μάθο...

Camping ανά την Ελλάδα

92 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

2007-03_Carlucci-camping.jpg

Ανοιγω ενα Τοπικ για ταξιδακια με μοτο στην Χωρα μας και διανυκτερευση-διαμονη σε camping.Σκοπος ειναι να υπαρχει λοιπον συγκεντρωμενο ενα πλανο,για καθε επιδοξο ταξιδιωτη,μοτο-ταξιδιωτη.Αυτο που εχουμε να κανουμε ολοι οσοι επιθυμουμε ειναι να προτεινουμε συμφωνα με την εμπειρια μας(ειτε γιατι βρεθηκαμε εκει ειτε γιατι ξερουμε)ποια camping αξιζουν για διαμονη και ποια πρεπει να αποφυγουμε γιατι δεν...Μιλαμε για ολη την Ελλαδα και οσο πιο ακριβεις ειμαστε στο σημειο που βρισκεται το camping τοσο πιο απλα τα πραγματα για ολους μας.Αν ξερουμε και ενα δυο πραγματακια παραπανω οπως πχ παροχες,ανεσεις,εισοδος μοτοσυκλετας κλπ ας τα καταγραψουμε ωστε να ειμαστε ακομη πιο ενημερωμενοι.

Σαν λεπτομερεια αλλά χρησιμη για πολλους απο εμας,ειναι εφοσον γνωριζουμε και το ακριβες στιγμα της τοποθεσιας του camping,το δημοσιευουμε να καταγραφει απο οσους θελησουν να πανε με βοηθο GPS.

Για παμε :)

Οι αρνητικες αναφορες,με μη προτεινομενα γιατι δεν αξιζουν,επισης θα βοηθησουν να μην "την πατησουν" κι αλλοι ταξιδιωτες :)

Παμε λοιπον :)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda SH 300 iR ABS

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο θέμα. Επίσης έθεσες ωραίες παραμέτρους.

Λοιπόν, δεν έχω πάει σε πολλά κάμπινγκ και όσα λέω είναι φυσικά υποκειμενικά.

Τέλη Ιουλίου του 2009 επισκέφτηκα το Thallata Camp Klamitsi...ναι ναι στο Καλαμίτσι Χαλκιδικής!!! (τέρμα κάτω στο δεύτερο πόδι)

Ορίστε κα ιτο link από το google maps

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=kalamitsi+halkidiki+greece&sll=37.996163,-95.712891&sspn=28.963018,56.513672&ie=UTF8&hq=&hnear=Kalamitsi,+Toroni+Chalcidice,+Greece&ll=40.33817,23.444824&spn=0.931611,1.766052&z=9

Σας επισυνάπτω και τον τιμοκατάλογο 2010 από το site

ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ 2010

ΣΕΖΟΝ 1 ΜΑΪΟΥ - 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ A ΠΕΡΙΟΔΟΣ B

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ 1/5-30/6

1/9-30/9 1/7-31/8/2010

Α' ΣΕΙΡΑ ΣΕΖΟΝ - 2.400,00 ~ ~

Β' ΣΕΙΡΑ ΣΕΖΟΝ - 2.250,00 ~ ~

Γ' ΣΕΙΡΑ ΣΕΖΟΝ - 2.100,00 ~ ~

Δ' ΣΕΙΡΑ ΣΕΖΟΝ - 2.250,00 ~ ~

Ε' ΣΕΙΡΑ ΣΕΖΟΝ - 1.850,00 ~ ~

ΘΕΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Σκηνή Μεγάλη / Τροχόσπιτο/ Αυτοκινούμενο 6.00 8.00

Σκηνή Μικρή 4.50 6.50

Υπνόσακκος 2.60 3.50

ΑΤΟΜΑ Ενήλικες 5.40 7.00

Παιδιά 2-12 ετών 2.90 4.00

Παιδιά κάτω των 2 δωρεάν δωρεάν

ΣΚΥΛΙΑ 2.00 2.70

ΟΧΗΜΑΤΑ Αυτοκίνητο 2.70 3,70

Μοτοσυκλέτα 1.40 2.00

Σκάφος + τρέϊλερ 2.70 3.70

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ A ΠΕΡΙΟΔΟΣ B

ΕΝΟΙΚ. ΠΑΡΟΧΕΣ Ρεύμα 4.00 4.00

Χρήση πλυντηρίου Ρούχων 4.00 4.00

Ψυγείο 4.00 4.00

Ποδήλατο 4.00 4.00

* ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ: 4 ατόμων 16.00 20.00

4 ατόμων (με WC, ντουζ, air-condition) 40.00 60.00

Μπανγκαλόου Lux Sunroller Ισπανίας , κατασκευής 2006, με WC, ντουζ, ΣΚ, air-condition

* ΤΡΟΧΟΒΙΛΕΣ: 32 m² ( 6 ατόμων ) 55.00 80.00

24 m² ( 4 ατόμων ) 45.00 75.00

* ΞΥΛΙΝΕΣ ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΕΣ : 30 m² ( 4 ατόμων ) 40.00 65.00

Στα πεδία με αστερίσκο (*) η διανυκτέρευση των ατόμων χρεώνεται επιπλέον.

Στις τιμές συμπεριλαμβάνονται 0,5% τέλη παρεπιδημούντων και 9% ΦΠΑ

Ελάχιστη παραμονή 2 ημέρες

ΕΚΠΤΩΣΗ 7% για παραμονή 14 ημερών και άνω σε σκηνές - τροχόσπιτα - αυτοκινούμενα πελατών

ΕΚΠΤΩΣΗ 12% για παραμονή 20 ημερών και άνω σε σκηνές - τροχόσπιτα - αυτοκινούμενα πελατών

ΕΚΠΤΩΣΗ 10% για παραμονή 28 ημερών και άνω σε τροχοβίλες-ξύλινες τροχοβίλες-τροχόσπιτα

ΕΚΠΤΩΣΗ 5% για παραμονή 21 ημερών και άνω σε τροχοβίλες-ξύλινες τροχοβίλες-τροχόσπιτα

Γενικα έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Βασικά μείναμε σε σκηνή 2 διανυκτερεύσεις 4 άτομα με μία σκηνή.(Σύνολο 72 ευρώ) Δέχονται και πιστωτικές κάρτες.

18 ευρώ το άτομο/ημέρα συμπεριλαμβανομένης της σκηνής. (Βασικά έβαλα και το αυτοκίνητο, αλλά δεν τον χρέωσαν έξτρα, επειδή έκανα λαμογιά. Τέλοσπάντων.

Δε μου φάνηκε και πολύ μεγάλο σε έκταση, αλλά από την άλλη δεν έχω και μέτρο σύγκρισης, απλά τα κορίτσια (Ναι ήμουν μόνος με 3 γυναίκες!) είπαν ότι είναι μέτριο προς το μεγάλο το μέγεθος....του κάμπινγκ βεβαίως βεβαίως!

Πολύ ωραία και καθαρή παραλία/θάλασσα, το κλασσικό μπιτσόμπαρο,αλλά όχι με πολύ δυνατή /ενοχλητική μουσική, ξαπλώστρες, ωραία θέα από κάτι βουναλάκια δίπλα.

Κόσμος όλων των ηλικιών νέοι, (20 φεύγα) και λίγο πιο οικογενειακές καταστάσεις. Διαθέτει επίσης σούπερμάρκετ, που έχει τα πάντα, εστιατόριο, φάστφουντ, μπουγάτσες, παγωτατζίδικο, γενικα δε χρειάζεται να βγεια από το κάμπινκ για κάποιο λόγο.(Εκτός και αν είσαι φυγάς και είδες την αστυνομία!)χα

Φυσικά είναι τίγκα στο δέντρο, οπότε παίζει δροσιά. Κάτι ακόμη που μου άρεσε ήταν η σχετική ηρεμία, δε γίνεται χαμός ούτε και ενοχλήθηκα ιδιαιτέρως από φασαρία.

Επίσης διαθέτει τουαλέτες (χωρίς χαρτί) ντουζ πολύ καθαρά, λάντζες, καταψύκτες, και γενικά μου έδωσε την αίσθηση ότι έχει τα πάντα.

Παρατήρησα και έναν τύπο σεκιουριτά να κόβει βόλτες μέσα στο κάμπινγκ για παν ενδεχόμενο φαντάζομαι.

Είδα και μερικές μοτοσυκλέτες, μήπως ήταν κανείς από εσάς?

Αυτά μου έρχονται τώρα, οπότε σας το προτείνω. εμένα για το λίγο που πήγα μου άρεσε. (Ευκαιρία και για τους Νότιους να ανέβουν Βόρεια!!)

Α ρε Μαθουσάλα τι μου θύμισες τώρα, με το κάμπινγκ, (μές στο καταχείμωνο) καλοκαίρι και έτσι....Ωραία φάση, άντε να περάσουν οι μήνες να έρθει ξανά ρε!!!

Τροποποιήθηκε από τον angelapos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki DR (250cc)

εχω παει σε πολλα κι αυτα που μου εμειναν ειναι

1.Αχιβαδολημνη στη Μηλο,που τα σπαει απλα απο καθε αποψη

2.Σαντορινη Περισσα,στο νοτιο τμημα του νησιου σε μια πολυ ωραια παραλια απο τις λιγες που εχει το Νησι

3.Ελαφοννησος επισης πολυ καλη οργανωση !!!

τωρα απο παροχες και τετοια εχουν τα παντα π.χ ετοιμη σκηνη αν δεν εχεις δικη σου και ειναι ολα τους πολυ καθαρα.Για να βαλω κι ενα αρνητικο θα πω το καμπινγκ στη Σαντορινη στα Φυρα το οποιο ειχε πολλους αλλοδαπους, υπηρεσιες αισχος κι ο υπευθυνος ηταν λιγο περιεργος.Εγω εκει κοιμομουν με το μαχαιρι καταδυσης κατω απ το στρωμα !!

Τροποποιήθηκε από τον Alex11

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati 1198 R Corse Shoei X-Eleven Ducati d16 (998cc)

Δημοσιεύτηκε

1. "Μελτέμι", Μαυροβούνι, Λακωνία.

Τεράστιος χώρος με ελιές, διαθέτει εστιατόριο, αναψυκτήριο, μαρκέτα, πισίνα. Ενα κλάμπ που βρίσκετε δίπλα δεν ενοχλεί καθόλου και είναι προσανατολισμένο σε οικογενειακές καταστάσεις. Μοναδικό μειονέκτημα ότι έχει αρκετή ζέστη το μεσημέρι.

2. Ελαφόνησος, Λακωνία. Στη γνωστή παραλία το Σίμου, διαθέτει εστιατόριο, αναψυκτήριο, μαρκέτα. Τα έχει όλα και συμφέρει. Μειονέκτημα η έλειψη δέντρων και μερικές φορές η υπερβολική βαβούρα.

3. Αγια Άννα, Εύβοια. Επίσης καλό κάμπινγκ με όλα τα παραπάνω. Μοναδικό μεινέκτημα η απόσταση από τη θάλασσα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW GS Shoei XR 1000 BMW GS (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

εχω παει σε πολλα αν και φανατικος του ελευθερου ,την καρδια μου ομως την εχει κλεψει το καμπινγκ φυσικης διαβιωσης στην Σαμοθρακη.ειναι ενα περιφραγμενο δασος που καταληγει σε μια παραλια με τα στοιχειωδη (ντους τουαλετες)κοστος 5ευρω τη μερα

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1290 SD GT (1301cc) Shoei NXR Flagger KTM 1290 SD GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

3. Αγια Άννα, Εύβοια. Επίσης καλό κάμπινγκ με όλα τα παραπάνω. Μοναδικό μεινέκτημα η απόσταση από τη θάλασσα.

Ποια απόσταση; Η θάλασσα είναι στα 100μ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki v-strom Shoei Raid II Το ψάχνω....

Δημοσιεύτηκε

λοιπόν.. να πω κ εγώ τα δικά μου...

από μικρός την βγάζω σε camping λόγω δουλείας του πατέρα... (μας παρατούσε εκεί όλη μέρα κ ερχόταν το βράδυ.. :P)

αυτό γινόταν στο camping στην Επανωμή Θεσσαλονίκης μέχρι να φτάσω τα 14...

πληροφορίες, απ όσο θυμάμαι.. :P : 400 στρέμματα έκταση

άπειρα δέντρα

πλέων είναι πλήρως παρατημένο καθ'ότι του ΕΟΤ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Super Sherpa (250cc)

Δημοσιεύτηκε

εχω παει σε πολλα αν και φανατικος του ελευθερου ,την καρδια μου ομως την εχει κλεψει το καμπινγκ φυσικης διαβιωσης στην Σαμοθρακη.ειναι ενα περιφραγμενο δασος που καταληγει σε μια παραλια με τα στοιχειωδη (ντους τουαλετες)κοστος 5ευρω τη μερα

Eπίσης φανατικός του ελεύθερου και συμφωνώ ότι απ'τα λίγα που έχω πάει, αυτό στη Σαμοθράκη ήταν πολύ βολικό, παντού ίσκιος και ποντίκια!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki v-strom Shoei Raid II Το ψάχνω....

Δημοσιεύτηκε

λοιπόν.. να πω κ εγώ τα δικά μου...

από μικρός την βγάζω σε camping λόγω δουλείας του πατέρα... (μας παρατούσε εκεί όλη μέρα κ ερχόταν το βράδυ.. :P)

αυτό γινόταν στο camping στην Επανωμή Θεσσαλονίκης μέχρι να φτάσω τα 14...

πληροφορίες, απ όσο θυμάμαι.. :P : 400 στρέμματα έκταση

άπειρα δέντρα

πλέων είναι πλήρως παρατημένο καθ'ότι του ΕΟΤ...

οπότε είσοδος τσάμπα.. :P

isa στην Τορώνη Χαλκιδικής : οικογενειακό.. ίσος υπερβολικά.. :P

πολύ όμορφο μέρος

καλές τιμές

Αρμενιστής Χαλκιδικής : πλήρες όσον αφορά διαμονή (φαγητά, καφέδες, souper market)

καθαρό

πολύς κόσμος

ΤΕΡΜΑ φοιτητικό

Θα χρειαστεί σίγουρα ανανέωση αυτό που γράφω αλλά είπα να κάνω μια αρχή... :)

camping στην Επανωμή

τορώνη χαλκιδικής

site του camping στην τορώνη

Αρμενιστής

αυτά....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Africa Twin Triumph 800xc (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Eπίσης φανατικός του ελεύθερου και συμφωνώ ότι απ'τα λίγα που έχω πάει, αυτό στη Σαμοθράκη ήταν πολύ βολικό, παντού ίσκιος και ποντίκια!

η φυσικη ομορφια της σαμοθρακης ειναι ασυγκριτη οντως το καμπινγκ εχει μερικα προβληματα αλλα αυτα δεν ειναι σιγουρα τα ποντικια αφου εχω παει εκει 4 φορες το μεγα προβλημα ειναι τα κουνουπια τα οποια εχουν παθει ανοσια και σε λυσανε στο τσιμπιμα κατα τα αλλα θερμα καφενειο και λουτρα μετα βουτια στις βαθρες μια βουτια στη θαλλασα και μπυριτσα ξανα στο καφενε ααχ σαμοθρακη ολα μπορουν να συμβουν εκει.

η φυσικη ομορφια της σαμοθρακης ειναι ασυγκριτη οντως το καμπινγκ εχει μερικα προβληματα αλλα αυτα δεν ειναι σιγουρα τα ποντικια αφου εχω παει εκει 4 φορες το μεγα προβλημα ειναι τα κουνουπια τα οποια εχουν παθει ανοσια και σε λυσανε στο τσιμπιμα κατα τα αλλα θερμα καφενειο και λουτρα μετα βουτια στις βαθρες μια βουτια στη θαλλασα και μπυριτσα ξανα στο καφενε ααχ σαμοθρακη ολα μπορουν να συμβουν εκει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Προσωπικά δε μου άρεσε η Σαμοθράκη. Αν και πολύ ωραίο το κάμπινγκ σαν τοποθεσία, η ποιότητα του κόσμου λίγο με ξένισε. Παίζουν ναρκωτικά στο φουλ και ψευτοφυσιολάτρες που πετάν τα σκουπίδια τους όπου βρουν με την πρώτη ευκαιρία και γυμνιστές που δε σέβονται τίποτα και βγάζουν τη μαλαπέρδα τους όπου και όποτε τους καπνίσει, χωρίς να σέβονται τίποτα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Harley Davidson IRON Harley Davidson Fat Bob (1584cc)

Δημοσιεύτηκε

ελευθερο μονο

με εξαιρεση το δημοσιο στην Σαμοθρακη το θεωρω καταπληκτικο και αυτο γιατιτο εχουνε αφησει στην τυχη του και μοιαζει πολυ με ελευθερο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT600E Honda Αφρικάνα (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Για πείτε για Κρήτη.Να ξέρω να κανονίζω τα ταξιδάκια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Harley Davidson IRON Harley Davidson Fat Bob (1584cc)

Προσωπικά δε μου άρεσε η Σαμοθράκη. Αν και πολύ ωραίο το κάμπινγκ σαν τοποθεσία, η ποιότητα του κόσμου λίγο με ξένισε. Παίζουν ναρκωτικά στο φουλ και ψευτοφυσιολάτρες που πετάν τα σκουπίδια τους όπου βρουν με την πρώτη ευκαιρία και γυμνιστές που δε σέβονται τίποτα και βγάζουν τη μαλαπέρδα τους όπου και όποτε τους καπνίσει, χωρίς να σέβονται τίποτα.

2 χρονιες που περασα στην Σαμοθρακη δεν ειδα τπτ απο αυτα που λες!! περιεργο!

και την πρωτη χρονια εμεινα 3μηνες!

Τροποποιήθηκε από τον A.K.A. SonIC

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

2 χρονιες που περασα στην Σαμοθρακη δεν ειδα τπτ απο αυτα που λες!! περιεργο!

και την πρωτη χρονια εμεινα 3μηνες!

Τι να σου πώ παίζει να πέτυχα και άσχημη βδομάδα, βέβαια...Ή απλά είμαι και λιγάκι μυστήριος. Πάντως θυμάμαι χαρακτηριστικά πολλούς από το καμπινγκ να κάνουν μπάνιο στις βάθρες και να γεμίζουν τον τόπο αποτσίγαρα και να πετάν ό,τι κουβαλάνε στη διαδρομή προς τα πάνω.

Τέλος πάντων, όπως και να΄χει σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη το κάμπινγκ αν το προφίλ του δεν είναι αυτό που βίωσα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki er6n Scorpion EXO-400

Δημοσιεύτηκε

επίσης ωραια φαση για ελευθερο είναι στη Δονούσα ενα μικρο νησακι στις κυκλάδες.στείνεις την σκηνουλα σου δίπλα στην παραλία ονοματη κέδρος(γαλαζοπρασινη με αμμο) και πας στο μπαράκι που βρίσκεται στην παραλία για ποτάκι!!το εν λογο μπαρακι σου προσφερει τα απαραιτητα καφε φαγητο πιωμα και ανοιγει κατα τις 10 το πρωι μεχρι αργα την νυχτα (η ωρα που κλεινει δεν ειναι στανταρ)επισης το απογευμα ανοιγουν ντουζιέρες.και για οσους δεν εχουν αποκτησει μηχανη ή δεν εχουν μεταφορικο μη σκανε το καμπινγκ ειναι το πολυ 10 λεπτα ποδαροδρομο απο το λιμανακι που σε αφήνει το καραβι.το νησί ειναι πολυ μικρο και με τα ποδια το γυρνατε για αυτο δεν υπαρχει μηχανακι ουτε αυτοκινητο να νοικιασετε αλλα ειναι πανεμορφο και ενα ωραιο μερος να αποκοπεις λιγο απο τον πολιτισμο...

κσεχασα να αναφερω τις τουαλετες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

την κσεβρακωτιλα(γυμνησμο) να την βαλω στα θετικα ή στα αρνητικα?εγω προσωπικα δεν ειχα προβλημα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

την κσεβρακωτιλα(γυμνησμο) να την βαλω στα θετικα ή στα αρνητικα?εγω προσωπικα δεν ειχα προβλημα.

αρνητικά εφόσον γίνεται εκεί που προσβάλλει.

ΥΓ burzum reeeeeee!!!! :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Vstrom L2 (650cc) Shoei XR 1100

Δημοσιεύτηκε

πολύ καλό θέμα φίλε Mathosalas!

Διαβάζω και ακούω συνέχεια για αυτή τη γαμημένη κρίση και με έχει πάρει από κάτω μιάς και είχα μεγάλα σχέδια για το φετινό καλοκαίρι...

Τα πλανα αναγκαστικά αλλάξανε και λένε οικομικες διακοπές...!

Στο θέμα μας τώρα, είχα πάει το '08 σε ένα κάμπιννκ στο γύθειο "gytheio bay" αν θυμάμαι καλά...

οικογενιακή κατάσταση, οχι πολύ μεγάλο αλλά πλήρες (μπάρ, εστιατόριο, μινι μαρκετ) ήσυχο, με δεντρακια, ούτε 10χμ μετά το γύθειο!

τιμες μήν ρωτάτε, δεν θυμάμαι τίποτα!

είχα περάσει γαμάτα πάντως, ησυχαστήριο, και ωραια θάλασσα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki

Δημοσιεύτηκε

Υποψιν υπάρχουν και καποια με πισίνα ,όπως στην Μηλο και την Παρο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

βασικα ειναι στην κριση του καθενος αν θα τα βγαλει ή οχι και δεν κανουν γενικοτερα καφριλες οποτε δεν ειναι σε βαθμο που προσβαλλει.

Υ.Γ. τι δισκαρα εβγαλε ο varg του εκανε καλο η φυλακη τελικα!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR 250 F (250cc) Shark RSI Yamaha MT-09 (850cc)

Δημοσιεύτηκε

Φοβάμαι οτι με την κρίση θα ψαχνουμε θέση για κάμπινγκ και δε θα βρίσκουμε. Όσο για τους ελληνάρες που θα κάνουν ελεύθερο για πρώτη φορά και θα τα αφήνουν ολα σκατά στο περασμά τους... :mB_faskelo:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha tdm 900 Shoei XR 1100 Triumph tigerrr.. (1050cc)

Δημοσιεύτηκε

Φοβάμαι οτι με την κρίση θα ψαχνουμε θέση για κάμπινγκ και δε θα βρίσκουμε. Όσο για τους ελληνάρες που θα κάνουν ελεύθερο για πρώτη φορά και θα τα αφήνουν ολα σκατά στο περασμά τους... :mB_faskelo:

off topic

Πιστευω οτι οι τουριστες ειναι χειροτεροι... και ιδιαιτερα οι Ιταλοι.Ενα καλοκαιρι πηγα Ιονιο κεφαλλονια και κερκυρα και παρατηρουσα πως οπου καθονταν στην παραλια, αφηναν το στιγμα τους...(τελος off topic)

Οσον αφορα τα camping, ωραια και οργανωμενα ήταν και στο tennis club στις λυβανατες(κοντινη σχετικα αποσταση), αλλα και στον Αγιο Γεωργιο στην Ευβοια(στο 2ο πολυ πρασινο, ησυχο αλλα και ψιλο χυμα καθ΄οτι θυμαμαι οτι περναγε μονο ενας παππους με παγο για τα ψυγεια)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

βασικα ειναι στην κριση του καθενος αν θα τα βγαλει ή οχι και δεν κανουν γενικοτερα καφριλες οποτε δεν ειναι σε βαθμο που προσβαλλει.

Υ.Γ. τι δισκαρα εβγαλε ο varg του εκανε καλο η φυλακη τελικα!!!

εμ χάσαμε έναν ωραίοο μουσικό για τόσα χρόνια όμως.τεσπά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
HJC CS-R1 BMW F 800 GS (800cc)

Δημοσιεύτηκε

επίσης ωραια φαση για ελευθερο είναι στη Δονούσα ενα μικρο νησακι στις κυκλάδες.στείνεις την σκηνουλα σου δίπλα στην παραλία ονοματη κέδρος(γαλαζοπρασινη με αμμο) και πας στο μπαράκι που βρίσκεται στην παραλία για ποτάκι!!το εν λογο μπαρακι σου προσφερει τα απαραιτητα καφε φαγητο πιωμα και ανοιγει κατα τις 10 το πρωι μεχρι αργα την νυχτα (η ωρα που κλεινει δεν ειναι στανταρ)επισης το απογευμα ανοιγουν ντουζιέρες.και για οσους δεν εχουν αποκτησει μηχανη ή δεν εχουν μεταφορικο μη σκανε το καμπινγκ ειναι το πολυ 10 λεπτα ποδαροδρομο απο το λιμανακι που σε αφήνει το καραβι.το νησί ειναι πολυ μικρο και με τα ποδια το γυρνατε για αυτο δεν υπαρχει μηχανακι ουτε αυτοκινητο να νοικιασετε αλλα ειναι πανεμορφο και ενα ωραιο μερος να αποκοπεις λιγο απο τον πολιτισμο...

+1!

Δύο χρονιές συνεχόμενες πήγα ελεύθερο στη Δονούσα!

Επίσης,για ελεύθερο,μετράει κ η Ικαρία,αν κ μπορεί ν'αντιμετωπίσετε πρόβλημα με την τοπική αστυνομική διεύθυνση και τον ΚΚΕ Δήμαρχο... :thumbsdown:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα