Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0
FZMAN

BRIDGESTONE BT 021

35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha Shoei XR 1100 Yamaha FJR

Δημοσιεύτηκε

Αυτά είναι τα λάστιχα που σκέφτομαι να βάλω στην μηχανή μου μιας και η χρήση τους θα είναι καθαρά τουριστική και θέλω κάποιες γνώμες σας και εαν ξέρετε τι παίζει απο τιμές.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda cbr1100xx Shoei Raid II

Δημοσιεύτηκε

Αυτα εχω βαλει στο xx εδω και 3000 χιλιόμετρα .

Είναι ενα καθαρά τουριστικό λάστιχο και αν δεν κανω λαθος το πιο σκληρο λάστιχο παραγωγής που υπάρχει .

Αργεί να ζεσταθεί οπότε για κινήσει στην αθηνα προσεκτικά αλλα στην εθνική μετά απο 30 -40 χιλιόμετρα είναι εντάξει αργει βεβαία και να κρυώσει οπότε σε στάσεις δεν έχεις πρόβλημα ξεκινάς με σχετικό ζεστό λάστιχο .

Προσοχή θέλουν και στις πιέσεις τους αν πέσουν κατω απο 2-3 psi γίνεται κουραστικό στο τιμόνι οπότε μολις το καταλάβεις αυτο βαλε της σωστές και καθάρισες.

Σταθερό στην εισοδο της στροφης και ακλόνητο στην διάρκεια αυτής .

Δύσκολα θα τερματίσει το πελμα του και πρεπει να προσπαθήσεις πολυ για αυτο.

Σαν σκληρο που ειναι δεν θα πει οχι και σε χαλικωστρωτο δρομο η πατημενο χωμα αλλα να ξερεις λερώνονται εύκολα !!!!.

Σκληρα πλαινα με αποτελεσμα καλη πληροφορησει απο της αναρτήσεις αν και μαλον της ταλαιπωρεί λιγάκι παραπάνω .

Δεν εχει προβλημα με τελικιασματα καθοτι το πισω ειναι διγομο.

Γενικα ενα καλο λαστιχο το βαζεις και το ξεχνας δεν εχει ιδιοτροπίες και ειναι κατασκευασμενο για αντεξει πολλες χιλιαδες χιλιομετρα.

Για τιμες σου στελνω πμ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada (1100cc) Piaggio Beverly 350 ST

Δημοσιεύτηκε

Ναι ειναι οντως σκληρα. Τα προτεινουν για τουριστικα, αλλα σε χωρες που εχουν ασφαλτο!

Εγω θα σου προτεινα αυτα:

post-1658-1207416526_thumb.jpg

post-1658-1207416541_thumb.jpg

Ειναι τα καινουργιο μοντελο της Dunlop Roadsmart και οτι review εχω διαβασει (απο το εξωτερικο) το εχουν βγαλει θαυμασιο και ταιριαζει σε μεγαλη γκαμα μοτοσυκλετων. Το πισω ειναι διγομο, εχουν στην συνθεση τους πιριτιο για γρηγορη ζεσταμα και carbon για να μην στρεβλωνει η γομα. Σκελετο με ζωνη 0 μοιρων (οπως ολα τα SS λαστιχα) αλλα τα προτεινουν για σπορ χρηση δρομου.

Λεω να τα δοκιμασω την αλλη βδομαδα. Αν μπορεις να περιμενεις να σου πω την γνωμη μου... :baby:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

OK παιδιά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Βίκτωρα θα περιμένω νέα για τα DUNLOP (αλήθεια τι τιμή έχουν;) Πάντως μέχρι τώρα έχω ακούσει και πολύ καλά λόγια για τα BRIDGESTONE BT 021.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki GTR BMW System5

Δημοσιεύτηκε

Να σου πω και εγω μερικα ...

Το BT-021 ειναι ο αντικαταστατης του 020 το οποιο ηταν πολυ καλο τουρισταδικο λαστιχο ,αλλα μετον καιρο ¨τετραγωνιζε" το πισω . Το 021 ειναι νεας τεχνολογιας με διπλη γομα και μεγαλυτερη κορόνα , για πιο γρηγορα πλαγιασματα . Βεβαια , οπως ολα τα λαστιχα που προοριζονται για τουρισμο , αργουν να ζεσταθουν ουτως ωστε να αποδιδουν "καλα" , αυτο ομως δεν σημαινει οτι το λαστιχο δεν "κραταει" , εξαρτάτε και το ολο στήσιμο της μηχανης , το βαρος κλπ , συνηθως το φορουν βαριες μηχανες τουρισμου fjr κλπ .Θα σου συνιστουσα να κοιταξεις λιγο τα νεα Dunlop Roadsmart ,ειναι και αυτα τουριστικα λαστιχα και ζεσταίνονται πολυ πιο γρηγορα απο τα 021 .

Και τα δυο τα εχω δοκιμασει , το 021 στο fjr ,και το Dunlop το φοραω τωρα στον "ληστη". Εμενα με ικανοποιουν , για το στυλ οδηγησης μου . Αλλα για "ινδιανικη" οδηγηση , με το καλημερα , δεν κανουν , θελουν το ζεσταμα τους , μετα βεντουζαρουν.

Το κοστος ειναι περιπου απο 300 - 380 , αναλογα με το μαγαζι .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fjr 1300

Δημοσιεύτηκε

εδω και πεντακοσια χιλιομετρα περιπου φοραω τα βτ21 λαστιχο τουρισμου(αργει να ''πιασει'' την σωστη θερμοκρασια οποτε για γρηγορα περασματα εντος τον τειχον δεν κανουν) διγομο, σκληρο στην κορυφη και μαλακο στους ομους, με ενυσχημενο σκελετο ωστε να αντεχουν στο βαρος,αρκετα γρηγορο στης εναλαγες κατευθηνσεις με τιμη αγορας 330 ευρω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σήμερα πέρασα απ΄την ΜΟΤΟΡΟΔΑ και μου έδωσαν τιμή για το BRIDGESTONE BT 021 350 ευρώ τοποθετημένα και ζυγοσταθμισμένα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Τα λάστιχα είναι θεικά όμως σίγουρα όχι κατάλληλα για το μηχανάκι σου και τους ελληνικούς δρόμους. ΜΑΚΡΙΑ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSXRTLXRVYZNSR Suzuki Το εχω

Δημοσιεύτηκε

B) Καλα τα λετε,αλλα fjr και xx αργουν να τα ζεστανουν απο οτι καταλαβα.Φαντασου,ποτε θα τα ζεστανει το feizer,ΠΟΤΕ.

Βαλε κατι ποιο μαλακο,η ζωη σου προεχει... :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fazer S2

Δημοσιεύτηκε

Το λάστιχο αυτό είναι κατάλληλο για "παιχνίδια" εντός πόλεως.

Μιας κ ήδη έχω τα 020 μάλλον μετά θα πάω στα 021

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

B) Οταν λες παιχνιδια,τι εννοεις πως δεν παταει πουθενα το πισω και νομιζεις πως εχεις 200 αλογα στη ροδα???? B) Αν ειναι ετσι ΟΚ,πασο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Το λάστιχο αυτό είναι κατάλληλο για "παιχνίδια" εντός πόλεως.

Μιας κ ήδη έχω τα 020 μάλλον μετά θα πάω στα 021

Και το BT-020 και το 021 είναι απλά ακατάλληλα για το Fazer 600.

Ναι θα σου βγάλουν 24.000 χλμ.. αλλά βάλε ένα Pireli Diablo πχ που θα σου βγάλει "μόνο" 12.000-16.000 και πες μου εντυπώσεις..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fazer S2

Δημοσιεύτηκε

Ναι αργεί να ζεσταθεί κ γλιστράει πολύ εύκολα.

Επίσης δεν φθείρεται εύκολα αυτό το λάστιχο όσο άσχημα κ να του συμπεριφερθείς.

Όταν ζεσταθεί (που έξω από την πόλη δε θα αργήσει κ τόσο πολύ να το κάνει) έχει ικανοποιητικότατη πρόσφυση κ τώρα που στα πλάγια το 021 έχει μαλακότερη γόμα θα έχει ακόμα καλύτερη πρόσφυση.

Νομίζω οτι με έξυπνη οδήγηση δε θα έχει κανείς πρόβλημα (μέσα στη πόλη γιατί έξω όλα ΟΚ) κ για τα λεφτά του κ για τα χιλιόμετρα που θα σου βγάλει είναι οικονομικότατη επιλογή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fazer S2

Δημοσιεύτηκε

Και το BT-020 και το 021 είναι απλά ακατάλληλα για το Fazer 600.

Ακατάλληλα :/

Εξαρτάται για πιο λόγο τα θέλεις.

Ναι δεν είναι τόσο ασφαλή για την πόλη αν αυτό θέλεις να πεις αλλά όχι κ ακατάλληλα. ;)

Είπαμε όλα είναι σε συνάρτηση με τις ανάγκες κ τα θέλω του καθενός.

Για μένα είναι το καταλληλότερο.

Ναι θα σου βγάλουν 24.000 χλμ.. αλλά βάλε ένα Pireli Diablo πχ που θα σου βγάλει "μόνο" 12.000-16.000 και πες μου εντυπώσεις..

Δεν αντιλέγω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Ναι αργεί να ζεσταθεί κ γλιστράει πολύ εύκολα.

Επίσης δεν φθείρεται εύκολα αυτό το λάστιχο όσο άσχημα κ να του συμπεριφερθείς.

Όταν ζεσταθεί (που έξω από την πόλη δε θα αργήσει κ τόσο πολύ να το κάνει) έχει ικανοποιητικότατη πρόσφυση κ τώρα που στα πλάγια το 021 έχει μαλακότερη γόμα θα έχει ακόμα καλύτερη πρόσφυση.

Νομίζω οτι με έξυπνη οδήγηση δε θα έχει κανείς πρόβλημα (μέσα στη πόλη γιατί έξω όλα ΟΚ) κ για τα λεφτά του κ για τα χιλιόμετρα που θα σου βγάλει είναι οικονομικότατη επιλογή.

σόρρυ ρε yiagt.. αλλά είχα και το fazer και αυτό το λάστιχο.. μόνο σε πίστα ζεσταίνεται

το BT-021 το ΧΧ ζορίζεται για να το ζεστάνει στην ελληνική άσφαλτο..

αυτό που λες ζεστό μάλλον είναι προς το χλιαρό.. ειλικρινά.. για αλλαγή βάλε κανά Diablo ή M3 και θα εντυπωσιαστείς από την διαφορά..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fazer S2

Δημοσιεύτηκε

σόρρυ ρε yiagt.. αλλά είχα και το fazer και αυτό το λάστιχο.. μόνο σε πίστα ζεσταίνεται

το BT-021 το ΧΧ ζορίζεται για να το ζεστάνει στην ελληνική άσφαλτο..

αυτό που λες ζεστό μάλλον είναι προς το χλιαρό.. ειλικρινά.. για αλλαγή βάλε κανά Diablo ή M3 και θα εντυπωσιαστείς από την διαφορά..

Συμφωνώ κ επαυξάνω!

χλιαρό όπως ακριβώς τα λές :_thumbsup:

Για στροφιλίκια κ τέτοια πράματα δεν κάνουν ή τέλος πάντων είναι πολύ πίσω σε σχέση με αυτά που αναφέρεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

FZMAN,

αν θες να πας σε δίγομο ελαστικό για το Fazer τότε μάλλον πρέπει να κοιτάξεις το Pilot 2CT το οποίο είναι πιο μαλακό (και στην σκληρή και στην μαλακή γόμα) από ότι το 021.

Μπορεί το 2CT να υστερεί ελάχιστα σε "τεχνολογία"

post-855-1207744558.png

αλλά νομίζω θα δέσει στο μοτόρι σου καλύτερα.

Παρόλαυτα νομίζω ότι γενικά το Fazer θέλει πολύ πιο μαλακά ελαστικά για να είναι και πιο ασφαλές και πιο παιχνιδιάρικο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Δηλαδή πιστεύεις πως παρόλο το ότι η μηχανή μου κάνει κατά 90% τουριστικά χιλιόμετρα δεν θα καταφέρει να φέρει σε σωστή θερμοκρασία τα ΒΤ 021;Eνημερωτικά πάντως η μηχανή μου υπερβαίνει τα 200 κιλά. Επίσης κάτι πιο μαλακό, σύγχρονο και δίγομο είναι και το DUNLOP ROADSMART. Ποιά η γνώμη γι αυτό;

Τροποποιήθηκε από τον FZMAN

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

B) Αν ειχα το μηχανακι σου,θα τα δοκιμαζα,εχω διαβασει και ακουσει καλα λογια B)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Δηλαδή πιστεύεις πως παρόλο το ότι η μηχανή μου κάνει κατά 90% τουριστικά χιλιόμετρα δεν θα καταφέρει να φέρει σε σωστή θερμοκρασία τα ΒΤ 021;Eνημερωτικά πάντως η μηχανή μου υπερβαίνει τα 200 κιλά. Επίσης κάτι πιο μαλακό, σύγχρονο και δίγομο είναι και το DUNLOP ROADSMART. Ποιά η γνώμη γι αυτό;

Κοίτα το θέμα των ελαστικών είναι ευαίσθητο.. και προσωπικό για κάθε αναβάτη. Ας το πάρουμε αλλιώς..

Τα BT020 και 021 στο μηχανάκι σου θα βγάλουν πάνω από 20.000 χλμ (και διόρθωσε με αν κάνω λάθος..). Αν κάνεις τόσα μέσα σε ένα χρόνο.. και είναι τουριστικά.. και δεν σε απασχολεί να έχεις περιθώρια για λίγο παραπάνω παιχνίδι τότε ίσως να είναι καλή επιλογή..

Και λέω ίσως γιατί δεν ξέρω τι άλλο έχεις δοκιμάσει. Στο fazer φορούσα τα BT-020 και μόλις έβαλα πχ τα Diablo έπαθα πλάκα από την διαφορά. Μιλάμε για τόσο μεγάλη αλλαγή που ακόμη και ένας χαλβάς σαν και μένα το αισθάνθηκε στα πρώτα χλμ.

Βέβαια τα Diablo δεν βγάλαν πάνω από 14.000 χλμ και τετραγώνισαν πιο εύκολα.. όμως - προσωπική άποψη πάντα - άξιζε τον κόπο.

Η μηχανή μου στεγνή είναι 223.. στεγνή (γύρω στα 255+ έτοιμη για ταξίδι..) και έχει 12,6 κιλά ροπής και σε επαρχιακό δρόμο θέλει παπάδες για να μείνει το λάστιχο "ζεστό". Δεν σου λέω ότι δεν είναι καλό.. απλά θα δοκίμαζα στην θέση σου κάτι πιο μαλακό.. έτσι για μια φορά.

Για τα Dunlop δεν γνωρίζω.. ξέρω μόνο ότι τα Pilot 2CT έχουν αποδειχθεί πολύ καλά ελαστικά και ότι οι 2 γόμες τους είναι πιο μαλακές σε σχέση με τα BT-021.. δεν είναι κακή ιδέα.

Επίσης αν διαβάζει κάποιος που έχει δοκιμάσει τα Metzeler Z6 Roadtec θα ήταν καλό να μας έγραφε την γνώμη του.. νομίζω ότι είναι καλή επιλογή για τουριστικό ελαστικό πάνω στο Fazer.

Έχε στα υπόψη πάντως ότι τα "δίγομα" ελαστικά έχουν βγει για μηχανάκια βαριά και ροπάτα τα οποία τετραγωνίζουν υπερβολικά νωρίς τα σπορ ελαστικά. Πχ το ΧάρΧαλο τετραγώνισε ένα Diablo και ένα BT-014 στα 4.000 και 4.500 χλμ αντίστοιχα. Το Fazer είναι ένα υπέροχο μηχανάκι στο οποίο μπορείς να τοποθετήσεις κανονικά ελαστικά (όχι δίγομα) και πάλι να έχεις καλή ισορροπία ανάμεσα σε σπορ και τουριστική οδήγηση όπως και ασφάλεια.

Ο λαστιχάς σου τι λέει;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πχ το ΧάρΧαλο τετραγώνισε ένα Diablo και ένα BT-014 στα 4.000 και 4.500 χλμ αντίστοιχα. Το Fazer είναι ένα υπέροχο μηχανάκι στο οποίο μπορείς να τοποθετήσεις κανονικά ελαστικά (όχι δίγομα) και πάλι να έχεις καλή ισορροπία ανάμεσα σε σπορ και τουριστική οδήγηση όπως και ασφάλεια.

B) Δεν νομιζω να φταιει το μηχανακι!!! :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κοίτα το θέμα των ελαστικών είναι ευαίσθητο.. και προσωπικό για κάθε αναβάτη. Ας το πάρουμε αλλιώς..

Τα BT020 και 021 στο μηχανάκι σου θα βγάλουν πάνω από 20.000 χλμ (και διόρθωσε με αν κάνω λάθος..). Αν κάνεις τόσα μέσα σε ένα χρόνο.. και είναι τουριστικά.. και δεν σε απασχολεί να έχεις περιθώρια για λίγο παραπάνω παιχνίδι τότε ίσως να είναι καλή επιλογή..

Και λέω ίσως γιατί δεν ξέρω τι άλλο έχεις δοκιμάσει. Στο fazer φορούσα τα BT-020 και μόλις έβαλα πχ τα Diablo έπαθα πλάκα από την διαφορά. Μιλάμε για τόσο μεγάλη αλλαγή που ακόμη και ένας χαλβάς σαν και μένα το αισθάνθηκε στα πρώτα χλμ.

Βέβαια τα Diablo δεν βγάλαν πάνω από 14.000 χλμ και τετραγώνισαν πιο εύκολα.. όμως - προσωπική άποψη πάντα - άξιζε τον κόπο.

Η μηχανή μου στεγνή είναι 223.. στεγνή (γύρω στα 255+ έτοιμη για ταξίδι..) και έχει 12,6 κιλά ροπής και σε επαρχιακό δρόμο θέλει παπάδες για να μείνει το λάστιχο "ζεστό". Δεν σου λέω ότι δεν είναι καλό.. απλά θα δοκίμαζα στην θέση σου κάτι πιο μαλακό.. έτσι για μια φορά.

Για τα Dunlop δεν γνωρίζω.. ξέρω μόνο ότι τα Pilot 2CT έχουν αποδειχθεί πολύ καλά ελαστικά και ότι οι 2 γόμες τους είναι πιο μαλακές σε σχέση με τα BT-021.. δεν είναι κακή ιδέα.

Επίσης αν διαβάζει κάποιος που έχει δοκιμάσει τα Metzeler Z6 Roadtec θα ήταν καλό να μας έγραφε την γνώμη του.. νομίζω ότι είναι καλή επιλογή για τουριστικό ελαστικό πάνω στο Fazer.

Έχε στα υπόψη πάντως ότι τα "δίγομα" ελαστικά έχουν βγει για μηχανάκια βαριά και ροπάτα τα οποία τετραγωνίζουν υπερβολικά νωρίς τα σπορ ελαστικά. Πχ το ΧάρΧαλο τετραγώνισε ένα Diablo και ένα BT-014 στα 4.000 και 4.500 χλμ αντίστοιχα. Το Fazer είναι ένα υπέροχο μηχανάκι στο οποίο μπορείς να τοποθετήσεις κανονικά ελαστικά (όχι δίγομα) και πάλι να έχεις καλή ισορροπία ανάμεσα σε σπορ και τουριστική οδήγηση όπως και ασφάλεια.

Ο λαστιχάς σου τι λέει;

Φίλε janabeti σ ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Πιστεύω ότι είναι πολύ σωστές. Εγώ σκέφτομαι και για τα DUNLOP ROADSMART που εχω ακούσει ότι είναι μαλακότερα απ΄τα BRIDGESTONE. Όσο για τα pilot 2CT που μου λες δεν έχω κάποιο σχόλιο απλά ότι η γνώμη μου θα ήταν να τοποθετούσα στην μηχανή ότι πιο σύγχρονο λάστιχο (για την χρήση που κάνω) υπάρχει και το pilot 2CT δεν είναι κι ότι πιο σύγχρονο γι αυτό με βλέπεις και έχω στο μυαλό μου και το ROADSMART που πιστεύω να καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες μου. Όσο αφορά πάντως για τον λαστιχά μου που λες δεν έχω κάποιο συγκεκριμένο που ξέρω καλύτερα για να εμπιστευτώ ιδιαίτερα. Στην ΜΟΤΟΡΟΔΑ που ρώτησα πάντως μου είπε για το BT 021 ότι είναι δοκιμασμένο λάστιχο και σε μηχανές σαν την δική μου με άριστα αποτελέσματα σε αντίθεση για παράδειγμα με τα PILOT ROAD 2 που έχουν ακουστεί κάποια παράπονα. Όσο αφορά στο FAZER μου είναι η πρώτη φορά που αλλάζω λάστιχα και έχω να πω ότι αυτά που έχει τώρα έχουν αρχίσει να τετραγωνίζει (το πίσω) λόγο της χρήσης της μηχανής (αρκετά ταξίδια σε εθνική οδό και λιγότερα στριφτερα κι αυτά με προσοχή). Φίλε janabeti όπως επίσης και στα παιδιά που απαντήσατε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Να ξέρετε ότι είναι πάντα ευπρόσδεκτες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Hornet 06 Honda Britten (1000cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αυτά είναι τα λάστιχα που σκέφτομαι να βάλω στην μηχανή μου μιας και η χρήση τους θα είναι καθαρά τουριστική και θέλω κάποιες γνώμες σας και εαν ξέρετε τι παίζει απο τιμές.

Αδερφέ τα έχω στο Hornet το 600 από το Σεπτέμβριο...έχουν κοντά στα 10000 κμ και δεν μου έχουν γλιστρήσει πουθενά είτε στην Αττική οδό είτε στα πέριξ (Παγκράτι Ν.Κόσμος,Πειραιάς) ακόμα και σε βροχή τα πάνε μια χαρά! μάλλον το θέμα λάστιχο είναι και ψυχολογικό ένα πράμα...

πάρτε και φωτό......

post-427-1207852386_thumb.jpg

post-427-1207852465_thumb.jpg

Τροποποιήθηκε από τον nassosxlvbros

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Τπτ :) και συγχώρεσε με αν πορώθηκα.

Ξέχασα να αναφέρω ότι τα BT-021 είναι πολύ καλά (!) σε βροχή αλλά και σε χιονόνερο (δοκιμασμένο αυτό..)

:P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

B) Κι'εγω ελπιζω τελικα,να κανεις τη σωστοτερη επιλογη B)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα
Sign in to follow this