Al_Bandy

αιμα για συμφορουμιτη

959 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda Sh300i abs Gilera Runner 50 DD

Δημοσιεύτηκε

η ομαδα αιματος δεν εχει σημασία αρκει να δωσεις και να πεις για ποιον ειναι οποίος ρωτάει έχει και πμ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Suzuki GSXR 600 K9 Shoei XR 1000 Suzuki gsxr 600 k9

Δημοσιεύτηκε

ρε φιλε τι λες τωρα.εχω στεναχωρεθει απιστευτα.εδωσα αιμα την προηγουμενη βδομαδα για εναν φιλο που εκανε bypass,αλλα ο αιμοτοκριτης μου κ η πιεση μου ειναι μια χαρα,στειλε μου ΠΜ σε παρακαλω και θα παω να δωσω στην ζουλα και ας λενε μαλακιες για 4 μηνες κ παπαριες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT 96' Shark S500 Air Kawasaki z750

Δημοσιεύτηκε

Δυστιχως και εγω εδωσα αιαμ τωρα προσφατα και μαλιστα μετα απο πολλα παζαρια. Κανονικα 'δεν επιτρεπεται' να δωσω αιμα λογω 'χαμηλης πιεσης' και αλλες τετιες μαλακιες, αλλα σαν αποτελεσμα δε μπορω να ξαναδωσω για μερικες εβδομαδες ... Και δεν εχω και καρτα γαμωτο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki V-Strom Caberg Rhyno Graphic

Δημοσιεύτηκε

Oxι ρε παιδιά, όχι ο χελώνας ρε γαμώτο....

Θεούλη μου βάλε το χέρι σου.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Shark S500 Air

Δημοσιεύτηκε

πως εγινε??

Απ'ότι έμαθα έφυγε σε μια στροφή πηγαίνοντας από Λαγονήσι προς Καλύβια που είναι το πολύ 6-7 χλμ πιο πάνω.. Αδυνατώ να φανταστώ ότι όλο αυτό έγινε από δικό του λάθος χειρισμό.. Η τραγική ειρωνεία είναι ότι σήμερα του ήρθαν κάτι λάστιχα που είχε παραγγείλει για το μηχανάκι του πριν από κάμποσο καιρό.. Πο*τάνα τύχη..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Τώρα το είδα!

Πες μας αν καλύφθηκαν οι ανάγκες σε αίμα.

Al Bandy, στείλε μου κι εμένα πλήρη στοιχεία.

Ευτυχώς δεν έχει κάνει ακόμα αιμοληψία η εταιρεία μου (κάνει κάθε 6 μήνες και δίνω πάντα).

Επίσης πες μας αν μπορείς ποιές μέρες και ώρες λειτουργεί η μονάδα αιμοληψίας του Ευαγγελισμού, γιατί πρόσφατα έμαθα ότι έχει περιοριστεί πολύ το ωράριο (δεν έχει απογεύματα), λόγω έλλειψης προσωπικού!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε

epathe kati h mhxani tou k ton petaxe ton xelwna. K karfwthike keratiatika se gremo me potami o anthrwpos. Kranos eixe alliws twra tha ton klaigame idi. Exei apoluth kamesh anaggi gia polu aima. Trexte paidia... Den einai asteia ypothesi. Opoios mathei kati ousiastiko as enhmerwsei. Den eftaige o helwnakos. Keratiatika plirwse.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

epathe kati h mhxani tou k ton petaxe ton xelwna. K karfwthike keratiatika se gremo me potami o anthrwpos. Kranos eixe alliws twra tha ton klaigame idi. Exei apoluth kamesh anaggi gia polu aima. Trexte paidia... Den einai asteia ypothesi. Opoios mathei kati ousiastiko as enhmerwsei. Den eftaige o helwnakos. Keratiatika plirwse.

Please Εβελύνα μου, μη γράφεις GreekEnglish. Μας βγαίνουν τα μάτια να διαβάσουμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sprinter (119.7cc) X-LITE X-603 START N-COM Honda CBR600F4 (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Please Εβελύνα μου, μη γράφεις GreekEnglish. Μας βγαίνουν τα μάτια να διαβάσουμε.

πρέπει να γράφει από το κινητό της γι'αυτό και τα greeklish.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πρέπει να γράφει από το κινητό της γι'αυτό και τα greeklish.

:0 :_w00t::blush::blush2:

Πάει, γέρασα και η τεχνολογία μ' άφησε πίσω. :tooth:

:oops::offtopic:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki V-Strom DL ABS Shoei XR 1100 Suzuki V-Strom DL ABS (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλό είναι να γραψουμε τα πλήρη στοιχεία του για να μπορουμε να δώσουμε από οποιαδήποτε αιμοδοσία απλά λέγοντας για ποιον ακριβώς είναι, και για να το μεταφέρουμε και σε άλλα φόρουμ.

Κράτα γερά γιώργαρε :(

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati monster dark (696cc)

Δημοσιεύτηκε

οχι ρε γαμωτο ................................πρωινιατικο.................δυστυχως δ εμπορω να δωσω αιμα αλλα αν χρειαστει κι αλλο πιετε μου να πω σε φιλους

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Sh300i abs Gilera Runner 50 DD

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αλεξοπουλος Γιωργος του Κωσταντινου

ΜΕΘ2 Ευαγγελισμος

το καλύτερο ειναι να δίνουμε το αίμα κατ' ευθείαν στον Ευαγγελισμό όχι στο Δήμο Καλυβιών

παρακαλώ όποιος δώσει να μου στέλνει ένα ΠΜ με ονοματεπώνυμο και που δωσατε το αιμα ώστε να ξέρουμε στο τέλος πόσοι πήγαν.

για όποια λεπτομέρεια 6977399411 Άγγελος

Τροποποιήθηκε από τον Al_Bandy

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki KLE HJC AC-12 Suzuki (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ελπιζω τα πραγματα να πηγαινουν καλυτερα το Περαστικα ειναι λιγο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Περαστικά.. μακάρι να πάνε όλα καλά!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati multistrada s (1000cc) Arai Viper GT Ducati multistrada s (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

καλη και γρηγορη αναρωση στον φιλο που δεν γνωρισα αλλα δεν εχει καμια σημασια.... :huh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Το απόγευμα δουλεύει η αιμοδοσία? Γιατί απ'οτι είδα δεν εφημερεύει το νοσοκομείο σήμερα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

:huh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε

ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟ ΩΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙς 8 Κ 30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ. ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΝΟΜΑ ΤΟΥ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ. ΕΙΣΗΧΘΗ 24/6 Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΤΑΓΜΑΤΑ Κ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ . ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΥΓ ΡΕ παιδια, γραφω κυριως απο το κινητο μου το οποιο δεν εχει δυνατοτητα για ελληνικα. λετε να με βαρεσε ξαφνικα; κ στο κατω κατω, ας βγαλουμε κ λιγο τα ματια μας. εδω ο ανθρωπος λεμε χαροπαλευει...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟ ΩΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙς 8 Κ 30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ.

Εβελίνα χαλάρωσε.. ελπίζω να είναι σε καλά χέρια και να το ξεπεράσει.

Η αιμοδοσία δεν έχει καμία σχέση με τη κατάσταση. Κάντε μετρημένα ποστ για ένα τόσο ευαίσθητο θέμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΥΓ ΡΕ παιδια, γραφω κυριως απο το κινητο μου το οποιο δεν εχει δυνατοτητα για ελληνικα. λετε να με βαρεσε ξαφνικα; κ στο κατω κατω, ας βγαλουμε κ λιγο τα ματια μας. εδω ο ανθρωπος λεμε χαροπαλευει...

Ντάξει βρε, μη βαράς. :bash:

Ενημερώθηκα ότι γράφεις από κινητό και μπράβο σου για τη βοήθεια που προσφέρεις. :respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Oχι ρε γμτ μου...............

Ελπίζω να γίνει καλά σύντομα.

Έδωσα αίμα για τον πατέρα ενός Βόρειου την περασμένη Πέμπτη, αλλά ο άνθρωπος κατέληξε και δεν ξέρω αν το χρειάστηκε τελικά. Θα δώ, και αν υπάρχει ακόμα θα το προωθήσω.

Κρατα γερά φίλε..........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε

θελει αιμα. θα χριεαστει κι αλλο χειρουργιο. κ πρεπει να αντικατασταθουν ιο φιαλες που ηδη δωθηκαν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε

τζαναμπετη, τις ωρες κλπ τις εγραψα διοτι καποιος ρωτησε κ ηθελε να μαθει. γι αυτο. κωστα, δε βαραω ρε χαζο.

κ για οσους νομιζουν οτι υπερβαλω, δεν υπερβαλω. ας οψεται που δεν θελω να πω περισσοτερα. γνωριζετε οσα πρεπει να γνωριζετε. οι υπολοιποι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.