Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0
ktm-isa

DUKE ή ΚΤΜ

35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

KTM KTM LC4 Shoei V-MT KTM KTM LC4 (640cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλησπέρα σαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :)

Καιρός να δώσω το ΚΤΜ-άκι... :(

και να πάρω μοτοσικλέτα του ΚΟΥΤΙΟΥ και πάλι.. :_innocent:

Είμαι ανάμεσα σε ΚΤΜ 640 και σε ΚΤΜ DUKE.. :baby:

Έμμμμ...να ακούσω γνώμες? :_innocent:

post-333-1129778358_thumb.jpg

post-333-1129778480_thumb.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha Tmax 500 Honda VFR 800 X

Δημοσιεύτηκε

Εγω τασομαι υπερ της μαυρης ζαντας οπως και να εχει... ;)

καλα δεν το συζηταω πως ο δουκας ειναι ... :wub:

ασχετο, δεν θα προτιμουσες κατι πιο ταξιδιαρικο; το 640 το adventure φεριπιν, αν θες ΚΤΜ ντε και καλα ... :baby:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Βρε ktm-isa ο Δουκας τι ειναι? Husqvarna? Τι "Duke i KTM" ?

:D :lol:

Για να σου φτιαξω τη μερα.. λοιπον ο Δουκας με το κλειδι στο χερι βγαινει στα 10,200 ευρα! :shock:

Το 640 απο οτι θυμαμαι, διορθωστε με, στα 9,330 ευρα!

Ο Δουκας στην ουσια ειναι ενα LC4 640, απλα πιο "ζυγισμενος", ελαφρα καλιτερη γεωμετρια και ελαφρα πιο "αγριος" και γενικα ενα μικρο κλικ πιο πανω απο τα "απλα" 640.

Σιγουρα το στυλ του ειναι μοναδικο αλλα και τα λεφτα πολλα (σκεψου το αυτο)!

Σιγουρα τα μηχανακια δεν προσφερονται για ταξιδια, μονο τρελος θα επαιρνε μοταρντ για ταξιδια :lipssealed: αλλα τι σου λεω? αυτο το ξερεις ηδη! :)

Ο Δουκας να ξερεις εχει ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ανταλλακτικα απο οτι το LC4 640... :(

Υπαρχουν γενικα καποιες μικρες βελτιωσεις σε σχεση με τον παλιο δουκα (03-04)..

Τι αλλο?... :_unsure:

Σερβισ κανονικα ,οπως αλλωστε ξερεις, αν και η ΚΤΜ δινει σερβις πλεον στα 5000 χλμ εμεις το κανουμε πιο νωρις, αναλογα με τι χρηση παντα! :winking:

Απ'τα μειον ειναι η Ελληνμοτο και η πολιτικη της, επειδη εχω πλακωθει απειρες φορες εχω καταληξει πλεον σε επικοινωνια απευθειας με Αυστρια!

Οποτε αν αντιμετωπισεις καποιο προβλημα μη διστασεις να ζητησεις βοηθεια, η ελληνμοτο φαινεται αδιαφορη, ανοργανωτη και ανικανη να ανταπεξελθει στο βαρος του ονοματος της ΚΤΜ (και οχι μονο). Οποτε απ'ευθειας επικοινωνια με τη μαμα εταιρια που πιστεψε με οχι μονο νοιαζετε... αλλα κοιταει να σε ικανοποιησει στο δευτερολεπτο!

Αν θυμηθω κατι στην διαρκεια της μερας θα το γραψω, μολις ξυπνησα τωρα... οποτε :yawn:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Λοιπόννννννννννννννννν :) javaneze μπά με τίποτα δεν θα προτιμούσα το 640adventure :_innocent:

Άν και είμαι κολλημένη στα ΚΤΜ :wub: έρωτας αγιάτρευτος...μου περνάει απο το μυαλό και για άλλες 3 μοτοσικλέτες... :_innocent: που είναι και για ταξιδάκια... :) που κάνω κιόλας..:winking:

Χμμμ...σκέφτηκα και για F650GS :_innocent: ,F650GSdakar :_innocent: ,Pegaso Strada650 :_innocent: ...

post-333-1129803747.jpg

post-333-1129803766.jpg

post-333-1129803806_thumb.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μας τα χαλας τωρα βρε κτμ-ισα! Δουκας ή 640 και τωρα το γυρνας σε ΒΜW? :P

Πλακα κανω ετσι! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Sarevock :) :) :) ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!10.200 έ? :/ θα έλεγα πως είναι αρκετά τα χρήματα αν πώ πως θα αλλάξω εξατμίσεις κλπ...τί?είναι πιο ακριβα τα ανταλλακτικά???για την ανάρτηση και τις ζάντες θα λές έ? :/

Όσο για την Ελλην μοτο το έχω καταλάβει πως είναι αδιάφορη.... :(

Δεν ήξερα πως μπορώ να έχω επικοινωνία με τη μαμά..και προπάντως πως σε εξυπηρετεί και σε ικανοποιεί στο δευτερόλεπτο..μπράβο τους! :_thumbsup:

Sarevock να είσαι καλά για για τον χρόνο σου(αν και αγουροξυπνημένος) :D απλά είμαι σε διλήματα...και καταλαβαίνεις...μια γνώμη είναι σημαντική για μένα..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 950 SUPERMOTO

Δημοσιεύτηκε

Ktm-isa,

Diaforetikes katavoles ta ypolipa moto.

Ean thes siginisis odigikis apolausis tote DUKE poy einai moutro!

Gia ekdromoules ktlp apo auta pou dixnis to STRADA sta sigoura pou teriazi kai sto "asthenes filo" ENTOS EISAGOGIKON!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μας τα χαλας τωρα βρε κτμ-ισα! Δουκας ή 640 και τωρα το γυρνας σε ΒΜW? :P

Πλακα κανω ετσι!  :D

<{POST_SNAPBACK}>

χαχαχαχααχχααχα... :P

γιατί η bmw είναι άσχημες? :winking:

άν δεν υπήρχαν τα ΚΤΜ σε bmw θα πήγαινα στάνταρ :_thumbsup:

Σήμερα στην δουλίτσα συζητούσα αυτό που είπε ο javaneze για τα ταξίδια...άν και είναι θήριο και το ΚΤΜ..και δεν μασάει μια να με πάει απο ΘΡΑΚΗ--------->ΑΘΗΝΑ.. :whistling: αλλά όσο να'ναι έχει μεγάλη διαφορά πάνω στην κάθε σέλα..και πάλι μπερδεύομαι μετά και λέω... :blush: ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΑΞΙΔΙΑ?Χριστούγεννα,Πάσχα,Καλοκαίρι?Και μετά πάλι σκέφτομαι..φανταζεσαι να πάρεις BMW και να το μετανιώσεις...?για μια διαφορά 2.000 ευρώ? :lipssealed: και δεν λέω πως θα το μετανιώσω επειδή δεν θα είμαι ευχαριστημένη με την BMW ..αλλά γιατί είμαι κολλημένη με τα ΚΤΜ... :wub:

Ktm-isa,

Diaforetikes katavoles ta ypolipa moto.

Ean thes siginisis odigikis apolausis tote DUKE poy einai moutro!

Gia ekdromoules ktlp apo auta pou dixnis to STRADA sta sigoura pou teriazi kai sto "asthenes filo" ENTOS EISAGOGIKON!

<{POST_SNAPBACK}>

Horhe σε ευχαριστώ πολύ :) ούφ..έχω και άλλη ψήφο για DUKA που πραγματικά είναι ΜΟΥΤΡΟ και τον πάω τρελά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub: μήπως το πολυ παιδεύω :blush: για 2.000 ευρώ?και τρελαίνω κι εσάς άδικα? :blush: μπάαααααααααααααααα....όχι όχι..ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ κιολας.... :_innocent: δεν θέλω ΤΑΞΙΔΙΑΡΙΚΟ bmw,Strada κλπ..κλείνω σε ΚΤΜ640sm και σε DUKE..όσο για τα ταξίδια...έχει ο Θεός..οπως έκανα τόσα χρόνια έτσι θα κάνω και τώρα :whistling: λές να αλλάζω σελίτσα πρίν απο κάθε ταξίδι...? :P :lipssealed::baby::_innocent::blush: :P :P :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Sarevock :)  :)  :) ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!10.200 έ? :/ θα έλεγα πως είναι αρκετά τα χρήματα αν πώ πως θα αλλάξω εξατμίσεις κλπ...τί?είναι πιο ακριβα τα ανταλλακτικά???για την ανάρτηση και τις ζάντες θα λές έ? :/

Όσο για την Ελλην μοτο το έχω καταλάβει πως είναι αδιάφορη.... :(

Δεν ήξερα πως μπορώ να έχω επικοινωνία με τη μαμά..και προπάντως πως σε εξυπηρετεί και σε ικανοποιεί στο δευτερόλεπτο..μπράβο τους! :_thumbsup:

Sarevock να είσαι καλά για για τον χρόνο σου(αν και αγουροξυπνημένος) :D απλά είμαι σε διλήματα...και καταλαβαίνεις...μια γνώμη είναι σημαντική για μένα..

<{POST_SNAPBACK}>

Για αυτο ειμαστε βρε εδω εμεις! :)

τα ανταλλακτικα ειναι ΦΩΤΙΑ :shock: !!!

εξατμισουλες αν θελεις ...υπολογιζε 1200 για ακραπες :shock:

Αν θελεις μπορω να σου δωσω τιμες για οποιο σημειο του Δουκα θελεις!

...ποναει ομως ε! :cry:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Sarevock μά να πώ κάτι? :blush: το ίδιο πράγμα με ΚΤΜ δεν είναι????? :blush:

Ότι δίνω για ΚΤΜ τα ίδια θα δώσω και για DUKE σε θέμα ανταλλακτικών.. :whistling: εκτός απο ανάρτησεις,ζάντες,μάσκα και εξατμίσεις..δεν νομίζω να έχει κάτι άλλο έ?το ασχετάκι ΕΔΩ :blush:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Sarevock μά να πώ κάτι? :blush: το ίδιο πράγμα με ΚΤΜ δεν είναι????? :blush:

Ότι δίνω για ΚΤΜ τα ίδια θα δώσω και για DUKE σε θέμα ανταλλακτικών.. :whistling: εκτός απο ανάρτησεις,ζάντες,μάσκα και εξατμίσεις..δεν νομίζω να έχει κάτι άλλο έ?το ασχετάκι ΕΔΩ :blush:

<{POST_SNAPBACK}>

Μπα!

Θελει να εχεις βαθιιιιιιιιιιααααααα τσεπη ο Δουκας! (εμ τι? μονο ονομα θα ειναι?) χαχαχα :)

π.χ. τα πλαστικα του ειναι 5 φορες πανω σε τιμη

Παραδειγμα το πανω πλαστικο ουρας εχει 305 ευρω!

Η μασκα εχει 200

Το τιμονι 220! :shock:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 950 SUPERMOTO

Δημοσιεύτηκε

Paidia kales oi akrapes all akrives!!!

Yparxoun kai Wings, deixnoun kales exoun peripou 500 yiourgia.

Tha exw plirofories kai dynochat se liges meres gia to 950supermoto!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200 GS LC

Δημοσιεύτηκε

Παρε κατι πιο ταξιδιαρικο...ελαφρια είναι και τα άλλα...αν εισαι και λίγο για πιο off καταστάσεις..

(Για μένα στα off ανακαλυπτεις τη μηχανη...εκει που δεν παταει αυτοκίνητο...ασε που οι δρόμοι τις Ελλάδας δεν είναι και ο,τι καλύτερο για να τρέχεις..)

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Sarevock!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

Μην τά λές ΕΤΣΙ...

Στάσου να καθίσω να πάρω κανένα ποτηράκι νεράκι...

Στον τόπο θέλεις να μείνω???? :whistling:

Δεν τα λένε έτσι αυτά... :_innocent:

200άρες 300άρες βλέπω...ΒΑΘΙΑ ΤΣΕΠΗ θέλει.. :whistling: αλλά πες το και το άλλο Sarevock..ΑΞΙΖΕΙ.................. :wub: !!!!!!!!Έ?Πές το! :_innocent:

Paidia kales oi akrapes all akrives!!!

Yparxoun kai Wings, deixnoun kales exoun peripou 500 yiourgia.

Tha exw plirofories kai dynochat se liges meres gia to 950supermoto!

<{POST_SNAPBACK}>

Horhe να πώ την ταπεινή μου γνώμη ΔΕΝ ΞΕΡΩ μα το 950supermoto είναι πολύ χοντροκομένο... :_innocent: δεν θα το έπαιρνα... :_innocent:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki KLX SM KTM 950 SUPERMOTO (925cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

ktm-ισα χωρις να το ξερεις με τρελανες :wacko: για τον πολυ απλο λογο οτι εχω το ιδιο διλλημα μαζι σου.Εχω και εγω το μηχανακι μου για πουλημα οπως και εσει και το καλοκαιρι (Αυγουστο) ετοιμαζομουν να παρω καινουρια μηχανη :winking: ,με το σκεπτικο βαζω δοσεις ξεκιναω να τις πληρωνω και μολις πουλησω το δικο μου τα δινω ολα μαζι η κατι τετοιο.Και ιδου το ερωτημα LC4 η DUKE :devil:.Αρχες Αυγουστου παω σε ενα ελληνμοτο(ονοματα δε λεμε)να τα δω απο κοντα και μου λενε οτι εχουν σε στοκ του 2004 με εγγυηση και τα παντα 7.800 :shock: .Εκει τρελαθηκα :_w00t: .Ποσα κομματια εχετε ακομα λεω,λιγα μου λενε..Ποσα θελετε τους λεω για να το κλεισω και να ερθω να το παρω τελει Αυγουστου αρχες Σεπτεμβρη 500 φτανουν?Φτανουν μου λεει και πριν προλαβει να κλεισει τα ματια του ειχα παει σπιτι μου ειχα παρει τα λεφτα και ειχα γυρισει.Τα δινω βαζουν και ενα χαρτακι με το ονομα μου πανω στη μηχανη και μου λενε καλοριζικο. :afro: Πεταγα στον εβδομο ουρανο.

Γυρναω απο διακοπες και γαρ φοιτητης στην Ιταλια ετοιμαζομουν να παρω τη μηχανη και να κανω το ταξιδακι μου να το στρωσω κιολας,ελα ομως που η π......α η ζωη ειχε αλλη αποψη.Για τον πολυ απλο λογο του οτι εκατσε μια στραβη,και ενω ειχα παει στο μαγαζι να κανω την χρηματοδοτηση,και οση ωρα περιμενα,ειχα ανεβει πανω στη μηχανη και εκανα ηδη ονειρα -_- καμια τραπεζα δεν μου εκανε χρηματοδοτηση.Φρικαρα γυρισα σπιτι να μαθω μεσο τον γονειων πως και γιατι και επεσα απο τα συννεφα :sorry: .

Αποτελεσμα=ειμαι χωρις μηχανη στα ξενα να μπορω να ξεδινω λιγακι(πηρα ποδηλατο ),σχεδιο για αγορα χριστουγεννα και 500 ευρω στην ελληνμοτο να περιμενουν να αξιοποιηθουν τα χριστουγεννα.Ετσι εγινε κιολας και μπηκα στο mybike γιατι χωρις την παρεα σας θα λαλουσα.

Ολα αυτα θα μου πεις τωρα γιατι στα λεω και σε πρηζω.Ακου λοιπον,η ελληνμοτο καθε χρονο περιπου αρχες απριλη βγαζει προσφορα τα LC4 που συνηθος ξερει και ξερουμε οτι αλλαζουν την επομενη χρονια(χρωματα,καμια εξατμιση παραπανω κ.α)χωρις καμια ουσιωδης διαφορα ομως σε κινιτηρα) αλλα 1000 ευρω λιγοτερα.ο δουκας εχει παραμεινει ιδιος αρκετα χρονια τωρα και κατι ακουγετε για ανανεωση του το 2006(ρωτα και τον SAREVOCK)και για αυτο το λογο αυτην την εποχη τον δινουν με δωρο τις ακραπες.Ισως ΛΕΩ ΙΣΩΣ τον απριλη να ειναι και αυτο σε προσφορα οποτε οτι και να διαλεξεις μην βιαστεις.Εγω αυτο θα κανω θα περιμενω γιατι χειμωνιατικα και επειδη λειπω και απο ελλαδα δεν με συμφερει να κανω καποια αγορα.

Ante makari na mas po megia mas se kana 6 mino..... :sorry:

Τροποποιήθηκε από τον mastgeo

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 950 SUPERMOTO

Δημοσιεύτηκε

Gia tis wings elega oti tha dokimastoun se 950sm ean einai kales exei kai gia douka.

Wings

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

mastgeo με βάζεις και προβληματιζομαι...και σε ευχαριστώ!!!! :)

Καλό μου ακούγεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΡΕΣΕΙ :D

Και μπορώ να πώ πως θα με σύμφερε κάτι τέτοιο..απλά θα τρενάρω να πουλήσω το ΚΤΜ-άκι(κι έτσι δνε θα μείνω χωρίς μοτοσικλέτα)και άν όλα πάνε καλά και την μοτοσικλέτα που θέλω θα έχω και λιγότερα χρήματα θα δώσω και θα έχω την επιλογή να τις βάλω και 2 καλές εξατμισούλες...και στην τελική έρχεται και χειμώνας και αυτό είναι ΥΠΕΡ μου...για να μην κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα :_innocent:

Όσο για αυτό που σου έτυχε...δεν πειράζει μην το σκέφτεσαι..στην τελική κάθε εμπόδιο σε καλό :winking:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και πάλι..Υπομονούλα και σε σένα..ΕΥΧΟΜΑΙ σε ενα 6 μηνο το πολύ να έχουμε και οι 2 τα ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ μας ΑΣΤΕΡΙΑ :)

Άν ακούσεις κανένα νεότερο ειδοποίησε μαςςςςςςςςςς..ναί?'ίσως να ενδιαφέρονται και άλλοι μοτοσικλετάκιδες.. :baby:

Να είστε καλά όλοι για το ενδιαφέρον σας!!!!!!!!!!!! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC8 KTM LC8 (942cc)

Δημοσιεύτηκε

Αποφάσισε τι πραγματικά θέλεις και μή μας μπερδεύεις!! :winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Horhe...

Ανατολικο ευρωπαικές είναι αυτές οι εξατμίσεις? :lipssealed:

πρώτη φορά τις ακούω.... :baby:

τώρα σίγουρα δεν θα συγκρινόταν με τις acrapovic έτσι..?τώρα πάλι θα μου πείς ktm-ίσα και τα 1600 ευρωπουλάκια δεν είναι και λίγα...αλλά νομίζω πως εγώ θα προτιμούσα να είχα τις μαμίσιες...απο το να βάλω κάποιες που ούτε ξέρω ούτε με τρελαίνουν... :_innocent:

Horhe...τις έχεις ακούσει αυτές τις εξατμίσεις?κυκλοφορούν?

Αποφάσισε τι πραγματικά θέλεις και μή μας μπερδεύεις!! :winking:

<{POST_SNAPBACK}>

Μάλιστα.... :baby: αποφάσισα....

θέλω ότι λέει η επικεφαλίδα KTM..DUKE..συγνώμη που σας μπέρδεψα :P κι εγώ μπερδεμένη ήμουν... :blush:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Το μονο που μπορουμε να κανουμε ΚΤΜ-ισα ειναι να κοιταμε τα σαλονια μοτοσυκλετας για καινουρια ΚΤΜ μεχρι και τα χριστουγεννα :whistling:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 950 SUPERMOTO

Δημοσιεύτηκε

Wing's sto eksoteriko eida se polla adventure na exoun mpei. (Austria-Belgium)

Texnika einai mesa ekso panoniotipes me akrapes.

einai apo slovenia kai o typos sto parelthon ekane fason gia tin akrapovic

tis slip-on.

Optika den diaferoun, i ypothesi einai na apodidoun kai ta idia.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

ο δουκας εχει παραμεινει ιδιος αρκετα χρονια τωρα και κατι ακουγετε για ανανεωση του το 2006(ρωτα και τον SAREVOCK)και για αυτο το λογο αυτην την εποχη τον δινουν με δωρο τις ακραπες.

<{POST_SNAPBACK}>

Ο δουκας παραμενει ιδιος απο το 2003.

Απο οτι εμαθα οι αλλαγες θα ειναι αισθητικες! :(

Αντε να βαλουν και κανενα κοφτη παραπανω... κλασσικα! :this:

Αλλαγες στον κινητηρα θα γινουν ΜΟΝΟ αν υπαρξει ανταγωνισμος, κατι παει να κανει η Husqvarna αλλα... π@π@ρια μεωτολες προβλεπω παλι :(

Καλα για Husaberg δε μιλαω, τι να πεις σε μια εταιρια που σου δινει εγγυηση κινητηρα 6 μηνες? :_w00t:

Anyway... ειδωμεν! :whistling:

Τροποποιήθηκε από τον Sarevock

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM lc4 640 KTM SMR (560cc)

Δημοσιεύτηκε

psifizw lc4, logw poio ftinwn antallaktikwn

kai mono

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

psifizw lc4, logw poio ftinwn antallaktikwn

kai mono

<{POST_SNAPBACK}>

Συμφωνω με τον αδερφο κατεμιδη! :this:

Στο δουκα υπολογιζε πτωση και πεντακοσαρικο! :cry:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ο δουκας παραμενει ιδιος απο το 2003.

Απο οτι εμαθα οι αλλαγες θα ειναι αισθητικες!

Αισθητικη ξεαισθητικη κανα 1.000 πιο κατω δε με χαλαει :_w00t:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα