μάθο...

Forthnet και "εξυπηρετηση" πελατων...Κααααλαα!

79 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ προς γνωση και ...επιμορφωση!!!

Εχω πακετο 2play της Forthnet και λογω μετακομισης εκαμα μια αιτηση για μεταφορα στην νεα μου οικια.Με ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ η Υπαλληλος τοπικα οτι εντος 20 ΤΟ ΠΟΛΥ ημερων θα εχει γινει η νεα συνδεση(μεταφορα της γραμμης στην ουσια)..η αιτηση εγινε στην 1η Σεπτεμβριου και σημερα εμαθα αφου εγω τούς πηρα τελεφον οτι θελει καμμια 15 μερες ΑΚΟΜΑ...Εστι απλα...

Τους εστειλα και ενα email (παρακατω...)και αναμενω μηπως καποιος εχει ΤΣΙΠΑ πανω του......

"Εχω αιτηθει μετακομισης για τον αριθμο 26103#****8 και προκειμενου για την Υπηρεσια σας double play και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΠΟΛΥΣ ο χρονος εγκρισης για συνδεση της γραμμης μου.Υποχρεωσεις προσωπικες-επαγγελματικες και κυριως ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ επιβαλλουν την συνδεση της γραμμης μου σε χρονο το πολυ 20 ημερων απο την ημ/νια αιτησεως(στις 1 Σεπτεμβριου 2010)οπως με ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΕ η Υπαλληλος σας στην πολη μου αλλά ακομη και σημερα ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ απο εσας δεν επικοινωνησε μαζι μου για να με ενημερωσει γιατι αργει αυτη η συνδεση ενω ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ τηλεφωνω και ζητω εξηγησεις απο αναρμοδιους της εταιρειας σας.Σας διαβεβαιωνω οτι αν ειχα ιδεα της τωρινης ταλαιπωριας που υφισταμαι θα ειχα εξαρχης αιτηθει τη διακοπη της συνδεσης μου και θα ειχα προχωρησει σε συμβολαιο με ΟΤΕΝΕΤ ή HOL που με προσεεγισαν πολλακις για το λογο αυτο.

Η δυσαρεσκεια μου για την κατασταση και την ταλαιπωρια που αναιτια και χωρις υπαιτιοτητα μου υφισταμαι ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ.

θα εκτιμουσα ιδιαιτερως μια υπευθυνη ενημερωση και εξηγηση για ολα αυτα.

Λα@#@#ς Κώστας"

Ελλαδα η Χωρα της Υπευθυνοτητας και Σεβασμου των πολιτων...Τα σχολια δικα σας αλλά ΚΥΡΙΩΣ η ενημερωση... :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Ducati Multistrada S (1200cc) HJC RPHA 10 Plus Vespa PX 200 (200cc)

Δημοσιεύτηκε

Ασε κι'εγω forthnet εχω και στο θεμα ιντερνετ ειμαι πολυ απογοητευμενος. Το σταθερο ειναι Ok ποτε δεν ειχαμε προβλημα αλλα τα μετα βιας 4MBps και οι ανεξηγητες διακοπες της συδεσης μου σε ανυποπτο χρονο με εχουν φερει στο αμην.

Σκεφτομαστε με το πατερα μου να βαλουμε Cyta απο τη νεα χρονια, περιμενουμε να μαθουμε σχολια και εντυπωσεις απο αλλους πελατες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha xt660z Tenere (660cc) Hebo Transam

Δημοσιεύτηκε

Ετσι την εχουν πατησει αρκετοι φιλοι μου + συναδερφοι... :thumbsdown:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Ρ1200ΓΣ

Δημοσιεύτηκε

Εταιρια γτπ τελειως. :thumbsdown: :thumbsdown: Απο προσωπικη εμπειρια, ετσι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva SuperCity (125cc) Shark S500 Air Suzuki GSX-R (600 K5cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αν σε παρηγορει (που δε νομιζω) ολοι τα ιδια σκατα ειναι. Ενταξει οχι ακριβως τα ιδια σκατα, αλλα σκατα. Επειδη εχω γνωση του χωρου και εχω αλλαξει και ολες τις μεγαλες (ινκλουντινγκ δε μπιγκ σουπερντουπερ εξτρα τουρμπο οτενετ), ολοι παρουσιασαν προβλημα. Μια με τις συνδεσεις, μια με το χρονο συνδεσης, μια την ταχυτητα, μια με τα ρουτερ τους. Η τεχνικη τηλεφωνικη υποστηριξη εντελως γεια σας

Τροποποιήθηκε από τον Messer

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αν σε παρηγορει (που δε νομιζω) ολοι τα ιδια σκατα ειναι. Ενταξει οχι ακριβως τα ιδια σκατα, αλλα σκατα. Επειδη εχω γνωση του χωρου και εχω αλλαξει και ολες τις μεγαλες, ολοι παρουσιασαν προβλημα. Μια με τις συνδεσεις, μια με το χρονο συνδεσης, μια την ταχυτητα, μια με τα ρουτερ τους.

Ποια αξιζει πραγματικα ωστε να την επιλεξουμε και να τους στειλουμε στο...καλο τους υπολοιπους μεχρι να βαλουν μυαλο;.... :yeahright:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsr Arai Condor ehh ...

Δημοσιεύτηκε

τι λες τώρα :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada S (1200cc) HJC RPHA 10 Plus Vespa PX 200 (200cc)

Δημοσιεύτηκε

Ποια αξιζει πραγματικα ωστε να την επιλεξουμε και να τους στειλουμε στο...καλο τους υπολοιπους μεχρι να βαλουν μυαλο;.... :yeahright:

Καμια Κωστα. Αυτο ειναι το προβλημα. 3 εταιρειες στην Ελλαδα ειναι "καλες", οι forthent otenet & HOL. Ολες οι αλλες ειναι για το αναθεμα και ειδαμε ολοι που κατεληξαν. 3 εταιρειες εχουμε και οι 3 ειναι το ιδιο χαλια, μια με τις γραμμες, την αλλη με τις ταχυτητες, οχι τα router ειναι προβληματικα, τα τηλεφωνα δεν δουλευουν.... Δεν μπορεις να πεις φευγω απο αυτην να παω στην αλλη που υποτιθεται ειναι καλυτερη.

Αντε να δουμε η Cyta που ειναι καινουρια τι καλυτερο εχει να μας προσφερει...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 09 Tracer (857cc) Shoei XR 1100 Triumph DAYTONA 675R SE (675cc)

Δημοσιεύτηκε

Πε παιδια εγω εχω hol αλλα απο παλια που ηταν Vodafone εκανα κ αλλαγη διευθυνσης μια χαρα κανονικα σε μια εβδομαδα.μαλιστα ο τεχνικος τους επειδη ηταν το ραντεβου σαββατο με πηρε πεμτη κ μου λεει περναω κοντα στο σπιτι σου εισαι κει να κανουμε την συνδεση τωρα????κ ηρθε κ την εκανε κ μου ειπε οτι για να εχει σαββατο κενο το κανει συνεχεια αυτο!!κ κοβεται σπανια δηλαδη στα 3 χρονια να χει κοπει μερικες ωρες συνολο..κ αν κοπει για αρκετη ωρα (αυτο εγινε μια φορα που ελειπα απο το σπιτι) σε περνουν κ σου λενε συγνωμη για την ταλαιπωρια σημερα λογο.......δεν θα εχετε ιντερνετ απο τοτε ως τοτε...κ επεσα απο τα συνεφα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Husqvarna WRE 2T (125cc) KTM SMR 690 (690cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλως ηρθες στο club.

Εγω αφου περασα απο πολλη ταλαιπωρια κατα τη "συμβιωση" με την Forthnet για 2 χρονια, αποφασισα να αλλαξω και να παω στον ΟΤΕ, κυριως λογω την αθλιας εξυπηρετησης πελατων της πρωτης.

Ακουστε σκηνικο.

Ο ΟΤΕ να τα εχει ολα ετοιμα, να εχει ληξει το συμβολαιο με την Forthnet και οι μαλακες να μην μου κοβουν την γραμμη... Τι εκαναν δηλαδη? Ειχα τοσο αργο ιντερνετ που ουσιαστικα δεν μπορουσα να κανω τιποτα, ο ΟΤΕ δεν μπορουσε να κανει τιποτα, ο μεν της Forthnet στην πολη μου να με διαβεβαιωνει οτι την αλλη μερα, την αλλη βδομαδα κτλ θα εχει λυθει το προβλημα και ετσι εχασα ενα μηνα. Μεχρι που πηρα τηλεφωνο και τους απειλησα με μυνηση... μεχρι εκει εφτασα με την Forthnet και τα "κολπα" της.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Sprint ST (1050cc) Shoei XR 1000

Δημοσιεύτηκε

Μήπως δε φταίει η 4νετ αλλά ο ΟΤΕ; Γιατί για να γίνει μεταφορά, πρέπει η 4νετ να κάνει αίτηση μεταφοράς στον ΟΤΕ. Απ'όσο γνωρίζω, γιατί ιδιόκτητο δίκτυο δε νομίζω να έχει καμιά εταιρεία πλην του ΟΤΕ. Ο ΟΤΕς βάσει του "ανταγωνισμού" βάζει τις αιτήσεις των άλλων εταιρειών στον πάτο και δίνει προτεραιότητα στις αιτήσεις του ΟΤΕ.

Παράδειγμα δικό μου: Για να πάρω νούμερο είχα κάνει αίτηση στον ΟΤΕ. Μέσα σε 20 μέρες είχα τηλέφωνο.

Φίλος μου στην ίδια περιοχή: Κάνει αίτηση για νούμερο και σύνδεση στη 4νετ κατευθείαν. Περίμενε 30+ μέρες.

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Ρ1200ΓΣ

Δημοσιεύτηκε

μεχρι εκει εφτασα με την Forthnet και τα "κολπα" της.

... Ας πω κι εγω την πικρη μου ιστορια!

Συνδρομητης στους κλεφτες για 2 χρονια και πλεον, αποφασιζω να παω στον ΟΤΕ γιατι ειχα συνεχως αποσυνδεσεις. Τους κανω εξουσιοδοτηση ωστε να τα τακτοποιησουν αυτοι ολα. Ερχεται το ρουτερ του ΟΤΕ μετα απο μερικες μερες με κωδικους κλπ, κανω τα απαραιτητα και τελειωνει εκει η forthnet. Περναει ενας μηνας, ερχεται λογαριασμος της forthnet ενω ειχα χρεωση και στον ΟΤΕ για την ιδια περιοδο. Τους παιρνω τηλεφωνο, τους λεω αυτο κι αυτο, δεν πληρωνω. Δευτερος μηνας, δευτερος λογαριασμος. Ξανα τα ιδια. Τριτος μηνας, τριτος λογαριασμος, τους παιρνω και τους ξεχεζω κανονικοτατα χωρις φυσικα να εχω πληρωσει κανεναν απ'τους τρεις. Στελνω με email και φαξ τα χαρτια του ΟΤΕ και τελειωνουν (υποτιθεται) ολα εκει. Δυο χρονια μετα μου ερχεται χαρτι απο δικηγορικο γραφειο οτι χρωσταω 3 μηνες για υπηρεσιες της forthnet συν 15€ δικηγορικα εξοδα!!! :kaaaala: :kaaaala: :kaaaala:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki DL650-LO Zundapp KS 750

Δημοσιεύτηκε

Kώστα,κατ' αρχήν καλορίζικο το νέο σου σπίτι....clapping2.gif

Οσο για, ιδιωτικές εταιρείες τηλεφωνίας..2funny.gif

Εν τάχει ήμουν και εγώ καμμένος ( ΤELLAS )πριν 2 χρόνια.ranting3.gif

Ωσπου,τους γράφω μια δισέλιδη καυστική αναφορά,type.gif και τους ζητούσα ακόμα και την επιστροφή μηνιαίων τέλων,για υπηρεσίες που πλήρωνα και δεν είχα, με κοινοποίηση σε όλους τους αρμόδιους δημόσιους και μη,φορείς.yes.gif

Και ως δια μαγείας στη εβδομάδα,όλα φτιάχτηκαν, μέχρι και επιστροφή τελών είχα...victory.gif

Απο τότε απόλυτη ηρεμία,και χωρίς διακοπές..( τηλέφωνο full packet & νετ-15Μbps + )biggrin.gif

Αν δεν συμορφωθούν....χαρτίιιιιιrtfm.gif

______________________________________________________________________________________________________________________

avatar_13079.gif tt5447028fltt.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ποδαράτοι Honda CBR 954RR

Δημοσιεύτηκε

Καλώς ήρθες κι εσύ στο club, βέβαια δεν μπήκες ακριβώς εν πάση περιπτώσει.......... Εγώ έχω forthnet 2 play από τον Απρίλιο εάν θυμάμαι καλά 3 βδομάδες μετά μου κάναν την σύνδεση κι από τότε μέχρι σήμερα έχουν έρθει τρεις φορές τεχνικοί εξαιτίας συχνών αποσυνδέσεων (τί συχνών κάθε 10 sec έκανε αποσύνδεση) και μάλιστα μερικές μέρες αφού μιλήσαμε και μου ήρθε και Σάββατο βέβαια... Για να πιάσω γραμμή έκανα πραγματικά τρεις μέρες με μέση ώρα αναμονής 5 λεπτά με συνεχείς προσπάθειες......

Πάει ανάλογα με την περίπτωση, πώς θα σου κάτσει κ.τ.λ.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

3 μηνες ειχα μεινει περυσι τετοια εποχη, χωρις συνδεση.. :surrender: :surrender: (Tellas ΚΑΙ! ΟΤΕ, μετα..)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda NT 700 VA MV Agusta Turismo Veloce (798cc)

Δημοσιεύτηκε

Forthnet και εξυπηρέτηση πελατών είναι δύο εντελώς ασυμβίβαστες έννοιες...

Ήμουν πελάτης τους (παθών δηλαδή) για τρία χρόνια στο γραφείο και δεν το ξανακάνω το λάθος... :thumbsdown:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fz1-berg 450 E Nolan N51 Husaberg downhill bike (2πόδιαcc)

Δημοσιεύτηκε

ποπο !! κράξιμο !!

παιδιά ταυτότητα και λογαριασμό τηλεφώνου....

και σας μεταφέρω στην cyta..

μαθουσάλα εαν δεν βγάλεις άκρη ισως μπορώ να κανω κάτι με τα κεντρικά !!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 950 adv Arai Tour X-3 KTM 1200 adv ΚΤΜ (1190cc)

Δημοσιεύτηκε

Παιδιά εγώ πάντως είμαι στη Forthnet ένα χρόνο τώρα και δεν έχω κανένα παράπονο.

Μόνο μια φορά πρόσφατα έμεινα χωρίς τηλέφωνο και Internet αλλά το πρόβλημα ήταν του ΟΤΕ, ένα τζιμάνι πήγε σε ένα ΚΑΦΑΟ για μια σύζευξη και μέσα στη μακαρονάδα έκοψε τα δικά καλώδια. Μου είπαν σε 3 εργάσιμες θα ήμουν Ο.Κ και όντως έγινε.

Εκεί που θα συμφωνήσω με όλους σας είναι ότι όντως είμαστε πολύ πίσω σε νέες τεχνολογίες στην Ελλάδα, προσπαθούμε να σπριντάρουμε και να φτάσουμε τον υπόλοιπο κόσμο και για τον λόγο αυτό πολλά πράγματα γίνονται στο πόδι...τι να κάνουμε, το τάβλι θέλει υπομονή και η γυναίκα κυνήγι (άσχετο, άλλα τώρα μου ΄ρθε)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 125 (125cc) Shoei XR 1000 Yamaha XJ6/ABS (600cccc)

Δημοσιεύτηκε

2-3 φορές αντιμετώπισα προβλήματα (κι εγώ forthnet έχω, αλλά όλες τα ίδια κάνουνε) και μετά την 1η που είχα μείνει 10 μέρες χωρίς τηλέφωνο+ίντερνετ το έμαθα το κόλπο. Κάνω υπομονή μία μέρα, κι αν περάσει και δεύτερη και δεν έχουν κα΄νει τίποτα, κατευθείαν στέλνω επιστολή (με email/fax) με κοινοποίηση στην Γενική Γραμματεία Καταναλωτή και την Ελληνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων. Να δεις για πότε το πρόβλημα που "είναι του ΟΤΕ" (η μόνιμη δικαιολογία) διορθώνεται!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR F4i (600cc) AGV K-4 Honda CBF (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Επειδη μενω Πατρα και προ διετιας ειχα το ιδιο προβλημα, νομιζω πως η αιτια της καθυστερησης ειναι οι πρωτοετεις φοιτητες. Την πρωτη φορα που πηγα η ουρα για νεες αιτησεις εφτανε ως το πεζοδρομιο κυριολεκτικα, περιμενα σχεδον 1.5 ωρα την σειρα μου οταν κατεθεσα την αιτηση ειδα μια τεραστια στιβα με ιδιες αιτησεις. Αντιθετως, γνωστος μου που εκανε αιτηση Νοεμβριο εξυπηρετηθηκε αρκετα γρηγορα. Ειναι γεγονος παντως οτι η σχεση των υπαλληλων της εταιριας με τα τηλεφωνα δεν ειναι η καλυτερη. Να προσθεσω το εξης: Μη διανοηθεις να επιλεξεις την πληρωμη του λογαριασμου μετρητα, ξανα οι ουρες και η αναμονη ειναι ενοχλητικα μεγαλες, παγια εντολη και τελος.

Περιμενω να δω την απαντηση τους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1290 SD GT (1301cc) Shoei NXR Flagger KTM 1290 SD GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

Λοιπόν επειδή τυχαίνει να δουλεύω σε εναλλακτικό πάροχο, που μέχρι στιγμής έχει δίκτυο Αθήνα και Θεσσαλονίκη (ο νοών νοείτω), να πω ότι τις περισσότερες φορές φταίει ο ΟΤΕ για τις καθηστερήσεις που γίνονται και σε μεταφορές αλλά και σε καινούριες συνδέσεις. Και πολλές φορές και για την χάλια γραμμή που έχουμε σπίτι μας, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

Όταν οι εναλλακτικοί πάροχοι λένε ότι έχουν ιδιόκτητο δίκτυο εννοούν το δίκτυο οπτικών ινών τους.

Από τον πυρήνα του δικτύου τους μέχρι το κέντρο φυσικής συνεγκατάστασης (κέντρο ΟΤΕ) ή κάποιο άλλο κτίριο δικό τους.

Τώρα, από το μηχάνημα του εναλλακτικού που φιλοξενείται στο κέντρο του ΟΤΕ (ή κάποιο άλλο κτίριο όπως είπαμε παραπάνω) μέχρι το σπίτι του πελάτη, ο χαλκός (τα καλώδια δλδ) είναι του ΟΤΕ.

Πάντα παίζει στη μέση ο ΟΤΕ ακόμα και αν λένε ότι ο τάδε πάροχος έχει ιδιόκτητο δίκτυο.

Τώρα ποια είναι η διαδικασία πχ για μια μεταφορά (αν και δεν αλλάζει κάτι και για νέα σύνδεση)

Ο πελάτης κάνει αίτηση στον εναλλακτικό για μεταφορά σε νέα διεύθυνση.

Ο εναλλακτικός με τη σειρά του, θα κάνει αίτηση στον ΟΤΕ για μεταφορά του ήδη υπάρχοντος βρόγχου του ΟΤΕ (τα καλώδια του χαλκού που λέγαμε).

Τώρα ο ΟΤΕ μη νομίζετε ότι σκάβει και περνάει καλώδια από το καινούριο κέντρο στο καινούριο σπίτι του πελάτη.

Καλώδια υπάρχουν, άλλα χρησιμοποιούνται και άλλα όχι.

από τα ζευγάρια που δεν χρησιμοποιούνται θα διαλέξει ένα και θα τον κάνει assign σε σένα, χωρίς να ελέγξει και πολύ αν το ζευγάρι αυτό είναι καλό ή όχι (αν είναι στεγανό, δεν έχει επαφές κτλ κτλ). Εδώ κολλάνε πολλοί που λένε ότι έχουν προβλήματα με αποσυνδέσεις, θόθυβο στο τηλέφωνο κτλ κτλ.

Ο ΟΤΕ όταν λάβει μια αίτηση για καινούριο βρόγχο στην ουσία, δεν θα σκιστεί και πολύ. Τον συμφέρει να καθυστερήσει για να αρχίσει μετά ο πελάτης να κατηγορεί τον εναλλακτικό.

Γιαυτό και για δικούς του πελάτες, οι συνδέσεις γίνονται πάνω στη βδομάδα...

Α και ο εναλλακτικός δίνει λεφτά στον ΟΤΕ γιαυτό το πράγμα...γιατί "νοικιάζει" τον χαλκό του.

Γιαυτό πολλές φορές δεν φταίει ο εναλλακτικός πάροχος.

Ένα παράδειγμα δικό μου:

Μετακομίζω πριν 3 χρόνια έχοντας γραμμή στην εταιρία που δουλεύω. Κάνω αίτηση μετεγκατάστασης και περιμένω.

Περνά κανας μήνας και με συνδέουν. (εν τω μεταξύ παρακολουθώ την εξέλιξη μέρα με τη μέρα).

Με το που γίνεται η σύνδεση, έχω απίστευτο θόρυβο στο τηλ (σε σημείο να μη μπορώ να μιλήσω) χαμηλή ταχύτητα ιντερνετ (αν και δεν ήμουν μακριά από το κέντρο) και αποσυνδέσεις. 3 σε ένα δηλαδή!

Εγώ ξέρω ότι είναι θέμα ΟΤΕ αλλά ο ΟΤΕ δεν ξέρει ότι εγώ δουλεύω στον πάροχο...

Ανοίγουμε βλάγη στον ΟΤΕ αλλά ο ΟΤΕ συνεχίζει να λέει ότι είναι ευθύνη παρόχου.

Κάνουμε αίτηση αλλαγής βρόγχου λόγω επαφής, ο ΟΤΕ το χαβά του.

Ε στην τελική έκανε αλλαγή βρόγχου και τα προβλήματα λύθηκαν.

Τώρα αν εγώ ήμουν ένας απλός πελάτης, θα είχα φύγει και θα είχα πάει στον ΟΤΕ, ναι ή όχι;;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Χωρίς να είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος από την ΟΤΕnet, πριν από κανά χρόνο έκανα την τράμπα σε Forthnet. Σε 4 μήνες διέκοψα την σύμβαση και γύρισα πίσω στην OTEnet για τους ίδιους λόγους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Sprint ST (1050cc) Shoei XR 1000

Δημοσιεύτηκε

...

Τώρα αν εγώ ήμουν ένας απλός πελάτης, θα είχα φύγει και θα είχα πάει στον ΟΤΕ, ναι ή όχι;;

Πες τα χρυσόστομε!!! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Α και ο εναλλακτικός δίνει λεφτά στον ΟΤΕ γιαυτό το πράγμα...γιατί "νοικιάζει" τον χαλκό του.

Ποιανού χαλκός είναι και πόσες φορές τον έχουμε πληρώσει είναι κεφάλαιο από μόνο του.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1290 SD GT (1301cc) Shoei NXR Flagger KTM 1290 SD GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.