λέγοντας ότι μένει από μπαταρία,και με υφάκι μεγαλομάστορα (δε λεω,καλός είναι,αλλά και μεις δε γεννηθήκαμε χτες να τρώμε τη κάθε μπαρούφα)πρότεινε να το αφήσω,να το δει ,κλπ...όταν του είπα ότι το μηχανάκι δεν μπορώ να το αφήσω γιατί το χρειάζομαι,και να ρίξει μια ματιά γιατί μάλλον η μπαταρία είναι οφφ (το είχα μετρήσει,φόρτιζε αλλά άδειαζε)και την άλλαξα με μια άλλη,άρχισε τις δυσπιστίες του στυλ και που ξέρω αν έχεις τη μαμά μπαταρία,και αν αυτή πού'βαλες είναι η σωστή,και μάλλον ανορθωτής είναι δε φταίει η μπαταρία,μα,του λέω φορτίζει,το τσέκαρακλπ...τέσπα,με τα πολλά μετράει βαριεστημένα (στράβωσε που πήγε να μετρήσει και ήταν στα ωμ το πολύμετρο και του το είπα)και,...η μηχανή δε φόρτιζε!!,(μένω μαλάκας...)..από Δευτέρα μου λέει,με τίποτα του λέω κι αν θέλει ανταλλάκτικά θα μείνω καμμιά βδομάδα;μήπως να το τσεκάριζες μην είναι κάτι άλλο; ε,αφού κάνεις το μάστορα δε το φτιάχνεις μόνος σου; μου λέει...τελικά τον έγραψα στα τέτοια μου,και τόφτιαξα μόνος μου...η βλάβη; είχε ξεκουμπώσει η φύσσα από τον ανορθωτή και μιά φόρτιζε μια όχι...ούτε που θα με ξαναδεί,ο κύριος παρ'όλο που είναι 5 λεπτά από το σπίτι μου....δε πειράζει,μάλλον δεν έχει ανάγκη από τα δικά μου λεφτά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsr Arai Condor ehh ...

Δημοσιεύτηκε

πειραιώτης και suzuki τι άλλο ? = www.skourtas.gr με κλειστά μάτια , απο το πρώτο service μέχρι και αλαγή ελαστικών.

τώρα για πλυσίμο όταν βαριέμαι λαοδικείας και γέμελου νίκαια με 7ε κάνει και περμανάντ ! ! !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZX12R

Δημοσιεύτηκε

Quality Motorcycle Service

Κηφισσού 166 Αθήνα, στον παράδρομο μετά το SM "Γαλαξίας"

Εξουσιοδοτημένο Aprilia

τηλ 2111174128

Technical Support of Improvements

Αγίας Ευαγγελιστρίας Σπάτα, όπισθεν οινοποιείου

Kawasaki - Suzuki - Yamaha - Honda

τηλ 6976833325

Απλά, επαγγελματίες με μεράκι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM HJC CL-15

Δημοσιεύτηκε

Παιδιά κανένα καλό μάστορα yamaha για Κρήτη;

Εδώ στο Ηράκλειο έχω ακούσει διάφορα άσχημα για την αντιπροσωπεία.

Στα Χανιά έχω ακούσει για καλούς μηχανικούς αλλά μου πέφτουν λίγο μακριά.

Αν ξέρει κανείς κανένα στο Ηράκλειο θα μου είναι χρήσιμο σε περίπτωση μελλοντικής συντήρησης-βλάβης.

Ευχαριστώ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT Honda Africa (850cc)

Δημοσιεύτηκε

ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΤΟ ΑΤS ΜΟΤΟ <<ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ>> ΚΑΛΟ.ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? <_<

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSXRTLXRVYZNSR Suzuki Το εχω

Δημοσιεύτηκε

B) Να βαλω και εγω κανα μαστορα απο τους πολλους που εχω γνωρισει στην Πελλοπονησο.

Λοιπον,οποιος ειναι κατωχος Kawasaki-Honda-Aprilia-Kymco-Piaggio και ζει κοντα στο Αιγιο αξιζει να παει στο εξουσιοδοτημενο απο αυτες τις εταιριες συνεργειο του Βασιλη Καραφωτια.Η οδος ειναι Κορινθου 146 και το τηλ. 2691021301και το κιν. 6977331233.

Αν πατε και δειτε την ποιοτητα της εργασιας αυτου του ανθρωπου θα με θυμηθητε.Να φανταστητε οτι εγω αλλα και πολλοι αλλοι φευγουμε απο την Πατρα και παμε εκει και για σερβις και για βλαβες. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati 749s (748cc)

Δημοσιεύτηκε

πολλα γιαπωνεζικα μωρα βλεπω να παιζουν εδω...το husqy μου θα το περιποιηθει ο ΑΤS 'Η να συνεχισω την hellinmoto?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki V-Strom DL ABS Shoei XR 1100 Suzuki V-Strom DL ABS (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Σήμερα πήγα το μωρό μου για service στον κύριο Στάθη Σταθόπουλο MOTOSPIRIT. O άνθρωπος δεν παίζεται και από τα 3 συνεργεία που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα στην αθήνα είναι μακραν μπροστά. Τον έπριξα στις ερωτήσεις και εκει μου απαντούσε σε ότι ήθελα με το χαμόγελο και πολλά θέματα μου τα εξήγησε και παραπέρα. Όπως λοιπόν και ο μορφέας έτσι κι εγώ τον συνιστώ ανεπιφύλακτα. Είναι επίσημος Συνεργάτης Suzuki.

Μαυρομιχάλη 163 Αθήνα

210 6441954

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW GS

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Σύμφωνα με τον φίλο που αναφέρθηκε παραπάνω στο συγκεκριμένο πλυντήριο....

Πλυντήριο Μοτο, Ορλάνδου 5, Κάτω Πατήσια, 3 τετράγωνα πάνω από τη Λιοσίων και άλλα τόσα βόρεια των ΚΤΕΛ, ένα τετράγωνο νότια από τη Στρατηγού Καλλάρη.

Καλό και επαγγελματικό πλύσιμο αλλά και συνεργείο

Τυχαίνει να είναι 2 λεπτά απο την δουλειά μου και πήγα εχθές και μπορώ να πω οτι έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος...

το προτείνω με κλειστά μάτια...!!!!!

Τροποποιήθηκε από τον gregorio

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda AX-1 Schuberth C2 Triumph Tiger (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Για service πάντως εγώ την Αξινούλα μου, τα 10 παρά κάτι χρόνια που την έχω, την πάω στο Σταμάτη το Λυμπεράτο (κάτω από το Σαρέλλα πλέον), ο οποίος είναι και εξουσιοδοτημένος KTM/Ducatti για τους ενδιαφερόμενους. Καλό παιδί και καλή δουλειά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Monster 696 Shoei X-Eleven Ducati SS1000DS Senna

Δημοσιεύτηκε

Μπορείς να δώσεις και μια διεύθυνση για να ξέρουμε οι ενδιαφερόμενοι? :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha FZ1 NAKED (1000cc) Ducati DIABLO 666 (TURBOcc)

Δημοσιεύτηκε

Μοτο Καρανίκας. Συνεργειο και δίκτυο γνήσιων ανταλλακτικών Χοντα. Εκεί και μόνο εκεί εμπιστεύομαι το μωράκι μου για τα σέρβις του και για όλα!!!! Είναι πολύ καλός στη δουλειά του ο Κώστας, ασχολείται με την πάρτη σου, σου απαντάει στις απορίες, σου προτείνει λύσεις , όταν κάτι το θεωρεί χάσιμο χρημάτων σου το λέει κι ας χάνει χρήμα! Είναι γνώστης καλός και τρέχει και σε αγώνες 600άρια!

Το συνεργείο του είναι Πανδρόσου 1 & Λεωφ.Αμφιθέας 87 .

Η γυναίκα του έχει μαγαζί με αξεσουάρ στη Ν.Σμύρνη Ελ.Βενιζέλου 85! Εξηπηρετική και με καλές τιμές!!!!!

:_thumbsup::_thumbsup::_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda AX-1 Schuberth C2 Triumph Tiger (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Ουπς, παράλειψη 2 posts πάνω ...ο Σαρέλλας είναι Ν.Ε.Ο. Πατρών - Αθηνών 117, Πάτρα και ο Σταμάτης στο υπόγειο...είσοδος από το πλαϊνό δρομάκι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki dr Arai Chaser

Δημοσιεύτηκε

Ουπς, παράλειψη 2 posts πάνω ...ο Σαρέλλας είναι Ν.Ε.Ο. Πατρών - Αθηνών 117, Πάτρα και ο Σταμάτης στο υπόγειο...είσοδος από το πλαϊνό δρομάκι...

απο τιμες ειναι φθηνος η κοπαναει?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
AX1 Honda

Δημοσιεύτηκε

SOS :oops:

TO ATS Moto στο ηρακλειο Ατ.

που αναφερθηκε στην αρχη του ποστ ειναι οντως καλο?

(μενω στην πευκη ψαχνω κανα κοντινο...

Εχω ενα ΑΧ1 -μενει επιτοπου καθε 2-3 μηνες -ελεος δηλ!

δεν ξερω τι παιζει στην περιοχη αλλα με τα περισσοτερα εδω εχω μπλεξει@

θα το παω με γερανο 5η φορα σε~ 1 χρονο@

Ευχαριστω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
V-strom (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Σήμερα πήγα το μωρό μου για service στον κύριο Στάθη Σταθόπουλο MOTOSPIRIT. O άνθρωπος δεν παίζεται και από τα 3 συνεργεία που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα στην αθήνα είναι μακραν μπροστά. Τον έπριξα στις ερωτήσεις και εκει μου απαντούσε σε ότι ήθελα με το χαμόγελο και πολλά θέματα μου τα εξήγησε και παραπέρα. Όπως λοιπόν και ο μορφέας έτσι κι εγώ τον συνιστώ ανεπιφύλακτα. Είναι επίσημος Συνεργάτης Suzuki.

Μαυρομιχάλη 163 Αθήνα

210 6441954

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ. ΚΑΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΞΗΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ, ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΙΔΑ ΧΑΛΑΡΗ ΝΑ ΤΗΝ ΣΦΙΞΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ (ΓΙΑ SERVICE 6000 KMS ΣΕ V-STROM 650) ΜΟΥ ΠΗΡΕ 80 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝΕ 110-120 ΕΥΡΩ . ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SERVICE ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΑΤΑ. ΔΗΛΑΔΗ 110 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΙΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΕ SUZUKI KAI ΥΑΜΑΗΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ SERVICE ΕΧΩ ΞΑΝΑΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ. ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΑΛΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΤΣΕΠΗ ΜΕ ΠΟΔΙΑ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT660R Schuberth R1 Αυτό που έχω

Δημοσιεύτηκε

Paidia, kat'arxhn, sygxarhthria gi'auto to thread, htan kati pou pragmatika xreiazotan se auto edw to forum.

Twra, na rwtisw ki'egw pou eimai neofertos stin Athina kai den kserw pou pan ta tessera pou lene, pou mporw na pigainw gia service to Canyon mou, otan xreiazetai, epeidh menw konta xalandri kai i Hellimoto mou peftei ligo makria, alla den tha ithela na paw se kanenan, pou opws mou etyxe mia fora enas typos epsaxne na brei ti na prwtoksebidwsei gia na ftasei mesa sti mixani (den eixe idea o anthrwpos) kai par'ola auta den eipe "re file den kserw na ftiaxnw tetoia mixanakia", para pige na mou kanei zhmia. Alla oute kai san ton allo stin Katexaki pou mou eipe pws "den asxoloumai me mixanes perasmenis texnologias"...kai egw ithela mono na allaksw mia ntiza.....pfff

Eyxaristw ek'twn proterwn....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sprinter AGV Air Tech Harley Davidson street (500cc)

Δημοσιεύτηκε

Paidia, kat'arxhn, sygxarhthria gi'auto to thread, htan kati pou pragmatika xreiazotan se auto edw to forum.

Twra, na rwtisw ki'egw pou eimai neofertos stin Athina kai den kserw pou pan ta tessera pou lene, pou mporw na pigainw gia service to Canyon mou, otan xreiazetai, epeidh menw konta xalandri kai i Hellimoto mou peftei ligo makria, alla den tha ithela na paw se kanenan, pou opws mou etyxe mia fora enas typos epsaxne na brei ti na prwtoksebidwsei gia na ftasei mesa sti mixani (den eixe idea o anthrwpos) kai par'ola auta den eipe "re file den kserw na ftiaxnw tetoia mixanakia", para pige na mou kanei zhmia. Alla oute kai san ton allo stin Katexaki pou mou eipe pws "den asxoloumai me mixanes perasmenis texnologias"...kai egw ithela mono na allaksw mia ntiza.....pfff

Eyxaristw ek'twn proterwn....

Το Hellinservice στην Κασταμονής Νέα Ιωνία.

Δεν έχω κανένα παράπονο! Πολύ καλή εξυπηρέτηση

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Hayabusa K8

Δημοσιεύτηκε

K-Shock Αναρτησεις

Ραγκαβη 97

Αθηνα

Το πρωι πηγα το αφρικα για να γινει σερβις στις αναρτησεις και να μπουν WP ελατηρια μπροστα.

Εχοντας το αγορασει μεταχειρισμενο ηθελα καποια βασικα πραγματα οπως οι αναρτησεις να

φτιαχτουν ξανα για να ξερω τι παιζει.

Μετα απο μιση ωρα με πηρε τηλεφωνο και ειχαμε την εξης συνομιλια:

(Μαγαζατορας) - Ειμαι απο το K-Shock που φερατε ενα αφρικα για WP ελατηρια.

(εγω) - Ναι πειτε μου.

(Μαγαζατορας) - Το ελυσα και το μηχανακι φοραει ηδη WP και μαλιστα ειναι σε πολυ καλη κατασταση.

(εγω) - Μαλιστα.....ξερετε δεν το ηξερα, το εχω παρει μεταχειρισμενο και δεν μου ειχαν πει τιποτα

για WP.

(Μαγαζατορας) - Οχι εγω απλα σας πηρα να σας ενημερωσω οτι δεν θα εχει καμια διαφορα αν σας ξαναβαλω καινουρια WP, μονο αν θελετε HyperPro, αλλα και αυτα εφ'οσον βλεπω οτι πατε στο χωμα (το ειδε απο τα λαστιχα) δεν σας τα συστηνω γιατι ειναι πολυ σκληρα και ειναι περισσοτερο για χρηση δρομου, θα πηδανε στο χωμα.

(εγω) - Σας ευχαριστω που με ενημερωσατε.

(Μαγαζατορας) - Ωραια, θελετε να αλλαξουμε τα λαδια μιας που το εχω κατεβασει?

(εγω) - Ναι μιας που το ανοιξατε ας μην παει τσαμπα η ταλαιπωρια σας! Να σας πω, ποσο εχει το πισω ελατηριο WP?

(Μαγαζατορας) - Μισο λεπτο να δω........(μου λεει την τιμη, μαζι με την εργασια)

(εγω) - Ωραια εχετε εκει?

(Μαγαζατορας) - Ναι εχω.

(εγω) - Τοτε να βαλουμε πισω.

(Μαγαζατορας) - Το πισω το βλεπω μια χαρα και αυτο σας παρουσιαζει καποιο προβλημα?

(εγω) - Οχι, απλα θελω να το φτιαξω για να ξερω τι εχω.

(Μαγαζατορας) - Τοτε μπορουμε να του κανουμε ενα απλο σερβις και του πισω με κοστος........και να ξερετε τι εχετε χωρις να πληρωσετε τσαμπα το WP μιας που δεν σας κανει κανενα περιεργο!

(εγω) - Ωραια λοιπον, ας κανουμε και ενα σερβις πισω! Τι ωρα να ερθω να το παρω?

(Μαγαζατορας) - Κατα τις 16:30.

(εγω) - Οκ, σας ευχαριστω πολυ!

Γιατι τα γραφω ολα αυτα?? Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ με πηρε τηλεφωνο, μου ειπε ολα αυτα τα πραγματα την ωρα που το 80% των μαστορων θα με ειχαν κοροιδεψει μιας που ηδη ειχα πανω WP και μαλιστα σε καλη κατασταση. Με τα λεφτα που θα εδινα για ελλατηρια μπροστα θα κανω τελικα ενα καλο σερβις μπρος-πισω!!!!

Ευτυχως υπαρχουν και καλοι μαστορες και πανω απ'ολα ανθρωποι που δεν σε βλεπουν ως τσεπη με λεφτα αλλα ως ανθρωπο!!!!

Να σημειωσω οτι πρωτη φορα πηγα μοτοσυκλετα μου εκει και δεν τον ηξερα καθολου, ουτε με εστειλε καποιος να του πω <<Ξερεις με στελνει ο ταδε>> για να με προσεξει!!! Τα καλα πρεπει να λεγονται ομως και ετσι τον συνηστω ανεπιφυλακτα!!!!!

Τα δυο παλλικαρια του K-Shock τα ξέρω είναι διαμαντια και γουσταρουν πολυ αυτο που κανουν. Ειμασταν παλιοι συναδελφοι οταν υπηρχε ακομα η Ιονική Τράπεζα.

Φοβερα παιδιά δεν εχω λογια.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 600s

Δημοσιεύτηκε

Ρε παιδιά, κανείς που να γνωρίζει έμπιστο μηχανικό για Honda, κοντά στα βόρεια προάστεια; Μεταφόρφωση μένω και θέλω για τα Honda SH και CBF που έχω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γεια σας εδώ νομιζω μπορω να κρακσω λιγο, ΗΗΗΗΗΗΜΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΝ ουτε ο θεος δεν το θελει ρε παιδια…. Αλλαγη λαδιων και φιλτρου σε transalp 700 ενός φιλου μου στα 6000χλμ σε συνεργειο επι της Βουλιαγμενης Γεωργοπ …..ακουσων σκουσων 115 ευροπουλα, 60 ευρω λεει τα λαδια-φιλτρα και τα υπολοιπα εργατικα… πλακα με κανεις μεγαλε…. Μιση ωρα υποθεση , αυτά είναι δουλεις , συνεργειο θα ανοιξω….. Δηλαδη σε κανονικο service οσο θελουνε 250 ευρω??????

Παρεμπίπτοντος, συνεργειο Honda , με λογικες τιμες και φιλοτιμο υπορχει??????

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Tmax 500 Honda VFR 800 X

Δημοσιεύτηκε

Ρε παιδιά, κανείς που να γνωρίζει έμπιστο μηχανικό για Honda, κοντά στα βόρεια προάστεια; Μεταφόρφωση μένω και θέλω για τα Honda SH και CBF που έχω.

To ΑTS moto που αναφερεται σε προηγουμενο ποστ αυτου του τοπικ ειναι στο N.Ηρακλειο στην Πλαπουτα.

Τον προτιμω καιρο τωρα και μεχρι τωρα δεν εχω δυσαρεστηθει. Ακομα και σε ηλεκτρολογικα.

Δεν ειναι οτι φθηνοτερο υπαρχει αλλα ειναι λογικος! Δεν ειναι και σαν τον αποπανω που αναφερει ο hornetkav. ΗΜΑΡΤΟΝ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSXR K8 (1000cc) Arai RX-7 Corsair Zundapp Zundapp 50 (50cccc)

Δημοσιεύτηκε

Παιδια εχει ανοιξει φιλος συνεργειο που και πολυ καλες τιμες κανει και ειναι πολυ καλος μαστορας.Εχει διαγνωστικο μηχανημα για 100% εγκυρη διαγνωση και ασχολειτε και με ευρωπαικα και με ιαπωνες.Οσους του εχω στειλει ειναι απολυτα ικανοποιημενοι.

Παρασκευοπουλου 128-130 στα κατω πατησια.

Για οποιαδηποτε αλλη πληροφορια pm.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα