xampos

Crypton X σχετικα με το crypton x

605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda SH (150cc) HJC RPHA 70 KTM SUPER ADVENTURE (1290cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

χαιρετε smile.gif

εχω εδω και καιρο το καινουργιο παπι της γιαμαχα το crypton x 135 και μου μπηκανε σκεψεις να του βαλω μερικα πραγματακια

καταρχην σκεφτομαι για εξατμιση , γνωριζει κανεις αν εχει βγει? επισης επειδη εχει καταλυτη βαζοντας αλλη εξατμιση τη γινεται με τον αισθητηρα λ ? γνωριζει κανεις?

επισης θα βαλω με την πρωτη ευκαιρια φωτα xenon :punk: και εχω μερικες αποριες

ποσο περιπου παει το σετ μια μια σκαλα η για δυο (μεσαια μεγαλη )

επειδη τα φωτα μου ειναι αναμενα συνεχεια ( δεν εχουν διακοπτη ) θα παιξει προβλημα με τα ξενον και την μπαταρια? να βαλω διακοπτακι?

και τελευταιο και σημαντικοτερο ,

θελω να μου πειτε οποιος γνωριζει ΜΑΓΑΖΙΑ που να περνανε φωτα xenon στην Θεσσαλονικη :think::yes:

ευχαριστω :bye:

post-2365-1196638315_thumb.jpg

Τροποποιήθηκε από τον innova 04
Προσθήκη ετικετών.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha FZS 1000 Fazer (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Για xenon δεν ξέρω άμα μπαίνει στο δικό σου πάντως εγνατίας με κατσιμίδη έχει ένα μαγαζί που περνάει xenon.

Για εξάτμιση δεν έχω κάτι να σου πώ παρά μόνο,εάν βάλεις να μην περάσεις κάτω απο το σπίτι μου! :katana:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Γιατί δεν το κρατάς μαμά; Έτσι και αλλιώς το μηχανάκι σπέρνει.. ειδικά αυτό το παπί αν το προσέξεις και το κρατήσεις καθαρό όταν θα θελήσεις να το δώσεις θα φύγει για πλάκα..

Τα xenon είναι καλή προσθήκη, αλλά πραγματικά χρειάζονται;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

:P

σκεφτομαι να ξαναγινω καγκουρας :lol:

δεν πιστευω να θεωρητε πειραγμα μια εξατμιση ρε σεις, αλλωστε δε θα βαλω καμοια σωληνα για εξατμιση, θελω κατι που να μην κανει ουτε πολυ ουτε λιγο θορυβο, να με ακουνε λιγο οι αδιγοι των αυτοκινητων οταν περναω αναμεσα και να γουσταρω και γω λιγο μιας και τις καθημερινες με την ππια κυκλοφωρω , και δεν προκειται να το δωσω κατα 90 %

ξενον θα βαλω για το λογο που το παπι μου ειναι το μοναδικο που εχει σταθερη ταση και μπορουν να μπουν, , και θα ειμαι το μοναδικο παπι με ξενον στη θεσσαλονικη :lol:

και ειναι κια γαματα , οχι οτι χρειαζονται και τοσο

μουλτιτζον 2 ερωτησεις,

1)η κατσιμιδη που ειναι? ακουστα την εχω

2) που μενεις ? :lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Κατσιμίδη, ο δρόμος που κατεβαίνει από τον περιφερειακό για κέντρο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κατσιμίδη, ο δρόμος που κατεβαίνει από τον περιφερειακό για κέντρο.

:_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM Yamaha TDM

Δημοσιεύτηκε

poly καλο σαιτ, θα τον ρωτησω ;)

Πριν λιγο περασα απο τον Bill αλλα ξεχασα να ρωτησω για το crypton sorry! :(

Δες μια δισκοπλακα που σκεφτομαι να βαλω απο την "Braking" ! :)

post-2503-1196685566_thumb.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 1100 XX Shoei XR 1000 Honda CBR 1100 XX (1137cc)

Η εξάτμιση κάνει φασαρία,τα xenon κοστίζουν και είνα άχρηστα,πέτα του μια δισκόπλακα της braking με 120 ευρώ και πλακώσου στα endo να συνηθίζεις σιγά σιγά.

Τροποποιήθηκε από τον Panayiotis

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 700ABS αργεί ακόμα ...

Δημοσιεύτηκε

Βλέποντας τη φωτογραφία με Crypton-άκι σου συνάδελφε (συμ-μοτοσικλετιστή) παρατήρησα δύο πράγματα. Το ένα είναι ότι το μηχανάκι είναι πολύ ωραίο. Το άλλο είναι ότι (όπως βλέπω στη φωτο) δεν έχει καθρέφτες. Σου παραθέτω τη άποψή μου περί καθρεφτών στη μηχανή, την οποία κάνω copy paste από άλλη συζήτηση και σου συνιστώ (για τη δική σου ασφάλεια) να τους ξαναβάλεις, έστω κι αν (τυχόν) δε σου αρέσουν.

Δεν αρκεί να έχουμε καθρέφτες αλλά πρέπει και να τους κοιτάμε ανά τακτά διαστήματα και μάλιστα όχι μόνο εν κινήσει αλλά και όταν είμαστε σταματημένοι σε στοπ ή φανάρι. Είναι πολύ χρήσιμο να έχεις εικόνα της κατάστασης πίσω σου, γιατι αυτή η "κατάσταση" σε λίγο θα έρθει μπροστά σου και ενίοτε (δυστυχώς) πάνω σου. Το θέμα λοιπον ειναι "αμυντικό". Οταν βλέπεις από τον καθρέφτη το μαλάκα πίσω σου να σε "γλύφει" με τον προφυλακτήρα του ή να έρχεται πατημένος (με τους προβολής ομίχλης αναμμένους, λόγω της ομιχλώδους κατάστασης που επικρατεί στο λιγοστό μυαλό του), πολύ απλά κάνεις στην άκρη να περάσει και να πάει στο διάολο. Αν δεν έχεις όμως καθρέφτες, τότε επαφίεσαι στην (ανύπαρκτη) οδηγική ικανότητα του προαναφερθέντος ατόμου. Παίζεις Λοττο, με άλλα λόγια. Αλλά εδώ δεν παίζεις λεφτά. Παίζεις τη ζωή σου (και τον ψυχικό κόσμο των αγαπημένων σου προσώπων).

Γι' αυτό λέω: Δεν αξίζει τον κόπο. Εχετε πάντα τους καθρέφτες πανω στη μηχανή σας, ό, τι μηχανάκι κι αν είναι, από παπί μέχρι hayabusa ή hypermotard. Και μην ακούσω ότι οι καθρέφτες "χαλάνε" τη "μουρη" της μηχανής! Η δικιά μας μουρη αξίζει εκατομμύρια φορές περισσότερο. Θλίβομαι και εξοργίζομαι όταν βλέπω κάποιους να βγάζουν τους καθρέφτες από τα μηχανάκια και να γυρνάνε δεξιά - αριστερά τα κεφάλια τους μεσα στην κίνηση για να ρίξουν και "μια ματιά" πίσω (τη στιγμή που μπορεί ξαφνικά ο μπροστινός σου να κοκκαλώσει κι εσύ να βουτήξεις σφαίρα στο πίσω παρμπρίζ). Κι αυτό συμβαίνει κατά κόρον στα παπιά, γιατί σου λέει ο άλλος: έλα μωρέ, παπί ειναι, τί τους θέλω τους καθρέφτες. Η μηχανή είναι μηχανή. Ξέρεις να οδηγείς; Λάβε τα μέτρα σου και φέρσου υπεύθυνα ως ώριμος και κατασταλαγμένος μοτοσικλετιστής (και πολίτης), άσχετα με το τί μηχανάκι οδηγέις. Αν κάνεις εκπτώσεις στην ασφάλειά σου δε σε θεωρώ μοτοσικλετιστή, δε θέλω ούτε να σε ξέρω, δεν πρόκειται να σου ανταποδώσω χαιρετισμό μοτοσικλετιστικής αλληλεγγύης στην εθνική. Τα ανωτέρω ισχύουν και για τους ξεκράνωτους, θορυβοποιούς, ενοχλητικους και εν τέλει άσχετους "μοτοσικλετιστές" που ντροπιάζουν τη μεγάλη, ώριμη, υπεύθυνη και σκεπτόμενη ομάδα των μοτοσικλέτιστών. Τί να πει κανείς για τον τυπά με τη σούπερ - γ@@άω εξάτμιση που περνάει με σούζα μπροστά από σχολείο την ώρα που σχολάνε τα παιδιά; Είναι ένα όνειδος για τη Μοτοσικλέτα. Είναι ενοχλητικός για να τον "δούμε". Αν δεν ξεσηκώσει τον κόσμο, απλά δεν υπάρχει. Είναι ένα κομπλεξικό αδειανό πουκάμισο πάνω σε δυο ρόδες. Απομονώστε τον.

Τα παραπάνω τα γράφω καλοπροαίρετα και με διάθεση μοτοσικλετιστικής αλλυλεγγύης και όχι για να "κάνω μάθημα" ούτε για να "κάνω τον έξυπνο". Αλλωστε έξυπνος είναι όποιος γράφει χιλιάδες χιλιόμετρα πάνω στη μηχανή του με ασφάλεια (για τον ίδιο) και υπευθυνότητα (για τους άλλους).

Τέλος, κάτι άλλο χρήσιμο που θα μπορούσες να προσθέσεις στο Crypton είναι το πλαϊνό στάντ. Πιστεύω να υπάρχει ως after market.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TT600R Αλλος the air

Η εξάτμιση κάνει φασαρία,τα xenon κοστίζουν και είνα άχρηστα,πέτα του μια δισκόπλακα της braking με 120 ευρώ και πλακώσου στα endo να συνηθίζεις σιγά σιγά.

αλλαγή δισκόφρενου? Τι να το κάνεις? Εχεις σκοπό να αλλάξεις και πιρουνι και ζαντα ωστε να αποκτησεις πρόσφυση? Χλωμο...

οταν έχει νερά ο δρόμος μαζί με το φρένο μη ξεχνάς πάντα....προσευχή B)....γιατί οκ..το βαλες το δισκοφρενακι το μάχημο...μάχημη πρόσφυση που θα βρεις?

το crypton ειναι καλός πάπιος.

Καλα γκάζια , καλός σχεδιασμός

Η μόνη βελτιωση που πρέπει να του κάνεις είναι να βάλεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

Τροποποιήθηκε από τον jkstigma

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πριν λιγο περασα απο τον Bill αλλα ξεχασα να ρωτησω για το crypton sorry! :(

Δες μια δισκοπλακα που σκεφτομαι να βαλω απο την "Braking" ! :)

τον ρωτισα εγω και δεν εχει τιποτα

:(

Βλέποντας τη φωτογραφία με Crypton-άκι σου συνάδελφε (συμ-μοτοσικλετιστή) παρατήρησα δύο πράγματα. Το ένα είναι ότι το μηχανάκι είναι πολύ ωραίο. Το άλλο είναι ότι (όπως βλέπω στη φωτο) δεν έχει καθρέφτες. Σου παραθέτω τη άποψή μου περί καθρεφτών στη μηχανή, την οποία κάνω copy paste από άλλη συζήτηση και σου συνιστώ (για τη δική σου ασφάλεια) να τους ξαναβάλεις, έστω κι αν (τυχόν) δε σου αρέσουν.

Δεν αρκεί να έχουμε καθρέφτες αλλά πρέπει και να τους κοιτάμε ανά τακτά διαστήματα και μάλιστα όχι μόνο εν κινήσει αλλά και όταν είμαστε σταματημένοι σε στοπ ή φανάρι. Είναι πολύ χρήσιμο να έχεις εικόνα της κατάστασης πίσω σου, γιατι αυτή η "κατάσταση" σε λίγο θα έρθει μπροστά σου και ενίοτε (δυστυχώς) πάνω σου. Το θέμα λοιπον ειναι "αμυντικό". Οταν βλέπεις από τον καθρέφτη το μαλάκα πίσω σου να σε "γλύφει" με τον προφυλακτήρα του ή να έρχεται πατημένος (με τους προβολής ομίχλης αναμμένους, λόγω της ομιχλώδους κατάστασης που επικρατεί στο λιγοστό μυαλό του), πολύ απλά κάνεις στην άκρη να περάσει και να πάει στο διάολο. Αν δεν έχεις όμως καθρέφτες, τότε επαφίεσαι στην (ανύπαρκτη) οδηγική ικανότητα του προαναφερθέντος ατόμου. Παίζεις Λοττο, με άλλα λόγια. Αλλά εδώ δεν παίζεις λεφτά. Παίζεις τη ζωή σου (και τον ψυχικό κόσμο των αγαπημένων σου προσώπων).

Γι' αυτό λέω: Δεν αξίζει τον κόπο. Εχετε πάντα τους καθρέφτες πανω στη μηχανή σας, ό, τι μηχανάκι κι αν είναι, από παπί μέχρι hayabusa ή hypermotard. Και μην ακούσω ότι οι καθρέφτες "χαλάνε" τη "μουρη" της μηχανής! Η δικιά μας μουρη αξίζει εκατομμύρια φορές περισσότερο. Θλίβομαι και εξοργίζομαι όταν βλέπω κάποιους να βγάζουν τους καθρέφτες από τα μηχανάκια και να γυρνάνε δεξιά - αριστερά τα κεφάλια τους μεσα στην κίνηση για να ρίξουν και "μια ματιά" πίσω (τη στιγμή που μπορεί ξαφνικά ο μπροστινός σου να κοκκαλώσει κι εσύ να βουτήξεις σφαίρα στο πίσω παρμπρίζ). Κι αυτό συμβαίνει κατά κόρον στα παπιά, γιατί σου λέει ο άλλος: έλα μωρέ, παπί ειναι, τί τους θέλω τους καθρέφτες. Η μηχανή είναι μηχανή. Ξέρεις να οδηγείς; Λάβε τα μέτρα σου και φέρσου υπεύθυνα ως ώριμος και κατασταλαγμένος μοτοσικλετιστής (και πολίτης), άσχετα με το τί μηχανάκι οδηγέις. Αν κάνεις εκπτώσεις στην ασφάλειά σου δε σε θεωρώ μοτοσικλετιστή, δε θέλω ούτε να σε ξέρω, δεν πρόκειται να σου ανταποδώσω χαιρετισμό μοτοσικλετιστικής αλληλεγγύης στην εθνική. Τα ανωτέρω ισχύουν και για τους ξεκράνωτους, θορυβοποιούς, ενοχλητικους και εν τέλει άσχετους "μοτοσικλετιστές" που ντροπιάζουν τη μεγάλη, ώριμη, υπεύθυνη και σκεπτόμενη ομάδα των μοτοσικλέτιστών. Τί να πει κανείς για τον τυπά με τη σούπερ - γ@@άω εξάτμιση που περνάει με σούζα μπροστά από σχολείο την ώρα που σχολάνε τα παιδιά; Είναι ένα όνειδος για τη Μοτοσικλέτα. Είναι ενοχλητικός για να τον "δούμε". Αν δεν ξεσηκώσει τον κόσμο, απλά δεν υπάρχει. Είναι ένα κομπλεξικό αδειανό πουκάμισο πάνω σε δυο ρόδες. Απομονώστε τον.

Τα παραπάνω τα γράφω καλοπροαίρετα και με διάθεση μοτοσικλετιστικής αλλυλεγγύης και όχι για να "κάνω μάθημα" ούτε για να "κάνω τον έξυπνο". Αλλωστε έξυπνος είναι όποιος γράφει χιλιάδες χιλιόμετρα πάνω στη μηχανή του με ασφάλεια (για τον ίδιο) και υπευθυνότητα (για τους άλλους).

Τέλος, κάτι άλλο χρήσιμο που θα μπορούσες να προσθέσεις στο Crypton είναι το πλαϊνό στάντ. Πιστεύω να υπάρχει ως after market.

φιλε μου ευχαριστω για τις συμβουλες πραγματικα αλλα τα ξερω ολλα αυτα και συμφωνω . παρεξηγηση

τους καθρεπτες τους εβγαλα παρασκευη για να βγω καγκουροτσαρκα σε κανα ΙΚΕΑ και θα τους βαλω αυριο μεθαυριο , δεν μπορω να οδιγαω μη ξεροντας τι γινεται πισω μου στο μηχανακι παντα εχω καθρεπτες αν και κακα τα ψεματα χωρις αυτους το κρυπτον πεταει !!!!!

παρε και μια φωτο με τα μηχανακια μου που εχεουν καθρεπτες :cheers:

post-2365-1196710150_thumb.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

epeidi to sizitaga me enan filo legame oti akoma dn exoun bgei pragmata gia crypton X . ego pantos leo gia mesa sta xristougenna na psaxto gia kana diskofreno piso gia kamia e3atmisi kai na balo kai plaino stant.

de mpori kati tha yparxei :(

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSXR K7,DRZ K7 (1000cc) Shoei XR 1000 Suzuki GSXR TURBO (1.500cc)

Δημοσιεύτηκε

βαλε εξατμιση και βγαλε και λασπωτιρα θα γινει το πιο γαματο παπι σε λεο :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM Yamaha TDM

Δημοσιεύτηκε

Αστο οπως ειναι,μια χαρα ειναι,υπερβολικα τα φωτα Xenon σε παπι,εξατμιση αμα αλλαξεις μην βαλεις καμια που κανει θορυβο γιατι θα κανεις συλλογη απο κλήσεις... :)

Καλυτερα φρενα βαλε εαν δεις οτι δεν σου ειναι αρκετα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha ybr (125cc) Ducati 1000 biposto (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

μπαμπη ο αισθητιρας λ απο οσο ξερω δεν εχει να κανει με την εξατμιση...

τωρα και να μην εχει βγει ιδικα για το χ εγω θα ελεγα καλυτερα να χτυπισεις μια χειροποιητη!! :_rock-on::_rock-on::_rock-on:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

o aisthitiras λ σχετιζεται με τον καταλυτη νομιζω και αν δεν τον απενεργοποιησω θα μου αναβει το λαμπακι τις μηχανης ,

εξατμιση θελω να βαλω, αυτην ειναι πολυ μα παρα πολυ αθορυβη και δε μπορω :D ,

φωτα ξενον θα βαλω επειδη ειναι γαματα :_rock-on: :_rock-on:

βαλε εξατμιση και βγαλε και λασπωτιρα θα γινει το πιο γαματο παπι σε λεο :D

την πινακιδα δεν την βγαζω :nono: , θα μαζευω κλησεις για πλακα στο κεντρο,

θα βαλω πισω φαναρι που εχει ενσωματομενα και τα φλας, με ειπανε στο βαρδαρι οτι θα βγαλουν

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha ybr (125cc) Ducati 1000 biposto (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

με τον αισθητιρα λ (στα αυτοκινητα τουλαχιστον) εχουν προβλημα πχ τα τουρμπατα οταν τους αλαξεις απο

σκαστρα κλειστου τυπου, ανοιχτου..δεν ξερω πως μπορει να αντιστιχιστει κατι τετιο σε μηχανη...!

(και αν υπαρχει αντοστειχια του προβληματος)

1000% αν σου το ειπε μαστορας θα εχει δικιο...αλλα και να σου αναβει το λαμπακι? αστο για φωτορυθμικο... :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

με τον αισθητιρα λ (στα αυτοκινητα τουλαχιστον) εχουν προβλημα πχ τα τουρμπατα οταν τους αλαξεις απο

σκαστρα κλειστου τυπου, ανοιχτου..δεν ξερω πως μπορει να αντιστιχιστει κατι τετιο σε μηχανη...!

(και αν υπαρχει αντοστειχια του προβληματος)

1000% αν σου το ειπε μαστορας θα εχει δικιο...αλλα και να σου αναβει το λαμπακι? αστο για φωτορυθμικο... :lol: :lol:

den ειναι προβλημα ο αισθητηρας λ

απλα ειναι ενας αισθητηρας που δινει το οκ στον εγκεφαλο οτι υπαρχει ο καταλυτης και δουλευει κανονικα

απλα βγαζοντας τον καταλυτη χρειαζεται να γινει και μια ειδικη πατεντα ( να μπουνε κατι λαμακια) που να ξεγελαει τον εγκεφαλο οτι δηθεν υπαρχει ο καταλυτης ενω εμεις τον εχουμε ξηλωσει :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

η λετε να το κανω καπως ετσι? :lol: :lol:

post-2365-1196985907_thumb.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM Yamaha TDM

Δημοσιεύτηκε

Αστο οπως ειναι,παπι ειναι δεν χρειαζονται υπερβολες γιατι θα σε κράζουν στον δρομο :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

λεω να βαλω και μπλε λεντ κατω απ το μηχανακι :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM Yamaha TDM

Δημοσιεύτηκε

Βαλε και διπλες Acrapo :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Βαλε και διπλες Acrapo :)

ψηνομαι :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM Yamaha TDM

Δημοσιεύτηκε

ψηνομαι :lol:

Αμα δεν μπει η ακραπο με πατεντα δοκιμασε Termignoni :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki v-strom 650 k8 Schuberth C2 Έλα μου ντε... (???cc)

Δημοσιεύτηκε

Φιλος μην το πειραζεις το μηχανακι. Κανε το καλο στρωσιμο(1000+ χμ), βαλε 2 καλα λαστιχα και αν μετακινησε εκτος πολης με περιορισμενο οδικο φωτισμο, τοτε ναι, βαλε ξενον. Κατα τ'αλλα το μηχανακι ειναι τοσο ομορφο που καλυτερα να μην βαλεις τπτ πανω του, μαλιστα γι' αυτο τον λογο θα προτεινα εναν συναγερμο. Εξατμιση καταργωντας τον λ μην το επιχειρησεις γιατι μετα θα σου βγαζει συνεχως σφαλματα ερρορ...ερρορ. Αργοτερα που ισως βγει aftermarket με καταλυτη, αφου σου ξυνεται η τσεπη, τοτε χωστα σε μια πιο πουλ-μουρ εξατμιση. Μην ξεχνας οτι εξατμιση δεν ειναι βελτιωση σ' αυτα τα κυβικά, παρα μονον χασιμο ?.... ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα