Τη τσαντα μου τα χαπια μου και ενα μοτοσακο να φυγω... Αλλα τι μοτοσακο?

125 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda Innova (125cc) Honda C72 Dream (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν ξερω γιατι αλλα αυτο μου εμπνεει πολυ εμπιστοσυνη...https://www.car.gr/5449444-honda-cbr-600-f

Φαινεται παρα πολυ προσεγμενο ,δεν δειχνει καγκουριες πανω του κλπ κατι που το κοιτας πιστευω...Ας τις κανεις εσυ καλυτερα και οχι να τις συνεχισεις απτον προηγουμενο:winking:

Απο ενα μηχανακι τυπου σσ τουρινκγ που εχει κανει πολλα χλμ σε ταξιδι δεν εχεις να φοβασαι πιστευω...Και ας εχει θεωρητικα >100.000χλμ..

Τσιμπημενα μεν απογορευτικα οχι αν γινοταν σωστη συντηριση...

Το συγκεκριμενο στην Αμερικη ενας του χει βγαλει ονομα με 300.000 μιλια δηλαδη κοντα 500.000 χλμ...

Απλως αν γουσταρεις κανιβαλισμους σε τετοιο μηχανακι πιστευω γνωριζεις οτι αυτο γινεται απτις 9000 και πανω γιατι στις 10.000+ πιανει μεγιστη κλπ...Πριν απαυτες ειναι σαν 250αρη...

Παντως οτι και να επιλεξεις να το τσεκαρεις καλα φιλε μου...Πολυ καλα...Εγω εκανα την πατατα απτον ενθουσιασμο και ετρεχα και δεν εφτανα...Το χω 3 μηνες και για να το δω μηχανακι εφαγα 5 βδομαδες στα συνεργεια γιατι δεν εβρισκα κεφαλη + οτι μου βγηκε 900Ε + σε επισκευες...Απο θερμοστατες ,tps ,μπουζια κλπ κλπ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Triumph S3R,astrea HJC RPHA-10 PLUS Εξ Αρ Χιλιαρ

Δημοσιεύτηκε

Σχετικα με την αγγελια που μπηκε πιο πανω απο εμπορο για ενα μαυρο cbr,θα ελεγα οτι θελει πολυ πολυ πολυ καλο τσεκαρισμα...:baby:

:winking:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZR7(S) (750cc) Αλλος ποιος ξερει

Δημοσιεύτηκε

Aπο τα πολύ συμπαθητικά μηχακια η χοντρούλα (το cbr)

Ηρεμο χαμηλά, γενικά ηρεμο, και βεβαια τη πατάς αν δε προσέχεις και βρισκεσαι με πολλα χιλιομετρα μαζεμένα πριν πάρεις χαμπάρι τι έγινε.. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb1 + cbr600f (399cc) Shark vision r BMW R51 (500cc)

Δημοσιεύτηκε

για z750s το χεις σκεφτει?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva planet (125cc) Bimota db6 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

για z750s το χεις σκεφτει?

ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟΟ

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

και γω ετσι πιστευα μεχρι που ειδα ενα απο κοντα, παλευτε καπως αν και ομορφο δεν το λες

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εχω δει και γω απο κοντα ρε συ... Δεεε....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εχω δει και γω απο κοντα ρε συ... Δεεε....

ισχυει, αλλα αν μου αρεσει εμενα ο αρχαιος 750 που εχω, πιστέυω οτι ο κινητηρας του ζ750 πρεπει να ειναι ιδανικος .. 

Αλλα απο την αλλη το παν ειναι (και) να βλεπεις αυτο που καβαλας και να γουσταρεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kymco Jetix (125cc) MT Synchrony Steel Αλλος Λιγο απολα (675?cc)

Δημοσιεύτηκε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Να σου πω την αληθεια μεσα απο το φορουμ δεν εχω σχηματισει και την καλυτερη αποψη για το 750αρι αν ηταν να παω σε ζ πιο καλα μου καθεται το 800 αλλα θα με ενδιεφερε και καποιο ιταλικο σε αυτη την κατηγορια να πω την αληθεια...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph S3R,astrea HJC RPHA-10 PLUS Εξ Αρ Χιλιαρ

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αν αποφασισεις για Ζ750 γυμνο σου εχω προταση.

Και επεδη διαφορα ακουγονται απο "παγκοσμιους" δεν νομιζω να σου φανει πουθενα "λιγο" το μηχανακι σε κανενα τομεα.....αν φτασεις σε τετοιο σημειο να το στηψεις τοσο πολυ το πουλας και ανεβαινεις σε 1000ss.

Το θεμα να σου αρεσει κατι οπτικα (πρωτα) και επειτα να σε εξυπηρετει για τη χρηση που το θες.

Τροποποιήθηκε από τον GeorStrat
Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν ειπα να μου φανει αμεσως λιγο... Σιγουρα με το μοτερ που εχει θελω πολλες χιλιαδες χλμ για να μου φανει λιγο... Απλα η γνωμη που εχω σχηματισει μονο απο αποψεις τριτων ειναι οτι τα φρενα και το πλαισιο απο το 750 ειναι ανεπαρκη για την δυναμη του μοτερ του...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

στο δευτερης γενιας και μετα τα φρενα πρεπει να διωρθωθηκαν, τωρα για το πλαισιο στριβεις τοσο πολυ?

αυτο που μπορει να μην σου αρεσει θα ναι το βαρος του

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

στο δευτερης γενιας και μετα τα φρενα πρεπει να διωρθωθηκαν, τωρα για το πλαισιο στριβεις τοσο πολυ?

αυτο που μπορει να μην σου αρεσει θα ναι το βαρος του

Νικο δεν ειπα οτι εγω στριβω... Ειπα τι αποψη εχω σχηματισει... Δυο μηχανακια ειναι που οντως τα ενιωσα να ειναι στα ορια τους οσο τα εστιβα το cbr125 και το cb500 που κανενα απο τα δυο δεν ειναι για στιψιμο... Το κομματι φρενα ομως αν δεν υπαρξουν περεταιρω πλεροφοριες για το ζ750 θα μεινει παγο... Αν και τωρα που τυχαια διαβασα ενα παλουτσικο θεμα απο το τρισμεγιτο σιδεροφαγο του φορουμ... Λεω να παρω αυτο πο με κανει να λρωνω βρακακια... Οποτε με βλεπω να κανω εξετασικη μαζι με 636 μικρ cc

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

καλα κοιτα αθλια φρενα σαν το cb500 δεν νομιζω να χει (που για την κατηγορια του παλευονται) αν και φιλος μου που εχει το 800 απ τα φρενα του ειναι δυσαρεστημενος αν και εχει την εκδοση χωρις abs που χει χειροτερα φρενα, απο τα υπολοιπα δεν εχει κτ κακο να πει

το πλαισιο πιστευω θα αργησει να σου φανει λιγο με το στησιμο του απ την αλλη δεν ξερω τι παιζει

Τροποποιήθηκε από τον nikolai

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

καλα κοιτα αθλια φρενα σαν το cb500 δεν νομιζω να χει (που για την κατηγορια του παλευονται) αν και φιλος μου που εχει το 800 απ τα φρενα του ειναι δυσαρεστημενος αν και εχει την εκδοση χωρις abs που χει χειροτερα φρενα, απο τα υπολοιπα δεν εχει κτ κακο να πει

Ασε τα σαπια και πες οτι δε θες να χεις προχιρο για βολτς το 636 αλλα το ζ και μη με δουλευεις εμενα @nikolai :winking::crazy::blow:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ασε τα σαπια και πες οτι δε θες να χεις προχιρο για βολτς το 636 αλλα το ζ και μη με δουλευεις εμενα @nikolai :winking::crazy::blow:

τωρα που το λες δεν παιρνεις το νιτζα το 400?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

τωρα που το λες δεν παιρνεις το νιτζα το 400?

Πιο πιθανο εναι αυτο αλλα με τις κακς εμπειριες που μεταφερεις εσυ απο το χονδαι ρε φιλε δε ξερω για παλι 400αρι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Οχι κανιβαλος αλλα πανεμορφο και εχω ΤΡΕΛΑ με τις ιταλικες μοτο

Ducati monster ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

η αληθεια ειναι οτι τοσο παλιο μηχανακι πλεον δυσκολα θα περνα και μονο αφου ημουν σιγουρος για τον ιδιοκτητη και για το οτι υπαρχουν καινουργια ανταλακτικα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/9188360/

εγώ χαζεύοντας έπεσα σε αυτό,ερωτεύσιμο μπορώ να πω

Σοβαρη μοντα η τιμοναρα παντως..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ducati monster ?

Για καποιο λογω στο μυαλο μου περπεραν του αισθητικου δεν καλυπτει κατι αλλο απο αυτα που θελω... Αλλα με τα μονστερ το χανω και λιγο με τα κυβικα τους... Δεν εχω ιδεα ποιο ειναι πιο κανιβαλος και ποιο ειναι κατι πιο χαλαρο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Pegaso Trail Pegasos ADV

Δημοσιεύτηκε

δεν κατέχω πολλά οπότε μην με παρεις και πολύ στα σοβαρα, διαισθητικά θα έλεγα οτι μια καλή επιλογή ειναι αυτό το ασημένιο cbr? που σου είπαν σαν αυτό που πήρε ο Καλημεριάδης και το κανιβάλιζε ο Αχ_βαχ_καταρα_με_τα_Χονδα!

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

δεν κατέχω πολλά οπότε μην με παρεις και πολύ στα σοβαρα, διαισθητικά θα έλεγα οτι μια καλή επιλογή ειναι αυτό το ασημένιο cbr? που σου είπαν σαν αυτό που πήρε ο Καλημεριάδης και το κανιβάλιζε ο Αχ_βαχ_καταρα_με_τα_Χονδα!

αγαπημενη αυτη η χοντρούλα... :baby:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ο αχ βαχ cbr 400 εχει παντως... Το cbr το χω και γω μεγαααλο ερωτα απο παιδι μιας και ηταν η μοτο του πατερα μου και μεγαλωσα βλεποντας και ακουγοντας την αλλα το πως νιωθω οταν ακουω ενα 636 στη γειτονια μου πανω Γιαννενα να φευγει με πρωτη.... Οποτε επειδη η μοτοσυκλετα για μενα δεν εχει τοσο να κανει με την λογικη οσο εχει να κανει με τη καυλα θα παω και γω να παρω το διτροχο μαρουλακι που με κραταει ξυπνιο τα βραδυα 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα