μάθο...

Camping ανά την Ελλάδα

92 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha xtx

Δημοσιεύτηκε

τι εποχή πήγατε βρε;;;; χειμώνα;;;;

Μέσα ιουλιου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda cbf (125cc) Honda hornet (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Αλυκές καμπινγκ - Αμμουλιανή

http://www.alikescamping.gr/

Αν και ήταν η πρώτη μου φορά σε καμπινγκ το προτείνω ανεπιφύλακτα σαν προορισμό!

Έχει από τις πιο όμορφες και καθαρές παραλίες που έχω επισκεφτεί.

Αρκετά καθαρό και οικονομικό!

Στα μειονεκτήματα του είναι η ταβέρνα που βρίσκεται στο χώρο του καμπινγκ, το φαγητό είναι ψιλοχάλια και οι τιμές αρκετά τσιμπημένες!

Το mini-market διαθέτει τα απαραίτητα, αλλά μπορεί να πεταχτεί κανείς και στο χωριό το οποίο απέχει περίπου στα 5Km.

Είναι περισσότερο για οικογενειακές καταστάσεις και ζευγαράκια!!

Η διαδρομή επίσης πολύ όμορφη (Ιερισσός - Ολυμπιάδα) και με πολλά στροφιλίκια :scared:

http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartLocid=31NDFkYzcxMGNOREF1TmpNNU1UUT1jTWpJdU9UUTBOVEk9&strDestLocid=31NG9zenYxMGNOREF1TXpNeE1EZz04TWpNdU9USXg=&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=17%2F08%2F2011&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.3&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki v-strom Shoei Raid II Το ψάχνω....

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αλυκές καμπινγκ - Αμμουλιανή

Εκεί ήμουν κι εγώ αλλά δε μπορώ να πω ότι τρελάθηκα.... πολύ "φτιαχτό" το όλο μέρος για τα γούστα μου... πολλά τροχόσπιτα που τα έχουν καταντήσει τσαντίρια και γενικά δεν ήταν όμορφη η εικόνα... κατά τ άλλα συμφωνώ...

Προσωπικές απόψεις φυσικά...

Τροποποιήθηκε από τον spad

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia caponord abs (998cc) kabuto aeroblade MV Agusta veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

νοτιοανατολικη πελλοπονησος speaking...

1,ολα του γυθειου με πρωτο το μελτεμι κατα την προσωπικη μου αποψη

2,πολυ καλο της μονεμβασιας και κοντα στον βραχο,αρνητικο μονο ελλειψη παραλιας,αλλωστε η μονεμβασια πιστευω δεν εχει της προκοπης

3.στο λεωνιδιο τωρα κατασκευαζεται αλλα μπορει να μεινεις μεσα κατοπιν συννενοησεως,με τη θαλασσα στα 10 μετρα και με ντουζιερα για ξεπλυμα

4.τυρος και camping zaritsi,μια χαρα και cool

5.σιμος-ελλαφονησο καλο αλλα λιγο προκατ

θα τσεκαρω και κατι αλλα και θα ανεβασω :afro:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM Adventure 990 Yamaha Super Tenere (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Meltemi στο Μαυροβούνι Γυθείου.Έχει ένα θέμα με τη σκιά,αλλά πολύ καλό εστιατόριο,καθαριότητα και πολύ φιλικό προσωπικό!Τα τελευταία 8 χρόνια πηγαίνω συνέχεια και θα συνεχίσω να πηγαίνω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Παντως η χειροτερη εποχη για cambing ειναι ο Αυγουστος...παραδοσιακα μηνας διακοπων του Ελληνα με ολους τους λινατσες και ξεπεσμενους να παρατανε οτι σκ@τοσκουπιδα εχουν παντου,να ενοχλουν αφορητα τους παντες γυρω τους να συμπεριφερονται σαν τυπικοι αξεστοι Ελληναραδες γραψ@ρχιδες του υπολοιπου χρονου ΚΑΙ τον Αυγουστο...Ετυχε οσες φορες ηθελα να κανω camping τετοια εποχη να πεσω ΠΑΝΤΑ σε τετοιες εικονες και φυσικα απειχα και τα κουβαδακια μου και σ'αλλη παραλια....Και πλεον πολυ δυσκολα θα παω Αυγουστο εκει που πανε ΟΟΟΟΟΟΛΟΙ...

Δεν ξερω αν ειχατε ποτέ το ιδιο "θεματακι".....................

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia caponord abs (998cc) kabuto aeroblade MV Agusta veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

εγω υπολογιζω να κανω camping παντα ιουνιο,οπως και φετος 5ημερο με οικογενεια,αυγουστος απαγωρευτικο δια ροπαλου :afro:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph speed triple Shoei XR 1100

Δημοσιεύτηκε

εχω παει σε πολλα αν και φανατικος του ελευθερου ,την καρδια μου ομως την εχει κλεψει το καμπινγκ φυσικης διαβιωσης στην Σαμοθρακη.ειναι ενα περιφραγμενο δασος που καταληγει σε μια παραλια με τα στοιχειωδη (ντους τουαλετες)κοστος 5ευρω τη μερα

Απιστευτο καμπινγκ (πιο κοντα στο ελευθερο),απιστευτο νησι με πολλες αντιθεσεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM adventure KTM adventure λεμε (999cc)

Δημοσιεύτηκε

Αρχικα να πω και εγω οτι ειναι ενα πολυ καλο θεμα!!! Μπραβο.

Τα καμπινγκ που εχω επισκευθει ειναι αρκετα αλλα αυτα που μου αρεσαν ειναι:

Συφνος (ο μακης) στο λιμανι

Τριτονας 2 στο Ναυπλιο

Αντιπαρος

Αλλα το καλυτερο, που παω και ξαναπαω ειναι Πλατανιστος στην Ευβοια.Ειναι ελευθερο μεχρι εκει που δεν παιρνει αλλο.2-2,30 ωρες απο Αθηνα με καραβι απο Αγια Μαρινα,πολυ ομορφη διαδρομη αν και λιγο κακος δρομος σε καποια σημεια,εντουραδα να κατεβεις απο τον κεντρικο μεχρι ο ποταμι και φουλ εντουραδα γυρω γυρω :D ,απιστευτη παραλια,ταβερνουλα θαυμα για πολυ μασα,αρκετη σκια για ολους στα πλατανια...Απλα ΕΠΟΣ! :rolleyes: ... Εννοειται τουαλετα στα χωραφια :tooth: .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αρχικα να πω και εγω οτι ειναι ενα πολυ καλο θεμα!!! Μπραβο.

Τα καμπινγκ που εχω επισκευθει ειναι αρκετα αλλα αυτα που μου αρεσαν ειναι:

Συφνος (ο μακης) στο λιμανι

Τριτονας 2 στο Ναυπλιο

Αντιπαρος

Αλλα το καλυτερο, που παω και ξαναπαω ειναι Πλατανιστος στην Ευβοια.Ειναι ελευθερο μεχρι εκει που δεν παιρνει αλλο.2-2,30 ωρες απο Αθηνα με καραβι απο Αγια Μαρινα,πολυ ομορφη διαδρομη αν και λιγο κακος δρομος σε καποια σημεια,εντουραδα να κατεβεις απο τον κεντρικο μεχρι ο ποταμι και φουλ εντουραδα γυρω γυρω :D ,απιστευτη παραλια,ταβερνουλα θαυμα για πολυ μασα,αρκετη σκια για ολους στα πλατανια...Απλα ΕΠΟΣ! :rolleyes: ... Εννοειται τουαλετα στα χωραφια :tooth: .

Η Ν. Εύβοια γενικώς είναι ο παράδεισος του ελεύθερου κάμπινγκ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Καμια σκηνη που να μεταφέρεται ευκολα με το άτι;

on-holidays.gr μεγάλη ποικιλία σε είδη camping και για όλα τα βαλάντια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSR ABS BMW F800GS (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Αν είσαι φοιτητής ή έχεις φίλους φοιτητές που μπορούν να σε μπάσουν στο +1 που έχουν δικαίωμα το Ποσείδι είναι το place to be! Υπέροχος κόσμος, με ωραίο μπιτσόμπαρο και καλή παραλία. Σούπερ μάρκετ, εστιατόριο, τουαλέτες, ντουζιέρες. Στα μείον το ότι δύσκολα θα ηρεμήσεις αφού πολλοί είναι οι κάφροι που βαράν όλο το βράδυ. Επίσης δεν επιτρέπουν μέσα οχήματα.

Δεύτερο πόδι χαλκιδικής Καλαμίτσι. Ωραίος χώρος με πολύ σκιά, επίσης ωραίος κόσμος νεολαία, μπαίνει και η μηχανή μέσα. Το μπιτσόμπαρο τα σπάει με πολύ ωραία μουσική και κόσμο που έρχεται και από έξω! Παραλία δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε όμως είναι καλή. Πολύ κουνούπι όμως ρε παιδί μου.

Ελεύθερο κάμπινγκ ανάμεσα σε Ασπροβάλτα και Καβάλα δίπλα στην Εγνατία και κοντά στον πύργο που έχει εκεί. Πάνω στην παραλία, με ωραία παρεούλα, πλήρως εξοπλισμένοι με τέντες κλπ. Πολύ ωραία θάλασσα και λίγος κόσμος! Κάνουμε κανό, ψαρεύουμε, ανάβουμε τις φωτιές μας και ψήνουμε (τα κάρβουνα όταν φεύγουμε τα πέρνουμε μαζί μας φυσικά (λίγα είναι, τα περισσότερα έχουν γίνει στάχτη) για να μην τα πατήσει κανένας λουόμενος και είτε καεί (ακόμα και μια μέρα μετά) ή κοπεί.

Ωραία γούστα...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γνώμη μου ,ότι διακοπές σε camping ,κάνεις Ιούνιο,Ιούλιο, Σεπτέμβριο.

Τώρα που το ξανασκέφτομαι ,γενικά διακοπές κάνεις ΜΟΝΟ αυτούς τους μήνες.Ο Αύγουστος ,απλά δεν λέει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αν είσαι φοιτητής ή έχεις φίλους φοιτητές που μπορούν να σε μπάσουν στο +1 που έχουν δικαίωμα το Ποσείδι είναι το place to be! Υπέροχος κόσμος, με ωραίο μπιτσόμπαρο και καλή παραλία. Σούπερ μάρκετ, εστιατόριο, τουαλέτες, ντουζιέρες. Στα μείον το ότι δύσκολα θα ηρεμήσεις αφού πολλοί είναι οι κάφροι που βαράν όλο το βράδυ. Επίσης δεν επιτρέπουν μέσα οχήματα.

Ούτε με σφαίρες!! πολύ βρώμικο..

Δεύτερο πόδι χαλκιδικής Καλαμίτσι. Ωραίος χώρος με πολύ σκιά, επίσης ωραίος κόσμος νεολαία, μπαίνει και η μηχανή μέσα. Το μπιτσόμπαρο τα σπάει με πολύ ωραία μουσική και κόσμο που έρχεται και από έξω! Παραλία δεν μπορώ να πω ότι με ξετρέλανε όμως είναι καλή. Πολύ κουνούπι όμως ρε παιδί μου.

Ελεύθερο κάμπινγκ ανάμεσα σε Ασπροβάλτα και Καβάλα δίπλα στην Εγνατία και κοντά στον πύργο που έχει εκεί. Πάνω στην παραλία, με ωραία παρεούλα, πλήρως εξοπλισμένοι με τέντες κλπ. Πολύ ωραία θάλασσα και λίγος κόσμος! Κάνουμε κανό, ψαρεύουμε, ανάβουμε τις φωτιές μας και ψήνουμε (τα κάρβουνα όταν φεύγουμε τα πέρνουμε μαζί μας φυσικά (λίγα είναι, τα περισσότερα έχουν γίνει στάχτη) για να μην τα πατήσει κανένας λουόμενος και είτε καεί (ακόμα και μια μέρα μετά) ή κοπεί.

Ωραία γούστα...

Καμιά πληροφορία για Νέα Ρόδα έχεις Μιχάλη;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSR ABS BMW F800GS (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Καμιά πληροφορία για Νέα Ρόδα έχεις Μιχάλη;

Προσωπικά από Νέα Ρόδα δεν ξέρω, όμως γνωστοί μου που πήγαν είπαν ότι έχει πολύ ωραία θάλασσα, ότι είναι σε βολική απόσταση από Ουρανούπολη και από κέντρο της πόλης. Να φροντίσεις όμως να έχεις και δικιά σου Τέντα μαζί για σκιά.

Γενικότερα μου είπαν ότι θα ξαναπήγαιναν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Bandit SA (650cc) HJC R-PHA10 Kawasaki Z1000SX (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Παντως η χειροτερη εποχη για cambing ειναι ο Αυγουστος...παραδοσιακα μηνας διακοπων του Ελληνα με ολους τους λινατσες και ξεπεσμενους να παρατανε οτι σκ@τοσκουπιδα εχουν παντου,να ενοχλουν αφορητα τους παντες γυρω τους να συμπεριφερονται σαν τυπικοι αξεστοι Ελληναραδες γραψ@ρχιδες του υπολοιπου χρονου ΚΑΙ τον Αυγουστο...Ετυχε οσες φορες ηθελα να κανω camping τετοια εποχη να πεσω ΠΑΝΤΑ σε τετοιες εικονες και φυσικα απειχα και τα κουβαδακια μου και σ'αλλη παραλια....Και πλεον πολυ δυσκολα θα παω Αυγουστο εκει που πανε ΟΟΟΟΟΟΛΟΙ...

Δεν ξερω αν ειχατε ποτέ το ιδιο "θεματακι".....................

Δύο καλοκαίρια πριν στο καμπινγκ του Ρεθυμνου... Είχαμε φτάσει αρχές Αυγουστου και, ειδικα εκει που ειχαμε στησει, ειμασταν οι μονοι Ελληνες... Οπερ και σημαινει ησυχία και σεβασμος.

Λίγες μερες μετα έρχεται η πρώτη ξενέρα. Στη διπλανη ακριβώς θέση έρχεται το βράδυ μια τετραμελης οικογενεια Ελλήνων. Ξυπναμε το πρωι και βλέπουμε το χώμα τιγκα στη γόπα... Οι συγκεκριμένοι ήταν σχετικά ήσυχοι παρόλα αυτά.

Δεύτερη ξενέρα πολυμελής ελληνική οικογένεια, όπου απο το χάραμα η μάνα γκάριζε για να μπουκώσει το μικρό με φαί και γενικοτερα καταμεσήμερο να γίνεται μακελειό κλπ... Το αποκορύφωμα με τους συγκεκριμένους ήταν το βράδυ του 15Αύγουστου που θεώρησαν σωστό να κάνουν παρτάκι μες στο κάμπινγκ μέχρι τις 4 το ξημέρωμα...

Το κάμπινγκ του Ρεθύμνου είναι ένα απ τα καλύτερα που έχω μείνει. Καθαρό και ήσυχο, (μεχρι να ρθουν ελληνάρες). Ακόμα υπάρχει μέσα μια οργάνωση προστασίας θαλάσσιας χελώνας και τα παιδιά κάνουν ότι μπορούν για να βρουν τα μικρά το δρόμο προς τη θάλασσα όταν βγουν... Σηματοδότηση φωλιών, φτιάχνουν μονοπάτι με χαμηλές καλαμιές για να μην αποπροσανατολιστουν τα μικρα και αλλα τετοια ωραια...

Πληροφορίες ΕΔΩ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Καμία πρόταση για οργανωμένο κάμπινγκ στο 2ο πόδι Χαλκιδικής;

(εκτος από αρμενιστη-καλαμιτσι)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF Honda TRANSALP (700cc)

Δημοσιεύτηκε

Ξεκινώντας από Ναύπακτο και καταλήγοντας Ζαγορωχώρια, τί "παίζει"....?

Μπορεί να κάνει κανείς αυτή τη διαδρομή με διαμονή σε καμπινγκ....?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XSR

Δημοσιεύτηκε

Καμία πρόταση για οργανωμένο κάμπινγκ στο 2ο πόδι Χαλκιδικής;

(εκτος από αρμενιστη-καλαμιτσι)

Τσέκαρε όρμο Παναγιάς.. Εκεί πρέπει να είναι και το beach bar manasu. Επίσης στην Τορώνη είναι πολύ καλό το κάμπιγκ και πρίν το Μαρμαρά έχει ένα πολύ ήσυχο και οικογενειακό αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς το όνομα.

Για περισσότερα, κάνε κλικ εδώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW boGSer 1150

Δημοσιεύτηκε

Το κάμπινγκ Ερωδιός κοντά στη Πύλο το γνωρίζει κανείς? Λέω να πάω προς τα κει κάτω με την οικογένεια για κάνα 3ημερο. (Επίσης παίζει και το Ναυαρίνος αλλά από φωτό που είδα, δεν μου άρεσε και πολύ)

Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR250X BMW R51/3

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Φίλε το Ερωδιός είναι από τα καλύτερα για οικογένεια. Πήγα πέρυσι και πέρασα πολύ καλά. Η παραλία του, δεν είναι ότι καλύτερο έχει να δείξει η περιοχή, αλλά στα 5-10 λεπτά είναι η βοϊδοκοιλιά, που είναι από τις καλύτερες της Ελλάδας.

Φέτος όμως, η περιοχή πλήττεται από κουνούπια σε απίστευτο βαθμό. Πήγαμε πάλι, αλλά μετά από λίγες μέρες φύγαμε γιατί δεν παλευόταν η κατάσταση.

Στο μισάωρο από εκεί, είναι η Φοινικούντα, όπου έχει κανα 2 camping. Η παραλία της, είναι απίστευτη. Μην πας όμως μέσα στην πόλη, έχει πολύ κόσμο και θα πήξεις.

Εμείς τελικά, καταλήξαμε μετά τον Ερωδιό φέτος, στο camping Melissa στην Κυλλήνη, της οποίας η παραλία και θάλασσα είναι απίστευτη επίσης. Το camping είναι ελαφρώς υποδυέστερο του Ερωδιού (και φτηνότερο), αλλά δεν έχει κανένα ουσιαστικό πρόβλημα. Μένεις άνετα. Πολύ σκιά, καθόλου σχεδόν κουνούπια!

Τροποποιήθηκε από τον remali

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fazer S2 ABS HJC RPHA 10+ Oria Yamaha MT-09 Tracer

Δημοσιεύτηκε

ξέρει κάποιος κάποιο καλό κάμπινγκ κοντά στα χανιά?προγραμματίζω τουρ εκεί γύρω και κάνα δύο βράδια ελέυθερο σε παραλίες αλλά θέλω ένα βράδυ να είμαι κοντά στα χανιά για έξοδο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XR Baja (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Το κάμπινγκ Ερωδιός κοντά στη Πύλο το γνωρίζει κανείς? Λέω να πάω προς τα κει κάτω με την οικογένεια για κάνα 3ημερο. (Επίσης παίζει και το Ναυαρίνος αλλά από φωτό που είδα, δεν μου άρεσε και πολύ)

Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη. :)

πότε θα πας? να κοιτάω για BMWGS στο δρόμο μου όταν θα πάω κι εγω σε λίγες μέρες ή θα πάτε με τουτού?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW boGSer 1150

Δημοσιεύτηκε

Οικογενειακώς είπα βρε :D

Φίλε το Ερωδιός είναι από τα καλύτερα για οικογένεια. Πήγα πέρυσι και πέρασα πολύ καλά. Η παραλία του, δεν είναι ότι καλύτερο έχει να δείξει η περιοχή, αλλά στα 5-10 λεπτά είναι η βοϊδοκοιλιά, που είναι από τις καλύτερες της Ελλάδας.

Φέτος όμως, η περιοχή πλήττεται από κουνούπια σε απίστευτο βαθμό. Πήγαμε πάλι, αλλά μετά από λίγες μέρες φύγαμε γιατί δεν παλευόταν η κατάσταση.

Στο μισάωρο από εκεί, είναι η Φοινικούντα, όπου έχει κανα 2 camping. Η παραλία της, είναι απίστευτη. Μην πας όμως μέσα στην πόλη, έχει πολύ κόσμο και θα πήξεις.

Εμείς τελικά, καταλήξαμε μετά τον Ερωδιό φέτος, στο camping Melissa στην Κυλλήνη, της οποίας η παραλία και θάλασσα είναι απίστευτη επίσης. Το camping είναι ελαφρώς υποδυέστερο του Ερωδιού (και φτηνότερο), αλλά δεν έχει κανένα ουσιαστικό πρόβλημα. Μένεις άνετα. Πολύ σκιά, καθόλου σχεδόν κουνούπια!

Κουνούπια ε? Χμμμμ :think: ... θα το ξανασκεφτώ λοιπόν. Βασικά ήθελα να είμαι κάπου κοντά σε Πύλο - Βοιδοκοιλιά και να κάνω κάποιες εξορμήσεις εκεί τριγύρω.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR250X BMW R51/3

Δημοσιεύτηκε

Πάρε κανα τηλέφωνο πάντως. Μπορεί να ψεκάσανε από τότε που έφυγα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα