ΕΒΙΤΑ

ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΜΗΧΑΝΗ

244 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

ΕΙΜΑΙ 23 ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ..

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ..

ΦΙΛΙΑ :kiss:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha FJR (1300cc) Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Να κανεις αυτο που θελεις και να γραψεις αυτους που σου λενε το αντιθετο εκει που ξερεις!

Για σενα...για την Εβιτα!

Καλως Ηρθες παρεπιπτοντως!

:_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki zephyr (750cc)

Δημοσιεύτηκε

καλως ηρθες! μην ακους τι λενε γυναικα με μηχανη ειναι οτι καλυτερο ειδικα αν το κατεχεις το αθλημα ειναι ενας πολυ δυνατος συνδιασμος!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΧΙ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΠ'ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ..ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΠΡΑΞΗ ΜΕΝΕΙ... :)

Να κανεις αυτο που θελεις και να γραψεις αυτους που σου λενε το αντιθετο εκει που ξερεις!

Για σενα...για την Εβιτα!

Καλως Ηρθες παρεπιπτοντως!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος yamaha xt600E Aprilia SXV 550 (550cc)

Δημοσιεύτηκε

ΕΒΙΤΑ κανε ότι σου αρέσει και μην τους πολύακους γιατί Οι περισσότεροι ζουν στην εποχη του χαλκού και ακόμα σμιλεύουν πέτρες!!!!

Κανε οτι αγαπας!! καλωσόρισες!!!!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TRACER (900cc) Arai RX-7 Corsair Αλλος ? (?cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλως ηρθες κατα αρχην και να κανεις αυτο που γουσταρεις ,υπαρχουν και αλλες κοπελες εδω που εχουν μοτο.. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΘΑΡΥΝΕΤΑΙ ...ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ??

Καλως ηρθες κατα αρχην και να κανεις αυτο που γουσταρεις ,υπαρχουν και αλλες κοπελες εδω που εχουν μοτο.. :)

ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ...ΣΥΝΤΟΜΑ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αφου πηρες γραμμη θα κανεις αυτο που θελεις!

Αφου τελειωσεις με το διπλωμα θα αρχισεις την ερευνα αγορας και θα δεις ποια θα σου καθεται καλυτερα και σαν "ογκος" και σαν κυβικα!

Μην στεναχωριεσαι θα βρεις την ακρη...αφου εκανες την κινηση να μπλεξεις με μηχανες που μονο οι αλητες μαλλιαδες τσαντακιδες οδηγανε μην σε φοβιζει τιποτα... :tooth:

Υ.Γ.: Σε παρακαλω γραφε με μικρα γιατι τα κεφαλαια υποδηλωνουν οτι φωναζεις!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

αα οκ δεν το ηξερα αυτο για τα γραμματα...

μπορει να σας ακουγονται χαζες ερωτησεις αλλα θελω να ρωτησω καποιον που να ξερει και εσεις εδω ξερετε..

ειμαι σχετικα μικροκαμωμενη..1,73 υψος και 53 κιλα..τι μηχανη θα μπορουσα να εχω..????????? :kiss:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Z750 2007 Kawasaki ninja h2r (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

κοιτα να δεις οι γυναικες οδηγοι δεν τις παω με τιποτα (προπερση με κτιπησε 1 στην ηλικια σου αλλα ημουν πεζος)ΟΜΩΣΣΣΣ για τις γυναικες καβαλαρισες δεν ξερω.......τι να πω.....καλες βολτες

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ο Στέλιος εχει δίκιο αμα το πάρεις απόφαση είναι όλα εύκολα Nothing can stop you anymore!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki XF650-Freewind Nolan N84 N-Com

Δημοσιεύτηκε

Καλώς ήρθες. Με το καλό να τη πάρεις τη μηχανή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ξεκινα με ενα παπακι και μετα πας στην μεγαλη μηχανη!!!ενα φτηνό παπί για να το λιώσεις θες τίποτα άλλο :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Καλως μας εφτασες. Που λες, Εβιτα, εγω στη σχολη οδηγων εβλεπα κατι θεογκομεναρες να τις εχει καλα ο Θεος, να κανουν μαθηματα σε 600αρια, την ωρα που εγω εκανα 8αρια στην αργη λωριδα με το παπι. Κ δωστου κλαμα η δικια σου.

δυο συμβουλες θα σου δωσω, τις ακολουθες 3.

1) πριν ακουμπησει ο πωπουδακος σου σε σελα, εχε κρανος. Ακομα κ αν δεν φτανουν τα μπικικινια σου, καλυτερα να καθυστερησει ςλιγο τα μαθηματα κλπ παρα να μην εχεις το δικο σου κρανακι ηδη στα μαθηματα.

2) follow your heart

3) βρες φιλους γνωστους, συνθηκολογα κ με τον βελζεβουλ αν χρειαστει, μα πριν βγεις στους δρομους, κανε μαθηματα εκτος σχολης με κανενα φιλαρακι γιατι στη σχολη ας μην εκφραστω καλυτερα τι σκ@τα οδηγηση μαθαινουν. Φαντασου ειναι σα να θες να μαθεις να καθαριζεις το σπιτι σου κ ο δασκαλος να σου δειχνει ισα ισα πως να κρυβεις τη σκονη κατω απο το χαλακι ωστε οταν ερθει η επιτροπη του αζαχ, να περασεις.

Αυτα. Καλη συνεχεια κ καλη επιτυχια.

Τροποποιήθηκε από τον Oblivia

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

η αληθεια ειναι οτι θελω πολυ μια μεγαλη μηχανη αλλα ο φοβος μου ο μοναδικος που εχω ειναι αν θα μπορω να την κουμανταρω...βεβαια θα μου πειτε τωρα...ειναι αναλογα και την μηχανη,εγω δεν εχω προβλημα να μαθω με ενα μικρο παπακι και μετα σε μεγαλη αλλα τι να κανω δεν μου αρεσουν τα παπακια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΕΒΙΤΑ ουτε και εμενα μου αρεσουν τα παπακια αλλα αναγκαστικά εκει πρεπει να μάθω και με ενα παπι θα ξεκινήσω οπως έκαναν και οι περισσότεροι εδω μέσα!!!Καληνυχτα τα λεμε αυριο!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

καλο βραδυ να εχεις..και καλο ξημερωμα...

οποιος εχει κατι να μου πει θα το δεχτω..εγω δεν πηγα ακομα για υπνο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TRACER (900cc) Arai RX-7 Corsair Αλλος ? (?cc)

Δημοσιεύτηκε

η αληθεια ειναι οτι θελω πολυ μια μεγαλη μηχανη αλλα ο φοβος μου ο μοναδικος που εχω ειναι αν θα μπορω να την κουμανταρω...βεβαια θα μου πειτε τωρα...ειναι αναλογα και την μηχανη,εγω δεν εχω προβλημα να μαθω με ενα μικρο παπακι και μετα σε μεγαλη αλλα τι να κανω δεν μου αρεσουν τα παπακια...

Ξεκινα με κατι μικρο και βλεπεις.. :)

Σε γειτονικο φορουμ με Hayabusa εχει μια κοπελα ενα απο αυτο,μπορεις να το φανταστεις?(ενοω οτι ολα γινονται)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ναι δεν αντιλεγω αλλα μ'εχουν επηρεασει ολοι τους με την χαζη τους νοοτροπια να μου λενε οτι εγω δεν κανω για μηχανη..

τις χαιρομαι οταν τις βλεπω στον δρομο..αλλα να ξερουν να το πηγαινουν..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbf

Δημοσιεύτηκε

καλωs ηρθεs κοπελια!! :_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R1200R Shoei XR 1000

Δημοσιεύτηκε

Με το ύψος που έχεις δεν θα συναντήσεις πρόβλημα με σχεδόν καμία μηχανή (όταν συνηθίσεις βέβαια γιατί στην αρχή ίσως να μην έχεις και πολύ εμπιστοσύνη).

Μην τις φοβάσαι, ξεκίνα σιγά σιγά να μαθαίνεις πως λειτουργούν και στη συνέχεια θα βρείς και ποιά σου ταιριάζει καλύτερα.

(Η αδερφή μου είναι 1.75 και το πρώτο μηχανάκι που πραγματικά ζήλεψε, όταν το οδήγησε, ήταν το ΤΤ600 το παλιό, που ήταν ψηλότερο από το σημερινό).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

καλωs ηρθεs κοπελια!! :_hi:

καλως σας βρηκα!!!!

Με το ύψος που έχεις δεν θα συναντήσεις πρόβλημα με σχεδόν καμία μηχανή (όταν συνηθίσεις βέβαια γιατί στην αρχή ίσως να μην έχεις και πολύ εμπιστοσύνη).

Μην τις φοβάσαι, ξεκίνα σιγά σιγά να μαθαίνεις πως λειτουργούν και στη συνέχεια θα βρείς και ποιά σου ταιριάζει καλύτερα.

(Η αδερφή μου είναι 1.75 και το πρώτο μηχανάκι που πραγματικά ζήλεψε, όταν το οδήγησε, ήταν το ΤΤ600 το παλιό, που ήταν ψηλότερο από το σημερινό).

δεν τις φοβαμαι ..ισα-ισα..το αντιθετο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

βεβαια μου εχουν πει οτι πολυ καλα για μια κοπελα ειναι και τα μεγαλα τ'αυτοματα..και ειναι και πολυ ανετα και στην οδηγηση αλλα και σαν οχημα...

δεν φαινονται και ασχημα...... ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ναι αλλα τα mega-scooter δεν ειναι μοτοσυκλετες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

και ποια η διαφορα με τα μεγαλα σκουτερ απο μια μοτοσυκλετα?? :huh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!