Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0
vierIsback

βγαζετε τους καθρεφτες?

117 μηνύματα σε αυτό το θέμα

DY50RS Yamaha Z (150cc)

Δημοσιεύτηκε

γεια σας

εγω πιστευω οτι το ομορφο μηχανακι ειναι χωρις καθρεφτες (αποψη μ παντα)

πειτε και την γνωμη σας

φυσικα μιλαμε μονο για παπια,σκουτερ κ οχι για μεγαλες μηχανες B)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

γεια σας

εγω πιστευω οτι το ομορφο μηχανακι ειναι χωρις καθρεφτες (αποψη μ παντα)

πειτε και την γνωμη σας

εχεις δικιο αλλα θα σου πω 1 πραγμα πριν 1,5 χρονο που ειχα σοβαρο ατυχημα...ξερεις ποιος ηταν ο ενας παραγοντας;;;; οτι δεν ειχα καθρεφτες στο ΧΤ γι αυτο και απο τοτε δεν μπορω να φανταστω οδηγηση χωρις καθρεφτες....

ειναι πολυ μεγαλος ο χρονος που χρειαζεσαι μεχρι να κοιταξεις πισω και ξανα μπροστα εστω και αν ειναι 1 δευτερολεπτο. ειναι ικανος για να προκαλεσει ατυχημα B)

Τροποποιήθηκε από τον HLIAS

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia TUONO V4R ABS (999cc) καποτε...

Δημοσιεύτηκε

συμφωνω απλα χωρις καθρεφτες μπορει πιο γρηγορα να παψει να ειναι ομορφο ,οποτε δεν τους βγαζεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
DY50RS Yamaha Z (150cc)

Δημοσιεύτηκε

εμενα με πωρωνει χωρις καθρεφτες οποιοδηποτε μηχανακι

ομως στην πολη μ δεν μιλαμε για αθηνα τωρα

δεν εχει πολυ κινηση οποτε δεν υπαρχει προβλημα με καθρεφτες οποτε ανετα γυρνας και βλεπεις....

παντως δεν ξέρω... τους αντιπαθώ πολύ τους καθρέφτες... μα πάρα πολύ όμως

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Εννοείται.............. είναι τόσο γρήγορα που κανείς δεν τα φτάνει, άρα ποιός ο λόγος να ξέρουν τι έρχεται και με τί ταχύτητα απο πίσω τους...........

Ό,τι νάναι.........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Ninja 250 Shark RSI

Δημοσιεύτηκε

αν δεν θες καθρεφτες βαλε καμερα πισω ( στυλ μοτοgp ) και μια οθονη μπροστα :crazy:

εγω παντως δεν μπορω να οδηγησω χωρις καθρεφτες και οταν βλεπω αμαξι με κλειστο καθρεφτη του τον ανοιγο και ας σπασει ... :angry:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Z (125cc) Nolan N61 Ducati 1198s (1198cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγω τουw ειχα για κανα τριμηνο ,αλλα μετα τους εβγαλα..οντως βοηθανε παρα πολυ αλλα σε ομορφια δεν..

Αν τελικα ομως καταφερω και παρω η το 1198s η το Κ9 δεν θα τους βγαλω..με 250Km ειναι δυσκολο να γυρνας το κεφαλι :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

εμενα με πωρωνει χωρις καθρεφτες οποιοδηποτε μηχανακι

ομως στην πολη μ δεν μιλαμε για αθηνα τωρα

δεν εχει πολυ κινηση οποτε δεν υπαρχει προβλημα με καθρεφτες οποτε ανετα γυρνας και βλεπεις....

φιλε δεν εχει σημασια που μενεις να το ξερεις αυτο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

εχεις δικιο αλλα θα σου πω 1 πραγμα πριν 1,5 χρονο που ειχα σοβαρο ατυχημα...ξερεις ποιος ηταν ο ενας παραγοντας;;;; οτι δεν ειχα καθρεφτες στο ΧΤ γι αυτο και απο τοτε δεν μπορω να φανταστω οδηγηση χωρις καθρεφτες....

ειναι πολυ μεγαλος ο χρονος που χρειαζεσαι μεχρι να κοιταξεις πισω και ξανα μπροστα εστω και αν ειναι 1 δευτερολεπτο. ειναι ικανος για να προκαλεσει ατυχημα B)

εγω πιστευω οτι χανεις αρκετο χρονο κοιτωντας και τους καθρεπτες.εγω τους βγαζω και κοιταζω παντα πισω για σιγουρια.και με αυτοκινητο κοιταω παντα πισω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TTR 600 Fox V2 Honda CB 1000 R

Δημοσιεύτηκε

Χρόνο δεν χάνεις στα σίγουρα.

Πιο γρήγορο είναι να κοιτάς Mirror.

Τώρα..Απο θέμα σιγουριάς, ναι.

Το να γυρνάς είναι πιο ασφαλές.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
DY50RS Yamaha Z (150cc)

Δημοσιεύτηκε

ομως ρε δεν μπορει να εχεις ενα yamaha Ζ και να το εχεις αεργραφιες πειραγμενο κτλ και να εχει καθρεφτες ε οχι ειναι ιεροσυλια/.////

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Versys (650cc) HJC Rpha 10+ MV Agusta Veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

να τα μας..........με την δύναμη τις πάπιας..........

Και μένα με "χαλάνε" οι καθρέφτες στα εντουρομοτάρτ...........και άρχισα πριν τους ξηλώσω να μην τους χρησιμοποιώ έτσι για να δω πως είναι και γυρνούσα κεφάλι.....

Ε δεν......μέχρι να γυρίσεις κεφάλι να σκανάρει ο εγκέφαλος τι παίζει πίσω σου, μπροστά σου έχει ντελαπάρει νταλίκα και εσύ δεν έχεις πάρει πρέφα το παραμικρό.....και μάντεψε........

ΜΠΠΠΠΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ!!!!!!!

Δεν τους έβγαλα ποτέ......ας το χαλάνε λίγο εξωτερικά τουλάχιστον δεν θα χαλάσει ποτέ (από αυτόν τον λόγο) η δική μου κορμοστασιά και μάπα.

Όσοι δεν βλέπετε καλά από τoυς καθρέφτες...πάρτε κανέναν της προκοπής.....που δεν έχει αποκλίσεις τρελές....δεν τρέμει....δεν κουνιέται....και δεν είναι 5 cm, κοινώς να προσφέρει ορατότητα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda MAGNA (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Να φροντίσεις μόνο να είσαι μονοκάβαλος πάντα, γιατί τι σου φταίει ο άλλος να την πληρώσει μαζί σου.. Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TTR 600 Fox V2 Honda CB 1000 R

Δημοσιεύτηκε

Ναι φίλε το ξέρω, πολύ καλά αυτό.

Ούτε εγώ φοράω καθρέφτες.

Αλλά αν φορούσα είμαι σίγουρος 1000% οτι δεν θα είχα πάθει αυτό.

Τσέκαρε το.

Πάντως ούτε εγώ έχω ακόμα τα μυαλά να βάλω καθρέφτες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Ρ1200ΓΣ

Δημοσιεύτηκε

Χρόνο δεν χάνεις στα σίγουρα.

Πιο γρήγορο είναι να κοιτάς Mirror.

Τώρα..Απο θέμα σιγουριάς, ναι.

Το να γυρνάς είναι πιο ασφαλές.

Αυτο ακριβως, το λεει και στις εξετασεις για διπλωμα: κοιταμε καθρεφτες και πριν αλλαξουμε πορεια/στριψουμε μια γρηγορη-κοφτη ματια πισω μας.

Τα αλλα περι ομορφιας κλπ, με μια τουμπα επειδη δεν ειδες τον αλλο που ερχεται, τα ξεχνας αμεσως. -_-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW r1200gs Arai Astro-Light HOREX REGINA (350cc)

Δημοσιεύτηκε

οτι ναναι διαβαζωω Θεεμου

ομορφο μηχανακι ειναι χωρις καθρεφτες

δεν εχει πολυ κινηση οποτε δεν υπαρχει προβλημα με καθρεφτες οποτε ανετα γυρνας και βλεπεις

.οντως βοηθανε παρα πολυ

χανεις αρκετο χρονο κοιτωντας και τους καθρεπτες

να το εχεις αεργραφιες πειραγμενο κτλ και να εχει καθρεφτες ε οχι ειναι ιεροσυλια/.////

ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ?

ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ( οπως σημερα,συμπτωση που βαλατε αυτο το τοπικ)

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΩ ( ανεβηκα στο απενατι πεζοδρομιο για να αποφυγω την συγκρουση και ειχα και συνεπιβατη που με τα νυχια γαντζωθηκε επανω μου σαν την γατα επειδη εχασε την ισοροπια του) ΘΑ ΤΟΝ ΠΛΑΓΙΟΚΟΠΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΜΑΜΗΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.

Αντε με τις καφριλες και τις ΦΤΗΝΕΣ ( στην κυριολεξια ) ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ.

Και πριν αρχησετε να μοπυ απαντατε σκεφτητε οτι τωρα μπορει να εγραφε η γυναικα μου στα δυσαρεστα ( οποιο αποτελεσμα και αν ειχε) και να λεγατε .........τον μαλακα που πηγε και με εστειλε αδιαβαστο επειδη δεν ειχε καθρεφτες.

Αυτοι που τους βγαζουν ή κανουν το οτιδηποτε τρελο ας αναλογιστουν επιτελους οτι σε αυτον τον κοσμο ΔΕΝ ειναι μονοι τους.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ομως ρε δεν μπορει να εχεις ενα yamaha Ζ και να το εχεις αεργραφιες πειραγμενο κτλ και να εχει καθρεφτες ε οχι ειναι ιεροσυλια/.////

Οντως δεν καθεται ομορφα στο ματι..

Τροποποιήθηκε από τον ozfrox

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Sh300i abs Gilera Runner 50 DD

εγω σε σκουτερ που εχω 11 χρονια μετα τα 10 εβαλα καθρεφτι πανω και αναρωτιεμαι πως οδηγουσα χωρις

ελπιζω να ειστε πιο εξυπνοι και να το πιασετε νωριτερα το νοημα (ολοι οσοι γραψατε πως δεν εχεται για οποιδηποτε λογο)

edit: αν το Ζ εχει κανα νικελο πανω και κανας νικελ καθρευτης μια χαρα καθετε ;)

Τροποποιήθηκε από τον Al_Bandy

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda GLX - Cbr F4i (710cc) AGV K-4 Honda cbr 600rr (599cc)

Δημοσιεύτηκε

εγω πιστευω οτι χανεις αρκετο χρονο κοιτωντας και τους καθρεπτες.εγω τους βγαζω και κοιταζω παντα πισω για σιγουρια.και με αυτοκινητο κοιταω παντα πισω

:pray::pray::pray:

εχεις δωσει ενα καρο λευτα για αερογραφιες πειραγματα κλπ. δωσε αλλα 100 € και φτιαξε κατι καθρεφτες γαμιστερους λες και εχεις 1000αρα και μετα ασε τους αλους να κοιτανε σαν βλακες ..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 Aventura Honda Το τελω Αννιτα

Δημοσιεύτηκε

αλλο ενα αχρηστο θεμα... <_<

ο ενας κοντραρει 1000αρια, ο αλλος δεν βαζει καθρεφτες επειδη τον "πωρωνει" .

και θα ειναι αλλο ενα θεμα που θα φτασει τις 15 σελιδες και θα καληψει ομορφα θεματα που μπορεις να μαθεις και κατι και πανε κλαμενα με 5-10 ποστ....

pimp my bike γινεται το σαιτ... -_-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT660R Nolan N61 BMW F 650GS 2008!

Δημοσιεύτηκε

Εγω πάλι λέω να βγάλω τους λεβιέδες απο τα φρένα και απο τις ταχύτητες γιατι χαλανε την οπτική του μοτέρ...

Γιατι τελος πάντων ο κόσμος δεν καταλαβαίνει πως οι καθρέπτες είναι εργαλείο για την οδήγηση , γιατι δεν καταλαβαίνει οτι γυρνώντας πίσω δεν είναι το ίδιο αλλα χρειάζονται και οι 2 κινήσεις καθρέπτης και γύρισμα πολλες φορές, και το χειρότερο ....... που δεν καταλαβαίνει.....

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΤΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ . ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ ΡΙΧΝΩΝΤΑΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΣΟΥ.

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ? ΠΗΓΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΣΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ.

ΚΑΘΗΣΤΕ ΠΛΑΓΙΑ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΑΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΑ 20 -30 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΙΟΤΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΘΕΙΑ.

Επίσης αλλα ένα σημαντικό θέμα είναι οτι πολλές φορες γυρίζωντας το κεφάλι γέρνουμε και το σώμα και ειδικά σε άπειρους οδηγούς ή μικρής ηλικιας ποδηλάτες παρατηρείται το φαινόμενο πρώτα να βγαίνουν λίγο και μετά να κοιτάνε.

Δυστυχώς ο καθρέπτης είναι ένα πράγμα που την σημασία του την καταλαβαίνεις στο αυτοκίνητο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ποδαράτος (0cc) Shark RSF2i Aprilia Shiver GT

Δημοσιεύτηκε

Τα βαμπίρ έχουν ένα θέμα με τους καθρέφτες, δεν μπορούν να δουν το είδωλο τους και τους φοβούνται. Να το κοιτάξεις αυτό... :rtfm:

Ουάου, μπορείς να γυρίσεις το κεφάλι σου πιο γρήγορα από το βλέμμα σου; Τρέχα σε κανένα talent show μπας και πιάσεις τη καλή!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda GLX - Cbr F4i (710cc) AGV K-4 Honda cbr 600rr (599cc)

Δημοσιεύτηκε

Τα βαμπίρ έχουν ένα θέμα με τους καθρέφτες, δεν μπορούν να δουν το είδωλο τους και τους φοβούνται. Να το κοιτάξεις αυτό... :rtfm:

Ουάου, μπορείς να γυρίσεις το κεφάλι σου πιο γρήγορα από το βλέμμα σου; Τρέχα σε κανένα talent show μπας και πιάσεις τη καλή!

κεντας σημερα :2funny: :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW r1200gs Arai Astro-Light HOREX REGINA (350cc)

Δημοσιεύτηκε

και για να μην τρελαθοουμε εντελως,,αυτο που θα δεις απο τους καθρεφτες δεν υπαρχει περιπτωση να το δεις οσο και να γυρισεις το κεφαλι ( 180 δεν μπορεις φυσικα ,οποτε χαμενο το εχεις)

Γιαυτο μιλαω για φτηνες δικαιολογιες.

Να τους δω αν εχουν εμποδιο μπροστα τους που θα πρωτοκοιταξουν για να επιλεξουν την αποφυγη ( αν γνωριζουν τι σημαινει αυτο) ή οποιον παρει ο χαρος μαζι τους.

Μετα λεμε τι μπορει να φταιει για τα ατυχηματα.Πολλες λεπτομεριες μικρες και μεγαλες συμβαλουν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 700ABS αργεί ακόμα ...

Ο Χριστός κι απόστολος. :shock:

Μην το πεις παραέξω αυτό :secret: . Αστο.

Σκέτη αυτοκτονία είναι αυτό το "τους βγάζω και κοιτάζω πίσω για σιγουριά" :knife:

οτι ναναι διαβαζωω Θεεμου

ομορφο μηχανακι ειναι χωρις καθρεφτες

δεν εχει πολυ κινηση οποτε δεν υπαρχει προβλημα με καθρεφτες οποτε ανετα γυρνας και βλεπεις

.οντως βοηθανε παρα πολυ

χανεις αρκετο χρονο κοιτωντας και τους καθρεπτες

να το εχεις αεργραφιες πειραγμενο κτλ και να εχει καθρεφτες ε οχι ειναι ιεροσυλια/.////

ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ?

ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ( οπως σημερα,συμπτωση που βαλατε αυτο το τοπικ)

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΩ ( ανεβηκα στο απενατι πεζοδρομιο για να αποφυγω την συγκρουση και ειχα και συνεπιβατη που με τα νυχια γαντζωθηκε επανω μου σαν την γατα επειδη εχασε την ισοροπια του) ΘΑ ΤΟΝ ΠΛΑΓΙΟΚΟΠΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΜΑΜΗΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.

Αντε με τις καφριλες και τις ΦΤΗΝΕΣ ( στην κυριολεξια ) ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ.

Και πριν αρχησετε να μοπυ απαντατε σκεφτητε οτι τωρα μπορει να εγραφε η γυναικα μου στα δυσαρεστα ( οποιο αποτελεσμα και αν ειχε) και να λεγατε .........τον μαλακα που πηγε και με εστειλε αδιαβαστο επειδη δεν ειχε καθρεφτες.

Αυτοι που τους βγαζουν ή κανουν το οτιδηποτε τρελο ας αναλογιστουν επιτελους οτι σε αυτον τον κοσμο ΔΕΝ ειναι μονοι τους.

Γιάννη, συμφωνώ μαζί σου. Σωστά μιλάς.

Μοτοσυκλέτα και καθρέφτες πάνε μαζί. Εκτός κι αν κάποιος είναι άσχετος ή πάσχει από ... αυτοκτονικό ιδεασμό :rolleyes: (που είναι και επίκαιρο).

Οσοι δεν έχετε καθρέφτες, μην προσβάλλεστε. Απλά πηγαίνετε και βάλτε τους. Μαλακίες λέμε και κάνουμε όλοι. Ξύπνιος όμως είναι αυτός που μαθαίνει από τη γνώση των άλλων. Think about. ;)

Γιατι τελος πάντων ο κόσμος δεν καταλαβαίνει πως οι καθρέπτες είναι εργαλείο για την οδήγηση , γιατι δεν καταλαβαίνει οτι γυρνώντας πίσω δεν είναι το ίδιο αλλα χρειάζονται και οι 2 κινήσεις καθρέπτης και γύρισμα πολλες φορές;

Γιατί δεν είναι "Μοτοσυκλετιστής" αλλά "χρήστης δικύκλου". Δηλ. άσχετος.

Ετσι εξηγείται η λογική "τους έβγαλα γιατί μου χαλούσαν την εμφάνιση". Αμα είναι έτσι, βγάλε και τα φρένα. Τί άλλο να πω; Εχει ξεφύγει ο κόσμος.

Τροποποιήθηκε από τον Αιγαιοπλόος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.
Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0