μάθο...

Γιατι γκρινιαζουν οι γυναικες;

85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

:lol: :lol: :wacko: Μεταξυ σοβαρου και αστειου...Ποια η αποψη σου επι του θεματος;....Ειναι κανονας ή μηπως κατι μας ξεφευγει;Μηπως κατι κανουμε λαθος;...Μηπως ολα αυτα ειναι μυθος;...

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!3 ΚΑΝΟΝΕΣ πριν απαντησεις!!!

1)Μπορεις να επιλεξεις multiple choices...Σε κανει να νοιωθεις πιο..."ξεθυμανα ρε π@υστη μου"...

2)Να σιγουρευτεις οτι ΔΕΝ κρυφοκοιταει(αλοιμονο σου μετα...)

3)Μπορουν να απαντησουν ΚΑΙ οι αξιολατρευτες,παναξιες,ικανοτατες,ομορφιες,δυναμικες και μπλα μπλα μπλα μπλα... συμφορουμιτισσες μας :_innocent:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha Fournarelli Ευρωπαϊκό (900+cc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν υπαρχουν λογια :lipssealed:

Υπαρχουν ομως τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσσσσοι λογοι :wacko:

Μεγαλο θεμα ανοιξες Κωστα και βλεπω να γεμιζουμε καμια 30αρια σελιδες :lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia TUONO V4R ABS (999cc) καποτε...

Δημοσιεύτηκε

αυτο το multiple choice ηταν σωτηριο.

ψηφισα τις 6 πρωτες και την πρωτελευταια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Sh300i abs Gilera Runner 50 DD

Δημοσιεύτηκε

να και μια ψηφοφορία που δε θα πω τι ψήφισα για να αποφύγω το τίτλο του θέματος

(καμια φορα χαζευουμε Mybike και με τη γυναικα :_whistling:

Για να ειμαι δικαιος ομως να πω γιατι γρινιαζω κι εγω

Αγαπη μου θελω FJR BMW Scooter GSXR κοκ :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fournarelli Ευρωπαϊκό (900+cc)

Δημοσιεύτηκε

Οταν γκρινιαζουμε εμεις αυτες κλεινουν τα αυτια ή γυρνανε επιδεικτικα το κεφαλι αλλου. Οταν γκρινιαζουν αυτες αν κανεις τετοιο τραγικο λαθος σου ερχεται απευθειας το all time classic "ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ" :lol:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=20017&hl=

Διαχρονικότατο! Και άλυτο ως πρόβλημα. Η επιστήμη έχει σηκώσει χέρια και πόδια ψηλά.... :blink:

Δοκιμάστε το εξής:

Παίρνουμε μία σφυρίχτρα (αυτές των διαιτητών), την κρεμάμε με σκοινάκι στο λαιμό μας για να την έχουμε συνέχεια μαζί μας, και.......περιμένουμε! :unsure:

Μόλις γκρινιάξει άνευ λόγου και αιτίας, βάζουμε τη σφυρίχτρα στο στόμα και σφυρίζουμε δυνατά κοντά στ' αυτιά της.

Εκείνη ξεκουφαίνεται, σταματάει προς στιγμήν και σας βάζει τις φωνές ότι ήταν σκληρό αυτό που της κάνατε. Μην πτοείστε. :nono:

Στη συνέχεια, και καθώς το θεωρεί μάλλον τυχαίο γεγονός και μη ικανό να τη σταματήσει από το αγαπημένο της σπορ, ξαναγκρινιάζει. :swear:

Εσείς, ατάραχοι ξανασφυρίζετε με όλη σας τη δύναμη!!! Δεν έχει άλλη επιλογή από το να σταματήσει (νοιώθει ήδη βούισμα στ' αυτιά της). :surrender:

Όταν σας πει ότι μ' αυτό που κάνετε υποφέρουν τ' αυτάκια της, της απαντάτε ότι και τα δικά σας υποφέρουν όταν εκείνη γκρινιάζει!

Μπορείτε επιπροσθέτως να έχετε και καμμιά κίτρινη και κόκκινη κάρτα στο τσεπάκι σας, ώστε να καταλάβει ότι υπάρχει και point system στο παιχνίδι και αν υποπέσει επανειλλημένως στο ίδιο παράπτωμα, μπορεί ν' αποβληθεί.... :warning::banned:

Η μέθοδος αυτή δείχνει την ψυχραιμία σας, αλλά και την αποφασιστικότητά σας να καταπολεμήσετε αυτό το κακό. :victory:

(Έχει δοκιμαστεί από τον υπογράφοντα με τεράστια επιτυχία. Δεν έχετε να χάσετε τίποτα φίλοι άντρες). :spiteful:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha FZ1 NAKED (1000cc) Ducati DIABLO 666 (TURBOcc)

Δημοσιεύτηκε

Η γκρίνια στις γυναίκες είναι τόσο σημαντική όσο η αναπνοή!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

αυτο το multiple choice ηταν σωτηριο.

Και εχε χαρη που ειναι περιορισμενες οι επιλογες αλλιως...ακομα θα εγραφα... :lol: :lol:

(καμια φορα χαζευουμε Mybike και με τη γυναικα :_whistling:

:lol: Στην κατηγορια "ομοιοπαθης" ε;... :lol:

Η γκρίνια στις γυναίκες είναι τόσο σημαντική όσο η αναπνοή!

Φιλοσοφημενο!!!(δεν μας ακουνε ε;...) B)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW HP2 Sport (AX-1cc)

Δημοσιεύτηκε

Πολυ απλα γιατι ειναι ΑΛΛΑ πλασματα και ειμαστε ΑΛΛΑ εμεις..Δεν τις πιανεις ΠΟΥΘΕΝΑ! Εχουν δικια τους λογικη!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Περιοδος.

Ανασφαλεια.

Αναγκη επιβολης της αποψης μας, οταν το σεξ δεν περιλαμβανεται στους πιθανους τροπους(επισης με τη γκρινια δεν φαινεται το κιλο του ΠΑσχα, δεν παιρνει τοση ωρα κ επισης,το μεγαλο ατου,μπορουμε ενω γκριν γκριν,να κανουμε χιλια αλλα δυο πραγματα,οπως, μουτρα,να σπαμε αντικειμενα,να βλεπουμε τιβι και και και).

περιπλοκος τροπος σκεψης κ καθολικη αρνηση να αποδεχτουμε τον αντρικο (ηλιθιο-)απλοικο καθ ημων,τροπο σκεψης κ θεωρησης των πραγματων.

Αλλιως ακουγεται η φωνη αυτου που την βγαζει κ αλλιως εκεινου που τη δεχεται. Τα ψηλα ντεσιμπελ που σας τσιτσιριζουν τα τυμπανα ,σε μας ειναι απλα η γλυκια γυναικεια μας φωνουλα.

Στερουμεθα μουσκουλων. Αρα ειναι το μονο οπλο. Οι αντρες, βαραν το χερι στο τραπεζι,καποιοι λαλακες βαραν κ τις γυναικες. εμεις γιοκ.εμεις βαραμε τυμπανα κ λαβυρινθους.

Εχουμε μαθει απο μωρα πως ειναι ο τροπος να παρουμε οτιδηποτε θελουμε.Οι αντρες στη συνεχεια καταλαβαν οτι το μονο που θελουν ειναι σεξ(αντε κ μηχανη αλλα αυτο δεν εχει να κανει με τη γυναικα) κ με τη γκρινια δεν υπαρχει στον κοσμο περιπτωση, αρα κ εγκατελειψαν τη μεθοδο του γκριν απο τα...χμ....δεκα;;;; :_zeppelin:

Ανοιξτε κ θεματακι γιατι οι αντρες ειναι γουρουνια ομως....(να δω μετα...) (ουπθθθθθθθθθθθ....γκρινιαζω,καλα καλα δεν αρχησα :D )

Υγ:αρνουμαι να ψηφισω, φαλοκρατικα οντα. μου στερησατε 100000000000000 αλλους λογους γκρινιας στο πολ και δεν μου αρεσει να περιοριζεται ο εγκεφαλος μου.(ο ποιος;;;;)

Τροποποιήθηκε από τον Oblivia

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kymco MXU Schuberth R1 Kymco AGILITYCITY (150cc)

Δημοσιεύτηκε

Γιατί από τη μάνα τους το έμαθαν..... :lipssealed:

Έχω όμως το κατάλληλο "ξόρκι" :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha FZ1 NAKED (1000cc) Ducati DIABLO 666 (TURBOcc)

Δημοσιεύτηκε

Περιοδος.

Ανασφαλεια.

Αναγκη επιβολης της αποψης μας, οταν το σεξ δεν περιλαμβανεται στους πιθανους τροπους(επισης με τη γκρινια δεν φαινεται το κιλο του ΠΑσχα, δεν παιρνει τοση ωρα κ επισης,το μεγαλο ατου,μπορουμε ενω γκριν γκριν,να κανουμε χιλια αλλα δυο πραγματα,οπως, μουτρα,να σπαμε αντικειμενα,να βλεπουμε τιβι και και και).

περιπλοκος τροπος σκεψης κ καθολικη αρνηση να αποδεχτουμε τον αντρικο (ηλιθιο-)απλοικο καθ ημων,τροπο σκεψης κ θεωρησης των πραγματων.

Αλλιως ακουγεται η φωνη αυτου που την βγαζει κ αλλιως εκεινου που τη δεχεται. Τα ψηλα ντεσιμπελ που σας τσιτσιριζουν τα τυμπανα ,σε μας ειναι απλα η γλυκια γυναικεια μας φωνουλα.

Στερουμεθα μουσκουλων. Αρα ειναι το μονο οπλο. Οι αντρες, βαραν το χερι στο τραπεζι,καποιοι λαλακες βαραν κ τις γυναικες. εμεις γιοκ.εμεις βαραμε τυμπανα κ λαβυρινθους.

Εχουμε μαθει απο μωρα πως ειναι ο τροπος να παρουμε οτιδηποτε θελουμε.Οι αντρες στη συνεχεια καταλαβαν οτι το μονο που θελουν ειναι σεξ(αντε κ μηχανη αλλα αυτο δεν εχει να κανει με τη γυναικα) κ με τη γκρινια δεν υπαρχει στον κοσμο περιπτωση, αρα κ εγκατελειψαν τη μεθοδο του γκριν απο τα...χμ....δεκα;;;; :_zeppelin:

Ανοιξτε κ θεματακι γιατι οι αντρες ειναι γουρουνια ομως....(να δω μετα...) (ουπθθθθθθθθθθθ....γκρινιαζω,καλα καλα δεν αρχησα :D )

Υγ:αρνουμαι να ψηφισω, φαλοκρατικα οντα. μου στερησατε 100000000000000 αλλους λογους γκρινιας στο πολ και δεν μου αρεσει να περιοριζεται ο εγκεφαλος μου.(ο ποιος;;;;)

:wacko::wacko: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ΚουLούRι Shoei XR 1000 Ducati hypermotard (796cc)

Δημοσιεύτηκε

Δηλαδή κ τα μαθήματα της "θανάσιμης" πεθεράς περί "δημοκρατικής υιοθέτησης" άποψης κ επίτευξης στόχων τσάμπα θα πάνε?

Άλλωστε απλά πρόκειται για "γλυκιά" ή "ναζιάρικη" συζήτηση ή μήπως προτιμάτε την Αποχή ή παντόφλα:vava: ...Όχι πείτε τώρα... :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW boGSer 1150

Δημοσιεύτηκε

Εγώ κάτι με ντραμς ψήφισα :tease:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sprinter AGV Air Tech Harley Davidson street (500cc)

Δημοσιεύτηκε

Ένα ξέρω

Η υστερία προέρχεται από την υστέρα (μήτρα)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki V-Strom DL ABS Shoei XR 1100 Suzuki V-Strom DL ABS (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Είναι ένστικτο. Πως όταν ας πούμε κάποιος πάει να μας χτυπίσει κάνουμε κινήσεις από ένστικτο. Έτσι και η γκρίνια :grin:

Υ.Γ. Μία άλλη ερμηνεία είναι ότι βρίσκεται στο DNA :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 Aventura Honda Το τελω Αννιτα

Δημοσιεύτηκε

ολα τα παραπανω. :yahoo:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
το ΠΟΔΗΛΑΤΟ μου KTM RC8 R (1195cc)

Δημοσιεύτηκε

μαλλον γκρινιαζουν πολυυυυυυυυυυυυυυυ οι δικες σας... :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Μπα σε καλο σου!!!!

Έχω όμως το κατάλληλο "ξόρκι" :whistling:

Για μολόγα... B)

Είναι ένστικτο.

Δεν το αποκλειει ουτε η επιστημη!!! :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TRACER (900cc) Arai RX-7 Corsair Αλλος ? (?cc)

Δημοσιεύτηκε

Γυναικα=Γκρινια πανε πακετο :P

Και ψηφησα και το προτελευταιο..μαλον ενας απο τους φοβους μου με αυτα που ακουω :unsure:

Διοτι πισω απο ενα αγγελικο προσωπο κρυβεται ενας...-"θα παω στη CUland"...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Shark S500 Air

Δημοσιεύτηκε

Γιατί εκνευρίζονται με την απλότητα που βλέπουμε τα πράγματα εμείς οι άντρες. (μια αιτία που συναντάω εγώ προσωπικά) Ακολουθεί παράδειγμα.

Βραδυνή (μεταμεσονύκτια) ώρα μιλώντας στο τηλ με το έτερον ήμισυ. Προσπαθούμε να βρούμε τρόπο για να έρθει σπίτι το πρωι να κοιμηθούμε, αντί να πάει σχολείο που έχει εκδρομή. Μ = Μιχάλης (εγώ), Κ = κοπέλα

Κ: Μωρό μου το πρωί πρέπει να έχω φύγει ως τις 8 απ'το σπίτι για να μη με καταλάβουν.

Μ: Ε, ωραία.

Κ: Δηλαδή?

Μ: Θα έχεις φύγει ως τις 8. Θες να έρθω να σε πάρω?

Κ: Όχι είναι επικίνδυνο.

Μ: Εντάξει τότε θα σε περιμένω σπίτι μου, αλλά πάρε τηλέφωνο μη με πάρει ο ύπνος.

Κ: Τι, μόνη μου θα περπατάω μεστο πρωί??

Μ: :huh: Δεν είπες ότι δε γίνεται να σε πάρω??...

Κ: Ναι, μπορείς να έρθεις στο σχολείο όμως.

Μ: Μωρό μου το σχολείο είναι 3 τετράγωνα από εδώ.. :D

Κ: Και?

Μ: Θα κάνεις όλη την απόσταση και θες να έρθω 3 τετράγωνα?

Κ: Ε, ναι μωρεεε. Δύσκολο είναι? Αμάν, μια χάρη σου ζητάω και εγώ.. Αλλά κατάλαβα προτιμάς να κοιμηθείς..

Μ: ... :wallbash:

Κ: Καλά μωρέ πως κάνεις έτσι.. Σιγά..

Μ: Θα έρθω σχολείο..

Κ: Είδες τι καλός που είσαι όταν θες? Κούκλε μου εσύ..

(συμπεράσματα δικά σας..)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSX1400 Suzuki GSX (1400cc)

Δημοσιεύτηκε

μετα απο 5 χρονια συμβιωσης με μια γυναικα που αντι για στομα ειχε μοτερ απο CRM250 και προτου αρχισω τα κοκταιλ :crazy:

εκανα την ηρωικη εξοδο μου και τωρα απολαμβανω την ησυχια του σπιτιου μου :yahoo:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος

Δημοσιεύτηκε

ψίφισα :unsure: ................ε, και ................... θα αλλάξει τίπτα; :knife::giljotiini: ....... και κάτι άλλο μπορούσα να σημειώσω περισσότερες εκδοχές :lipssealed::whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 700ABS αργεί ακόμα ...

Δημοσιεύτηκε

Γιατί γκρινιάζουν οι γυναίκες ε;

Ωραίο ερώτημα.

Εδωσε μια απάντηση πιο πάνω η Εβελύνα. "Επειδή δεν έχουνε μούσκουλα", είπε. Και έχει δίκιο, κατά ένα μέρος.

Εμείς θα βροντήξουμε το χέρι στο τραπέζι, θα τραβήξουμε μια γκαζιά, θα χτυπήσουμε μια πόρτα, θα βρίσουμε ανέτως, κάτι θα βρούμε τέλος πάντων για φωνάξουμε "είμαι εδώ, πρόσεξέ με, άκου με". Γκαρίζουμε αλλά αυτό δε θεωρείται γκρίνια. Είναι, σαν να λέμε, δικαίωμά μας. Εξίσου ενοχλητικό όμως με τη γκρίνια...

Οι γυναίκες έχουν άλλο τρόπο για να μας πούνε "άκου με". Θα βγάλουν το παράπονό τους. Θα γκρινιάξουν. Θα μιλάνε περισσότερο από όσο εμείς αντέχουμε. Λογικό όμως δεν είναι;

Ε, μή μου πείτε ότι θα προτιμούσατε να βλαστημούσανε σα λιμενεργάτες και να χτυπάγανε το χέρι πάνω στο τραπέζι! :lol: :P

Λοιπόν.

Σε ένα λογικό βαθμό η (λίγη) γκρίνια δεν είναι πρόβλημα. Μπορώ και να τη δω ως ένδειξη ενδιαφέροντος. Πρόβλημα γίνεται όταν μπαίνει στα όρια της μιζέριας, δηλ. της καθημερινής - συστηματικής - αδιάκοπης μουρμούρας, χωρίς να υπάρχει λόγος που να τη δικαιολογεί.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Αν-χελλοου

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Σε κατι αντρες σαν εσενα ρε Κωστα,πεταω την περουκα μου :respekt::_hi: .

Παντως, ωρες ωρες δεν παλευομαστε... κυριως οσο περναν τα χρονια. Εγω που με παρατηρω, ειναι σαν...να εχω ξεθαρρεψει,πως να το πω... Στην εφηβεια, τουμπεκι. Τωρα...οκ,οχι πολυ γκρινια αλλα μουτρα μεχρι το μετρο Αγ.Παρασκευης που τωρα το σκαβουν. Ενα καλο εχω μονο..Γκρινιαζω μονο ορθια :rolleyes: :D

Τροποποιήθηκε από τον Oblivia

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα