GEDORE

ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ;

168 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Aprilia sportcity 200 (200cc) Shoei XR 1000 Honda 1100 XX (1137cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

συνεχεια βλεπω κουκλαρες σε ακριβα αυτοκινητα , και πολλες φορες ο συνοδος ειναι για τα μπαζα -_-

αν πας σε ακριβα ξενοδοχεια βλεπεις ομορφο πελατολογιο [στα θηλυκα αναφερομαι]...

καλα στα σκαφη αναψυχης δεν το συζητω ολες γοργονες [τουλαχιστον barbie].. :D

ακομα και σε ενα σχολειο στα βορεια προαστεια να κοιταξεις βλεπεις οτι εχουν αγορασει τα [καλα]

γονιδια οι μαθητριες ειναι κουκλιτσες σαν την μαμα τους , λες και εισαι στην σουηδια...

ολες οι βιλες εχουν γινει χρυσα κλουβια για πενταμορφες καναρες...

πιστευω οτι ειναι αγραφος νομος ,οσο πιο πολλα εχεις να προσφερεις τοσο πιο ψηλη και ομορφη αγοραζεις..

ομως ειναι και ενα αλλο θεμα το παραδεχομαστε ; η καλυτερα το παραδεχονται [τα θηλυκα δεν το ειχαν προσεξει καθολου]

αν ρωτησεις μια γυναικα πανω απο 10 χροννων και κατω απο 60 αντιστοιχα δεν θα ξερει τι της λες......

μολις λοιπον το αναλυσεις το ζωγραφισεις και το δειξεις και σε βιντεο τοτε μπαινει στο νοημα της ερωτησης σου....

ΞΑΦΝΙΑΖΕΤΑΙ και μετα απο πολυ σκεψη [δηθεν] καταληγει οτι υπαρχουν και καποιες που το εκτιμουν ,αλλα δεν τις καταλαβαινει

ουτε ξερει καποια που να λειτουργει ετσι αλλα ουτε που θα ηθελε να δει ετσι τον κοσμο ,και λυπαται πολυ που υπαρχουν καποιες

στον ιδιο πλανητη με αυτην που ισως να σκεφτουν κατ"αυτον τον τροπο :o ...............................................................

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΡΩΤΑΩ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ;

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ; [αν ειναι ετσι δηλαδη]

ακομα και αυτες που [ακομα] δεν καταφεραν να πιασουν την καλη καθημερινα δεχονται προσφορες και τις ζυγιζουν....

Υ.Γ. Μην φερω αλλα παραδειγματα για επωνυμους παρουσιαστες η δημοσιογραφους ,μεγαλοεκδοτες και ποδοσφαιριστες...

[οι μεγαλοδικηγοροι εξαιρουνται] :P

Τροποποιήθηκε από τον GEDORE

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΑ πρωτα 8.000.000 ελατωματα ειναι αορατα σε καποιον που καθε επιθυμια της καλης του ειναι διαταγη...... :D

βεβαια χρειαζεται μαΪντανος εκτος απο προθυμια ....................

αν υπαρχει [ολα καλα] :P

ο ανθρωπος εχει αρετες να προσφερει.......

Υ.Γ. μονο ο αφραγκος παπους ειναι πΟρνογερος B)

ο φραγκατος παπους ειναι ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΟ ....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda SH150 (150cc) Arai RX-7 Corsair Αλλος ? (?cc)

Δημοσιεύτηκε

Ευρω και ξανα ευρω και πολυ πολυυυυυυυ :P <_<

Καλα αντε να ειμαι ευγενικος...ρε συ οι γυναικες δεν κοιτανε την ομορφια κοιτανε τα εσωτερικα του χαρισματα,εσυ εισαι ο ρατσιστης με τους ασχημους και τους παπουδες :_w00t:

Ωρε χαμος θα γινει εδω :popcorn:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sprinter AGV Air Tech Harley Davidson street (500cc)

Δημοσιεύτηκε

Χαλάλι

1G0032.preview.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fjr 1300

Δημοσιεύτηκε

Υ.Γ. μονο ο αφραγκος παπους ειναι πΟρνογερος

ο φραγκατος παπους ειναι ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΟ .

:D :D :D γεγονος ειναι παντος οτι τα μαρουλια ειναι ενα σημαντικο βοηθημα... παντως παιδες οολες αυτες που επιλεγουν τα χρηματα το πληρωνουν , και το πληρωνουν πολυ μα πολυ ακριβα,γιατι κατα την διαρκεια τις μερας μπορει να ειναι μεσα στην χλιδα και στα ακριβα αυτοκινητα ξενοδοχεια και τα λοιπα, το βραδυ ομως οταν το ''ταιρι'' τους υδροκοπα πανω τους , τοτε ειναι για κλαματα (αν εχει συνείδηση εε) αν δεν εχει συνείδηση δεν διαφερει σε τιποτα απο μια ''επι πληρωμης'' ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki bandit 650 s AGV Stealth BMW r1200rt (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

για αυτό δεν είμαι πλούσιος!!!! :_zeppelin::_zorro::_whistling::_whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC 4 KTM mono ktm leme (+200cc)

Δημοσιεύτηκε

:D :D :D γεγονος ειναι παντος οτι τα μαρουλια ειναι ενα σημαντικο βοηθημα... παντως παιδες οολες αυτες που επιλεγουν τα χρηματα το πληρωνουν , και το πληρωνουν πολυ μα πολυ ακριβα,γιατι κατα την διαρκεια τις μερας μπορει να ειναι μεσα στην χλιδα και στα ακριβα αυτοκινητα ξενοδοχεια και τα λοιπα, το βραδυ ομως οταν το ''ταιρι'' τους υδροκοπα πανω τους , τοτε ειναι για κλαματα (αν εχει συνείδηση εε) αν δεν εχει συνείδηση δεν διαφερει σε τιποτα απο μια ''επι πληρωμης'' ;)

σωστος αλλα

kyriako οι πουτανες επι πληρομης ειναι πολυ πιο τριφερες κοπελες στη καρδια κ με το αγορι τους φερονται σαν να ειναι geishes, απλος ειναι η δουλεια τους, κ οταν βγενουν απο εκει μεσα ειναι πολυ καλοι ανθρωποι, ειναι εξυπνες σε κοβουν με τιν μια, εχουν δει κ ζησει πολλα κ ξερουν να φερονται.

αλλο λοιπων μια π....ανα στη καρδια που θα σου κανει πουτ..να τη ζωη επειδει δε ξερει να φερεται πουθενα κ ειναι ζωο, εγωιστρια .. κ αλλο μια απλος σαρκικη, π.....α στο κορμι

αυτες που ειναι στι καρδια ειναι χειροτερες απο τις αλλες ;)

θα παρω μια γυνεκα απ το δρομο κ ας ειναι κ που..α

θα την δω νταβας αλα αμερικανα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VFR 800 VTEC (800cc) HJC RPHA 10 Plus Vespa PX 200 (200cc)

Δημοσιεύτηκε

Φιλαρακι δες:

Οταν γνωριζει ενας αντρας μια γυναικα και του αρεσει και του πει η τυπισα "Δεν εχω εισοδημα", τοτε αυτος θα πει "Οκ ρε παιδι μου δεν πειραζει, θα σε βοηθησω και θα την παλεψουμε". (Στο τελος βεβαια τον αφηνει και παει μ'εναν αλλον με περισσοτερα)

Αν ομως πει αυτος"Δεν εχω εισοδημα" τον εγκαταλειπει αμεσως και παει μ'εναν αλλον που θα εχει σιγουρα περισσοτερα. (Σε καθε περιπτωση βεβαια τον εγκαταλειπει αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα).

Θα με ρωτησεις, μηπως φταιμε εμεις οι αντρες που πιανόμαστε κοροϊδα? Βασικα πιστευω οτι φταινε αυτοι (που μενουν στα βορεια προαστια, πανοραμα κτλ) που τις καλομαθαινουν και το πηραν σύρμα και οι υπολοιπες και τωρα την πληρωνουμε ολοι την νυφη.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κάποτε είχα ενα σλόγκαν,

1 μπουκάλι ουίσκι και 15 δίσκοι λουλουδια... :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki VStrom Suzuki VStrom (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Παιδια εγω δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα θα σας πω πως τις ομορφοτερες κοπελες τις βλεπω να κυκλοφορουν με μικρα αλανακια με scooterακια.

:scooter:

Οι ρομαντικες εποχες δεν εχουνε πεθανει οπως ισως νομιζεται.Τωρα που καλοκαιριαζει κιολας τα βλεπεις ζευγαρακια να βγαινουν με τα γυαλακια τους, να κανουν τα πικ νικ τους, να τραγουδανε, δεν ειναι ολα μαυρα οπως νομιζει ο φιλος ALX. :tease:

Δεν υπαρχουν μονο τα κλαμπάκια και τα ψωνακια.Grease is not Dead!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki VSTROM+TRACER! (650850cc)

Δημοσιεύτηκε

Το κακό είναι ότι καμιά δε νοιάζει αν τα λεφτά τα πήρες από τους γονείς σου, αν πουλάς ναρκωτικά κλπ. ή αν τα έβγαλες μόνος σου... Αρκεί να τα 'χεις...

Ο φτωχός άντρας είναι σαν την άσχημη γυναίκα...

Άτιμη κενωνία...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC 4 KTM mono ktm leme (+200cc)

Δημοσιεύτηκε

Το κακό είναι ότι καμιά δε νοιάζει αν τα λεφτά τα πήρες από τους γονείς σου, αν πουλάς ναρκωτικά κλπ. ή αν τα έβγαλες μόνος σου... Αρκεί να τα 'χεις...

Ο φτωχός άντρας είναι σαν την άσχημη γυναίκα...

Άτιμη κενωνία...

:lol: :lol: :2funny::rotfl:

δεν ειναι ετσι, παντος! :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSXR K8 (1000cc) Arai RX-7 Corsair Zundapp Zundapp 50 (50cccc)

Δημοσιεύτηκε

Tι θελουν οι γυναικες?Λεφτα?Γι΄αυτο δε μπορω να βρω γκομενα με τιποτα?Αντε ρε και ημουν ετοιμος να πλακωθω στις πλαστικες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki bandit 650 s AGV Stealth BMW r1200rt (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

κανε ότι έχεις μπορεί να πιάσει!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200 GS Shoei XR 1000 Ducati

Δημοσιεύτηκε

Δεν πιστευω οτι ολες οι γυναικες ειναι ετσι, θελω να πιστευω οτι υπαρχουν και εξερεσεις. Σιγουρα παντως οταν καποια ψαχνεται για σοβαρη σχεση θα κοιταξει για καποιον με καλη οικονομικη κατασταση η τουλαχιστον με μια σταθερη και αξιοπρεπη δουλεια. Τωρα για αυτες που ερωτευονται την τσεπη και οχι τον ανθρωπο το μονο που μπορω να πω ειναι μακρια απο μας...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 Aventura Honda Το τελω Αννιτα

Δημοσιεύτηκε

Παιδια εγω δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα θα σας πω πως τις ομορφοτερες κοπελες τις βλεπω να κυκλοφορουν με μικρα αλανακια με scooterακια.

:scooter:

Οι ρομαντικες εποχες δεν εχουνε πεθανει οπως ισως νομιζεται.Τωρα που καλοκαιριαζει κιολας τα βλεπεις ζευγαρακια να βγαινουν με τα γυαλακια τους, να κανουν τα πικ νικ τους, να τραγουδανε, δεν ειναι ολα μαυρα οπως νομιζει ο φιλος ALX. :tease:

Δεν υπαρχουν μονο τα κλαμπάκια και τα ψωνακια.Grease is not Dead!!!

φυσικα και υπαρχουν και αυτα. οπως ειπες ομως "αλανια".

Εγω πολυ χαιρομαι οταν βλεπω πιτσιρικα 20 χρονων περιπου να τριγυρνα με καποια 25αρα , και να την εχει ρηξει την γυναικα με την μαγκια του, και οι 30αριδες με τα φραγκα, απλα να κοιταζουν και να αναρωτιουντε γιατι.

Τα χρηματα ειναι ενα καλο οπλο, αλλα το μυαλο ειναι ακομα πιο ησχυρο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZX10R (1000cc) Arai GP-5X Kawasaki ZX-RR (800cc)

Δημοσιεύτηκε

μα ειναι αναγκη να το παραδεχτει καμια?

το ξερουμε χαχαχαχαχ

:_w00t:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

σωστος αλλα

kyriako οι πουτανες επι πληρομης ειναι πολυ πιο τριφερες κοπελες στη καρδια κ με το αγορι τους φερονται σαν να ειναι geishes, απλος ειναι η δουλεια τους, κ οταν βγενουν απο εκει μεσα ειναι πολυ καλοι ανθρωποι, ειναι εξυπνες σε κοβουν με τιν μια, εχουν δει κ ζησει πολλα κ ξερουν να φερονται.

αλλο λοιπων μια π....ανα στη καρδια που θα σου κανει πουτ..να τη ζωη επειδει δε ξερει να φερεται πουθενα κ ειναι ζωο, εγωιστρια .. κ αλλο μια απλος σαρκικη, π.....α στο κορμι

αυτες που ειναι στι καρδια ειναι χειροτερες απο τις αλλες ;)

θα παρω μια γυνεκα απ το δρομο κ ας ειναι κ που..α

θα την δω νταβας αλα αμερικανα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSR ABS BMW F800GS (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Περιμένω με ανυπομονησία την απάντηση των γυναικών του φόρουμ! (όχι πως περιμένω να πει καμιά την αλήθεια αλλά οκ..)

Λοιπόν προσωπικά πιστεύω ότι σε όλες μετράει απλά σε διαφορετικό βαθμό στην κάθε μία.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB400 SuperFour Nolan N84 N-Com

Δημοσιεύτηκε

Η γενικότερη αίσθηση είναι οτι οι γυναίκες κοιτάνε το πορτοφόλι. Δεν είναι και πολύ σωστό πάντως να γενικεύουμε. Ξέρω και άντρες αντίστοιχα που κοιτάνε για κοκό.

Εύκολα όμως μπορείς να αντιληφθείς άτομα που τους νοιάζουν τα φράγκα, οπότε... κάνε τους μαρκιάάά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph ΤΙΓΡΑΚΗ SE AGV S-4 Zundapp (50cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ αναριωτέμαι πώς έχουνε αποκτήσει πολλές κ επαναλαμβάνω πολλές αυτοκίνητα υπεραξίας που ένας μέσος μισθωτός χρειάζεται 30 χρόνια για να πάρει..?

Μήπως λέω μήπως το έχουνε ρήξει όλες στη βίζιτα..?

{εκτός από τη δικιά μου} :P

:popcorn:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Innova Moto Guzzi V1200 sport

Δημοσιεύτηκε

Εγω έχω το καλό......πως αν και άφραγκος.....έχω στυλ βαθύπλουτου!!!!!!!!!!!!! :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εγώ αναριωτέμαι πώς έχουνε αποκτήσει πολλές κ επαναλαμβάνω πολλές αυτοκίνητα υπεραξίας που ένας μέσος μισθωτός χρειάζεται 30 χρόνια για να πάρει..?

Μήπως λέω μήπως το έχουνε ρήξει όλες στη βίζιτα..?

{εκτός από τη δικιά μου} :P

:popcorn:

δικιο εχεις ρε φιλε αλλα παιζει ρολο και που δεν χαλανε τα λευτα τους

μωρο μου πεινας ;

μωρο μου διψας ;

μωρο μου θες βουνο Η θαλασσα ;

που να τα φαει ;

ρουχα και καλυντικα ; ολα ;

θα περισεψουν και για αυτοκινητο ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSXR (1000cc) NSXT-R (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν είναι οι γυναίκες ρε που κυνηγούν το χρήμα.

Είναι οι πάντες, αυτή η πουτάνα η εποχή μας, το λούκι που μας έχουν βάλει και μετράμε τα πάντα σε χρήμα...

Ακόμη και το κέφι μας σε χρήμα το μετράμε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki V-Strom Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Γυναίκες όμως δεν βλέπω να παίρνουν θέση σε αυτό το τόπικ και αρχίζω να ανησυχώ...

Θυληκά του φόρουμ πάρτε θέση... ΤΩΡΑ. :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα